Skoči na vsebino

Kolk Km mate??


atomaz12

Priporočene objave

sf2 l.02-6000km pa nekaj drobiža :D, se vozim vsaki dan pa to ampak kratke ture ne po km al pa 2, po mestu pač pa grejo bol počasi kilometri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam eni pa mate km.

No sej jst bi jih tud mel, da ne bi lansko leto motor bil več na servisu kot na cesti. Zato pa sem zdaj v 4dneh nabil 540km :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja danes so sept podrazli bencin in sicer 95 na 207, 98 na 212 tak da bojo kilometri sli se bolj pocasi :BUA: :BUA: :BUA: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja danes so sept podrazli bencin in sicer 95 na 207, 98 na 212 tak da bojo kilometri sli se bolj pocasi :BUA: :BUA: :BUA: :topic:

Sam to pa je ******* *********** *****************

Jao.......no sej država ni nič kriva. Kriva je Amerika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to pa je ******* *********** *****************

Jao.......no sej država ni nič kriva. Kriva je Amerika!

Krivi so vbistvu šejki, ki manipulirajo s svetom in zavzeto zapirajo svoje pipice. Krivi so Američani, ker so največji porabniki nafte na Svetu (ampak oni majo še Texas). Kriva je bližujoča kriza tekočih goriv (nafte bo vedno manj, denarja pa bo potrebno za njo odštet vedno več). Krivi smo ljudje ker se preveč vozimo (predvsem so to letala in ameriške krave V8 - ki pa so danes že bolj redke). Krivi so tankerji, ker nasedajo in razlivajo nafto po nepotrebnem (pa še ekološko škodo delajo). Krivcev je miljarda in pol. In to je vse v teh 7-mih tolarjih. Če gledam, da bom za avto mogo od zdaj naprej odštet 7 tolarjev več me ne boli, ker je na 60l to 420sit. Če pa gledam, da sem pred 4-imi leti plačal za liter 160sit pa to že malo boli :cry: Torej, valiti krivdo samo na Američane je nesmiselno, ker 3 leta vojne ni bilo, pa je cena zratla za 30sit ;)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivi so vbistvu šejki, ki manipulirajo s svetom in zavzeto zapirajo svoje pipice. Krivi so Američani, ker so največji porabniki nafte na Svetu (ampak oni majo še Texas). Kriva je bližujoča kriza tekočih goriv (nafte bo vedno manj, denarja pa bo potrebno za njo odštet vedno več). Krivi smo ljudje ker se preveč vozimo (predvsem so to letala in ameriške krave V8 - ki pa so danes že bolj redke). Krivi so tankerji, ker nasedajo in razlivajo nafto po nepotrebnem (pa še ekološko škodo delajo). Krivcev je miljarda in pol. In to je vse v teh 7-mih tolarjih. Če gledam, da bom za avto mogo od zdaj naprej odštet 7 tolarjev več me ne boli, ker je na 60l to 420sit. Če pa gledam, da sem pred 4-imi leti plačal za liter 160sit pa to že malo boli  :cry: Torej, valiti krivdo samo na Američane je nesmiselno, ker 3 leta vojne ni bilo, pa je cena zratla za 30sit ;)

Ok, niso krivi američani kot narod (meni so čist cool in tud sam bi živel v Ameriki) ampak je kriv BUSH.

Skoz nekaj hara dol (Iraq) itd......

Sej zdej če zmaga John se bo vse uredilo (upam).

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!