Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

ZIVJO, SEM NOV TUKAJ, PA PROSIM ADMINE, DA PRESTAVIJO TEMO DRUGAM, CE TUKAJ NI PRAV. zadeva je nujna in nisem mel casa preucit kam bi pisal. torej sledece:

nisem si mislu, da bom kdaj moral to pisat, ker je skuter precej grd, pa se je vseeno zgodilo. v noči na nedeljo (11.7.) so mi izpred kopališča Ilirija v Ljubljani ukradli rumen skuter TGB Akros. na prtljažniku je mel črn kovček, v njem pa je bila čelada Uvex z virijem. pod sedežem je bila debela ketna z žabico in dežni plašč. skuter je imel registrsko številko MB C1 885. če bi kdo kar koli vedel naj me prosim kontaktira. policiji sem prijavil krajo, jim posredoval tudi sliko, vendar se zavedam, da je malo možnosti, da ga najdejo. vendar sta v Ljubljani kolikor jaz vem le dva takšna, tak da se mogoče vseeno kaj naredi.

mimogrede, ko smo stopili po prijateljevem rojstnem dnevu iz kopališča, so nas tri zunaj čakali neki čapci (cirka sedem komadov), s katerimi smo se povrhu vsega še stepli (pravzaprav smo jih dobli mi, pač pijani ljudje se slabo tepemo). policija je uletela in so jih kr mirno pustili, da so šli svojo pot. toliko o učinkovitosti. sam delam na MNZ (občasno), pa kaj takega še nisem doživel.

jutri grem odjavit skuter, aja, nalepka je veljala do aprila 2005.

za vse morebitne info bom hvaležen (041 369639) slika skuterja je v priponki.

hvala in kljub vsemu lep dan.

post-18-1089631547.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vso sreco pri iskanju ker koliko sem tu na formu prebral so policaji zelo neunicikoviti glede tega :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji se niti ne trudijo bit učinkoviti :BUA: :BUA: :angry:

Kaj bojo te ucinkoviti ce 1,2,3 brez pistole in ostalih stvari ostane +tega se jih tak dobi da se ne more vstat 5min :lol1: :lol1:

Drugace pa dosti srece pri iskanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....halo, omladinci.....ne kar tako vsevprek po policajih.....tema je o ukradenem skuterju in ne predstavnikih zakona.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod sedežem je bila debela ketna z žabico

saj vem da je prepozno sicer, ampak debela ketna z zabico spada okrog feltne pa na kandelaber .

Veliko srece pri iskanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='12 Jul 2004 @ 14:44'] saj vem da je prepozno sicer, ampak debela ketna z zabico spada okrog feltne pa na kandelaber .

Veliko srece pri iskanju.

Bi se kr strinju. Sam po toči zvoniti je prepozno. Upam da ga boš dobil nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se kr strinju. Sam po toči zvoniti je prepozno. Upam da ga boš dobil nazaj.

ja, ja, saj vem. če bi bil vedež, ne bi bil revež.

zaklepal sem ga samo preko noči, ker sem mislil, itak je dost grd, da mi ga ne bo noben pljunil. ah, kaj čmo. no, saj pravi, težko ga je zgrešit (zaradi grdosti) in v LJ sta bila kolikor jaz vem samo dva, tak da če bi ga kdo slučajno videl. samo to, da pa bi ga policaji našli, to pa niti moja bakica ne misli.

mejte se, keep on riding, pa zaklepajte skuterje 100 na uro.

ajd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej si napisu da so ti ga spleli v noči na nedeljo, se prav ga prek noči nisi zaklenu, pustu si ga pa na izredni lokaciji?

