Skoči na vsebino

MetalCamp


Lucky

Priporočene objave

Ja sem danes govoril z organizatorjem.

Ocitno bo res najbolje pred hotelom pustit motorje, ker je to t.i. VIP parking, ki bo imelo 24h varovanje vozil tam. Jaz bom tudi tam parkiral, ce bo vreme dopuscalo, da grem z motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lahko jih pa tut skup parkiramo pa jih nekak zvežemo :hmm: .

To je itak samo predlog!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lahko jih pa tut skup parkiramo pa jih nekak zvežemo :hmm: .

To je itak samo predlog!

Lp Burnout

Še bolj enostavno - k Jazbecu v garažo jih pelte, jo ima vedno na voljo za najmanj 15 motorjev, pa še zategnu vas bo do Tolmina. :) Kaj pa je tistih pet minut :rolleyes: Ko boste pa v nedeljo po mopede šli, pa še kakšno kosilce omlatte, pa bo rešeno. :)

Predvidevam. B)

To je itak samo predlog! ( by Bournout)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar sem tudi jaz svojo karto dobil! :yea2:

Tko da, če bo kdo opazil kakega izi afro look modela, nej ga pocuka... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj enostavno - k Jazbecu v garažo jih pelte, jo ima vedno na voljo za najmanj 15 motorjev, pa še zategnu vas bo do Tolmina. :) Kaj pa je tistih pet minut :rolleyes: Ko boste pa v nedeljo po mopede šli, pa še kakšno kosilce omlatte, pa bo rešeno. :)

Predvidevam. B)

To je itak samo predlog! ( by Bournout)

Kje pa je tale Jazbec? Sklepam, da gre za oštarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli bi rad kontaktiral mene, Pervyja, Mustanga in še koga v naši družbi, naj mi pošlje SMS... Pa vas bomo ustrezno napotili do House of SymRu, House of Pervy, House of Mustang.

Moja cifra za čas MetalCampa je 031 392 720. PRosim - SAMO RESNI in resne :wub: :devil: :naughty: :) :yea2: :yea2:

PS1: prosim pripišite v SMS svoj nickname na motosvetu, starost, težo in barvo las :)

PS2: mogoče iz objektivnih ali tudi subjektivnih razlogov na nekatera sporočila ne bomo reagirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli bi rad kontaktiral mene, Pervyja, Mustanga in še koga v naši družbi, naj mi pošlje SMS... Pa vas bomo ustrezno napotili do House of SymRu, House of Pervy, House of Mustang.

Moja cifra za čas MetalCampa je 031 392 720. PRosim - SAMO RESNI in resne :wub: :devil: :naughty: :) :yea2: :yea2:

PS1: prosim pripišite v SMS svoj nickname na motosvetu, starost, težo in barvo las :)

PS2: mogoče iz objektivnih ali tudi subjektivnih razlogov na nekatera sporočila ne bomo reagirali.

ej... ce hoce kera spat pri komu iz benda, naj kontaktira mene :)) Zal ji bom poturil koga iz benda, ker sem jaz zaseden (in s tem tudi sotor) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, sym je mobilno dosegljiv, mene lahko vidite v profilu, mogoče bojo samo oči malo bolj rdeče, ma ni res, da se nebi srečali. če kdo pride nazaj pa reče da nas je videl in ni pristopil, bo drugič dal za gajbo- jasno! :devil:

torej z symom greva že dopoldan, malo okrog potem pa dol, do 17.00 moreva že bit za šankom, če je to tisti plac kot predvidevam, je to šank ob reki :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom tudi tam.

Zadrževal se bom verjetno bolj v ospredju stejđa za šankom bom pa sam tolk da si nabavim pijačo, pol pa nazaj na akcijo. :yea2:

p.s.

Če bo dosti ljudi se da zgodit, da bom tudi kaj dajval ali pa še bolj verjetno surfal, pa če kdo rabi kako rokico, da ga vržem na folk nej kr reče. :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, pozornost okoli šankov :D :yea2:

Glihkar sm zvedu da gre bosta dva člana naše ekipe oblečena v belo :lol1: , tko da se bomo težko sfalil :D

Se vidimo! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo bubamara. Lepe slike, nisem vedel, da sem tako foto(de)genicen. :)

Ce mas se kaj, dejva se slisat/brat, pa da bi to dobil - hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar sm se vrnu domov :D

Bilo je noro :yea2: edino dež je res mal zamoril. Sm se drugi dan zarad njega skor streznu :wacko: :D Pa še cene hrane so se mi zdele absolutno previsoke :BUA: Se je bolj splačal v Tolmin na pico it kot pa notr na prizorišču jest...

Drgač me pa zanima kje je bla motosvetova ekipa (sym,pervy,hočko) :? Pol sem vas iskal, da bi še kakšno pivo skupi spil, pa vas sploh nism najdu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je noro :yea2: edino dež je res mal zamoril. Sm se drugi dan zarad njega skor streznu :wacko: :D Pa še cene hrane so se mi zdele absolutno previsoke :BUA: Se je bolj splačal v Tolmin na pico it kot pa notr na prizorišču jest...

Drgač me pa zanima kje je bla motosvetova ekipa (sym,pervy,hočko) :? Pol sem vas iskal, da bi še kakšno pivo skupi spil, pa vas sploh nism najdu :hmm:

Tut jst sem vas malo iskal pa nisem zagledal (sejitakpolmetrapredsabonisemvidel press)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jax: tudi mi smo se iskali, preveč šankov je zgleda blo pa nismo mogli bit na vseh prisotni :devil:

no pa po vrsti, malo z slikicami :P

pervy & symru se v petek odpravita preko cerknega v idrijo do manu in fifty-ja na papico in pivo. vmes malo zgrešita (v dežju) in pristaneta na vrhu nekega hriba na koncu asfalta in ugotovita da bo treba obrnit, takrat na srečo neha deževat :P

post-11-1093206564.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvržeta usnje in lepo po domače prezentirata svoje spodnje perilo. manu striptiz nagradi z pivom in njami njami kosilom (hvala srce :wub: ) :yea2:

post-11-1093206750.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!