Skoči na vsebino

MetalCamp


Lucky

Priporočene objave

Ja ni kaj prav fino smo se meli, ampak višek sobotnega večera je bla pa večerja v back-stageu.... B)

I can't remember anything ... can't tell if this is true or dream ...

:yea2: :? :yea2: :yea2: :yea2:

Deep down inside I feel a scream

this terrible silence ...

Mislim, kolk se je pa ceu camp drl v nedeljo zjutri... sm vsazga posebi hotu it zadavt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. B)

:yea2:

spet sem najlepša ... :devil:

...meni pa blato ni prišlo do živega ... :grrr ... preventiva je boljša kot kurativa ... :grim

drugače pa "dirty black summer" ... :yea2: :kva2: :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

spet sem najlepša ... :devil:

...meni pa blato ni prišlo do živega ... :grrr ... preventiva je boljša kot kurativa ... :grim

drugače pa "dirty black summer" ... :yea2: :kva2: :yea2: :kva2:

Ampak samo zato, ker me ni bilo na tisti sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deep throat... :afro1: :naughty:

... pa čupa ... :naughty: ... za headbanganje ... :yea2:

:lol1:

Ein ... ti si se pa lih takrat na nastop pripravljal in nisi mel pravice biti na fotki ... tko da je kot je ... jebi ga ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še geslo štiriglave četice motosvetovcev:

"Ma daj tiča wun! Tiča wun, tiča wun, tuča wun... :) :afro1: B) "

Kakršnakoli asociacija na Škrata Bolfenka (ki je bil tudi z nami, saj ga je celo Mukki uspešno potegnila za lulčka!) je povsem na mestu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli pa v kampu zunaj, kjer smo lahko imeli avto zraven šotora in imeli smo preveč takih reči, ki jih niso pustili nesti noter(flaše, piksne,noži za kruh...).

Tam nam vsaj ni zalivalo šotora še od spodaj, kot nekaterim v notanjem kampu, ki jim je naliv dobesedno odplavljal šotore. :wacko:

Pohvalil bi Sweet Sorrow, še posebno pevca, ki je odpel stvar veliko bolje kot na koncertu s The Crown. Pa tudi ta nov stil igranja mi je bolj pri srcu. :OK:

Drugače sem bil v petek skoraj ves čas spodaj pri tamalem odru, gor mi niso bili bendi tako zanimivi. Na glavnem odru sem poslušal le del Fintroll in skoraj cele Hypocrisy, zamudil sem le malo začetka.

V soboto je bilo pa skoraj obratno. Sem bil pa bolj gor. (Darkendome, Fleshcrawl, Dew-Scented, del Apocalyptice, nato pa nazaj dol na Scaffold, Dickless Tracy :yea2: :P :kva2: :grim :grrr -zvezde festivala, Belphegor.) Ostale bende sem videl pa le po delčkih, saj mi jih ni uspelo useh videti, ker ne moraš biti na dveh krajih naenkrat. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakršnakoli asociacija na Škrata Bolfenka (ki je bil tudi z nami, saj ga je celo Mukki uspešno potegnila za lulčka!) je povsem na mestu :)

...kolkrat mu pa je potegnila Bolfenka? Nisi nic napisal! :D A samo enkrat ali 187x B) pa se je samo za enkrat stelo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak sem že od vsega začetka želela povedati o tem vikendu le eno: "Toti metalci so pa res ... :blink: ... "

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu striptiz nagradi z pivom in njami njami kosilom (hvala srce :wub: ) :yea2:

Ni za kaj, bilo mi je v veselje. :rolleyes: O:-) ( srce :wub: )

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolkrat mu pa je potegnila Bolfenka? Nisi nic  napisal! :D A samo enkrat ali 187x B) pa se je samo za enkrat stelo :P

Sam enkrat so mi dali......... :unsure: ....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

samo dodam še en foto-dokument od lani :)

ok, dodam 2 foto-dokumenta od lani :)

post-467-1112800072_thumb.jpg

post-467-1112800114_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!