Skoči na vsebino

Kurilno olje ???? ;)


atomaz12

Priporočene objave

Bok folk...Men je zmankal benza pa mi je ena gospa dala liter ko tam bliz živi.Jst sploh najprej nism pokaperal sm kr natoču pol pa mi je šinl v glavo da rjavkaste barve je kurilno olje(nafta ni bla ko drgač diši)In jst sm se ene 3km furu z kurilnm oljem :naughty: A je to normaln?Čudn da ni kej ribnl....no hvala bogu da ni(če ne bi uno staro ubou) :yea2: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si naredil?Kurilno olje si not tankal potem pa vozil?

Hijoooo......looooool

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudn da ni kej ribnl....no hvala bogu da ni(če ne bi uno staro ubou) :yea2: :cry:

plinsko olje oziroma kurilno olje (mah, skor isto sranje!) ima boljse mazalne sposobnosti kot bencin! .) drugace pa nisi prvi primer, ki je to naredu. :) sam d tist k ga js poznam je bla APNka, k je vsaj ni skoda.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka se vam zdi to normalno?

da bencinski motor normalno dela na diesel?

pa ka ste vsi tukaj malo prifliknjeni? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak si mel srečo da se ni kaj hujšega zgodilo;)Če bi se pomojem še malo dalje pelal bi si lahko mašino dol vzel pa beg vrgo B) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje če bo bencin predrag pa kurilca not. Tle pr nas se en stalno na kurilca voz pa mu še gre. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi s takimi izjavami težit :zzz: . vsi vemo da so dizelski motorji visokokompresijski in kak tvoj superskuter z kompresijskim razmerjem (12:1 , 13:1 ) dela na ''nafto''. malo premisli preden pišeš take bedarije ker se nekateri spoznamo na take stvari.

moderatoji prosim zaptie temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste otroci, pred davnimi časi, še v časih samoupravnega socializma, je bil bencin na bone, kurilca je pa nekako blo lažje dobit. Nekateri so sprobaval marsikaj.

To ziher ni bil kurilc, ker bi sigurno opazil po dimni zavesi za sabo. Je pa res, da apn dela na mešanco bencina in kurilca, sam noro kadi pa nikamor ne gre. O:-) (prej mora bit mašina segreta) Najbrž je sam mamca v tistem bencinu prej kake štunfe oprala. :xx: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da te niso pilcaji ali cariniki dobil.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ja te pa bi ga najebo pa ce bi se vozo z kurilnim oljem bi zakadil pol SLO pa ko bi vgasno skut nebi vec vzgal mogoce da ti je ona dala kaki stari benz :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere, ampak ti si ne vem....vaški idiot očitno...

če še ne veš, kurilno pa diesel je eno in isto, samo obarvano je drgač!

bencinski motor NE gre na diesel ali kurilno ; Pa si zvedu nekej novga,a?

rjavkaste barve je kurilno olje(nafta ni bla ko drgač diši)

če pa to znaš vohat, potem te proglasim za psa, ker imaš tko prefinjen vonj

vsi uni k so ti napisali :lol1: majo čist prov

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih izkušenj vam lahko povem da je moj TOMOS AVTOMATIK pred davnimi leti naredo cca 60km z mešanico bencina in kurilnega olja. Tak da motor že deluje... samo kaka pa je svečka, kaki pospeški, kaka končna hitrost, dimni oblak iz izpuha... o tem pa rajši nebi.... :P

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mozno, da je fant samo dolil kurilca, jaz sem se zadnjic zaj**** in sem v FZR-ko nalil 4,5 litra nafte na ene 3 litre benzina :wacko: Kaj sem hotel zamenjal sem pistoli in dolil 10L superja navrh in se odpeljal dalje, skuril kesl do konca BP. :(

Drugace gredo pa mopedi, skuterji in ostale zverince tudi na petrolej, ce ni nic drugega! Ka pa na to porecete O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bcs-ka tut vžge na benz, pol gre pa lepo naprej na petrolej k je cenejši

drgač pa...nekakšno mešanico še...da bi pa na samo...ja0 :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nafta je bol zlate barve to vem...Jah naj vam povem da jst nisem meu hmerk.Jst sm biu itak mal v paniki ko je blo pred dežjem jst pa brez bencina.Pa sm sam not zlil pol pa ko sm 5 min užigal so se pojavli dvomi.Tisto gorivo je blo rdečkasto rjave barve.Nafta pa ni bla.to vem.Ja jst sm ga pol vžgal in se pelu kake 3km do otočca(1. bencinske) in tanku 95.Pol sm še petrol-mana vprašu če je kaj narobe,pa je reku da če do zaj ni ribnlo pol je dobr,pa da upa da mam saj dobr ole da fajn podmaže.Nevem probite pogruntat na kaj sm se pelu.Vidu sm da je mela v posodi za gorivo uno stvar pol mi je dala v flašo od radnske. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!