če prov razumem si, ko si ugotovi, da si ostal brez prevoza, dobil še po pič** al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZN pravš...Daj kako nalepko dobi :) no sej 2004 mam sam 2005 bi rabu,tak da mi pol kapsi nebodo težili....Aja pripšoročam ti da daš to o ukradenem skuterju kar ke pod ukradeni motorji ko je prav extra stran o tem.Pa priporočljivo da dodaš še št . gištela?Sam pomoje da to oni vse razstavjo u 3pm.Aja a se ti ne zdi mal sumljiv da bi mogoče bli uni ko so vas namlatil....Če bi ga men ukradl bi pomoje samomor naredu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa na oglede če najdeš oglas idi naj te nekdo pelje pa mej zravn bejzbolko al pa še kaj bolšega :ph34r: pa če je to tvoj rečeš samo po dnar grem vzemeš ga natučeš odpelješ pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tale drugi oglas sumljiv. Neki jusufovič dženan prodaja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, kako ime ma ta tadrugi, da ga niti napisat ne znam. Dženan je skratka na novo prebarval skuter, kot je navedel v opombah. Črnih Akrosov jas še nisem vido. Tip pa je "drugi lastnik" (da znamo mi sve). :naughty: Drugače pa išči kaj takega na Fužinah al pa Novih Jaršah. Tu bo najbolj verjetno, da se bo kdo vozo na njem B)

Aha, še nekaj. Cena je smešno nizka :) Pa tudi Akrosi so od zdaj naprej 4 taktni. Drugače pa: v Ljubljani je treba še lastni smrdeči drek z ketno zaklenit, ker spizijo vse! Jas sem moj skuter za 3 min pusto pod balkonom pa je šou k nekomu, ki ga krvavo potrebuje. Jas pa njega (trenutnega lastnika - tudi krvavo potrebujem) :angry:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa neka težava. Edino, če (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ne dela vredu. Džeznanič je oglas oddal preden so ga tebi maznili:

Oglas oddan: 5.7.2004 11:19:00

To je pa že trd oreh :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to sa njihove fore. Ziher (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) dobi kake odstotke od prodaje, tko da so vse zmenjeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dženan je bil tudi meni sumljiv, ampak kot si rekel, je bil oglas oddan že prej. prodajal se po moje sploh ne bo, ker skuter za 100k, brez papirjev, z nedelujočim števcem ni vreden več kot 50k. po moje bo končal v savi.

sam sem spet na kolesu, saj je kul, samo kaj ko švicaš.

tisti, s katerimi smo se stepli, niso meli s krajo po moje nič, je pa res, da sem bil v precej vinjenem stanju (ko so me kapsi peljali na policijsko, sem tam za pet minut, ko je policist nekaj rihtal, zaspal).

po moje je itak boljše, da so ga spizdili, ker bi se itak peljal domov (idiot), pa bi me škifi dobili, pol pa kazen, po možnosti še odvzem vozniške ali pa bi še kje ubil ipd., tako da je škoda še majhna.

saj bicikl je tut fajn.

no pa vseeno, če ga kdo kje opazi, kr na dan z besedo.

v lj je obstajal še eden, ki pa ga uporablja neko kurirsko podjetje. po moje pa jih je na štajerskem več (tudi ta je bil kupljen tam).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dženan?Že zarad imena bi ga blo treba spravt za rešetke za par let :rolleyes:

Aja človek daj nam sporoč če je kej novga o skuti....Sam pomoje da je že kje v Italiji or something :cry: Al pa v delih :? Jah nč vsi iz tega foruma ti želimo da bi jo čim prej najdu.No mogoče nekdo ne k jo lih kar v garaži rastavla :naughty: :devil: :devil: :devil: :devil:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadrugi oglas:

....na novo pobarvan...

Evo, nasu si svoj skuter :D :D

EDIT: sm vidu datum :angry:

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dženan?Že zarad imena bi ga blo treba spravt za rešetke za par let :rolleyes:

Yes indeed :fight1: To je čistokrvni slovenac :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o skuterju nic novega.

danes sem ga odjavil in dobil nazaj celih 10 jurjev.

jutri se na direkcijo za ceste, da dobim se za tisti pir in to je to.

naslednjic zavarujem kasko proti kraji. je sam 12 jurjev vec (cirka).

ceprav ne vem, ce bom se kdaj kupil skuter.

ce pa ga vseeno kdo opazi, pa kr povedat.

po moje je ze itak v savi ali pa v ljubljanici.

pa lp in keep bikin'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!