Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Tale cool filmček sem našel na suxu - verjetno ga ja večina že videla.

Bo treba nekaj švedskih copov uvozit, da bodo naredili red pri nas.

link do filma

pardon, pozabil sem

Švedska je pa res dežela zame. Same blondinke, uspešna policija... :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da se to kar pisem ne nanasa na prejsni post ampak vseeno

Pravite da v lj policaji ne delajo nic in da je raj za kraje!

V mariboru natancneje pred tehniškimi fakultetami in sr. strojno šolo je enkrat en pubec v ibercugu z zago za zelezo sredi dneva ko je tam najvec folka zagal kljucavnico da bi s tem pridobil (iz moje razdalje videno - cca 20m) kar dobro nolanko. Folk pa je kr mimo hodo ga gledal nihce pa ni rekel nic. Lastnik celade je mel sreco v toliko da sem bil jaz in moj sošolec tolko "pogumna" da sma vsaj temu tipu na dalec rekla kaj dela.

Pa se to. Ce ze v mb ne kradejo ravnio celih skuterov pa kradejo malenkosti kot so na primer meni: ogledala, filter, kapice za ventilcke, neonko, kurbl in se najhujse kar je da so mi ukradli termostat ki kaze temperaturo na stevcu kompletno z sportno svecko! Mogo pa je res bit pametn da je "spizdo" termostat

se opravicujem za bluzenje ampak to me je zacelo mucit ko sem prebiral temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale cool filmček sem našel na suxu - verjetno ga ja večina že videla.

Bo treba nekaj švedskih copov uvozit, da bodo naredili red pri nas.

link do filma

pardon, pozabil sem

...tooooo!!!!! to bi blo treba s takimi primerki nardit,....sam kjeeee sej slovenski polcaji nimajo jajc za to <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično! Take akcije bi se morale tudi pri nas dogajati, ampak glede na sodstvo (ki prekrškarje pridno spušča nazaj na cesto), neučinkovito policijo (ki ustavlja kolesarje, popisuje 90 let stare mame itd.) in varuhe človekovih pravic (bogi, bogi), jih ne pričakujem še najmanj 10 let. Tako dolgo, da bo v Sloveniji nastal totalni kaos in kriminala več ne bo šlo brzdat. Kakorkoli, danes sem ponovno videl Kawasaki Ninjo (po moji oceni ZX-9R), modro-črne barve, letnik 98, brez zadnjega blatnika in registracije. Na njej pa... kaj še moram sploh razlagati? :zzz: Kar je sledilo, pa sta bili dve čokoladi. Desnega očitno boli žep, ko se draži bencin in si je omislil kolo. Šlepa se na levem, ki zaenkrat še ni potuhtal "kolegovega" sumljivega obnašanja :hmm: Predlagam, da naslednji Tour de France poteka v tem stilu :yea1:

post-1649-1125697002_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tukaj sta šla skozi rdečo preko dvojne neprekinjene črte, na križišču s Tivolsko pa tudi, kar med vozeče avtomobile :slap:

post-1649-1125697745_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes je bil Prešernov trg zaprt za mestni promet (razen izjem), tam sta stala dva policaja (ena ženska in en moški) in ustavljala voznike avtomobilov, ampak samo tiste, ki so jima ravno prišli pod nos. Mimo se je vozila mladina na skuterjih, neregistriranih in brez čelade in sta jih celo opazila. Vendar sta le nemo zrla v njih kot dva lipova bogova in to je bilo to. In naša policija se pritožuje, da ji kadra primanjkuje! Naj raje zamenjajo tega, da ne bodo ustavljali 86 letnih babic na kolesu, ki se peljejo po nasproti strani kolesarske steze (in nato še preverjajo številke kolesa, da ni ukradeno). Sramota! To je tako, kot da bi se v zdravstvu zdravniki odločili, da bodo delali le lažje kirurške posege, ker pri težjih se je treba preveč truditi! :BUA:

No, prvi sumljiv je bil črni Runner 125+, drugi pa srebrni Runner 4T 125+, gor pa na vsakem po dva Fredy Milerja :fredy:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil Prešernov trg zaprt za mestni promet (razen izjem), tam sta stala dva policaja (ena ženska in en moški) in ustavljala voznike avtomobilov, ampak samo tiste, ki so jima ravno prišli pod nos. Mimo se je vozila mladina na skuterjih, neregistriranih in brez čelade in sta jih celo opazila. Vendar sta le nemo zrla v njih kot dva lipova bogova in to je bilo to. In naša policija se pritožuje, da ji kadra primanjkuje! Naj raje zamenjajo tega, da ne bodo ustavljali 86 letnih babic na kolesu, ki se peljejo po nasproti strani kolesarske steze (in nato še preverjajo številke kolesa, da ni ukradeno). Sramota! To je tako, kot da bi se v zdravstvu zdravniki odločili, da bodo delali le lažje kirurške posege, ker pri težjih se je treba preveč truditi!  :BUA:

No, prvi sumljiv je bil črni Runner 125+, drugi pa srebrni Runner 4T 125+, gor pa na vsakem po dva Fredy Milerja  :fredy:

ej tomozuki a ti jst slucajn zgledam kt fredy miler ?? bl si mu ti podobn ! mas sreco da te nism vidu pa ni 125 4t ampak je gilera runner 200 4t k nimas pojma o skuterjih !! LIVE STRONG !! WIC RULES

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tomozuki a ti jst slucajn zgledam kt fredy miler ??  bl si mu ti podobn ! mas sreco da te nism vidu pa ni 125 4t ampak je gilera runner 200 4t k nimas pojma o skuterjih !! LIVE STRONG !! WIC RULES

Mam srečo, da me nisi vido? Ker bi me kaj, pri mojih 185cm in 90kg, sprašil iz hlač sredi Prešernovega trga? :lol1: Mimogrede, ne vem kateri izmed štirih si bil, ampak vsi ste bili še mladoletni. Imaš izpit za 125 (ali več)? Imaš čelado? Registriran skuter? Če si samo na eno vprašanje odgovoril z NE, je bolje, da se sploh ne oglašaš več, ker so tvoji argumenti in opravičevanje svojega početja, brezvezni. In ti groziš meni, ki delam vse po zakonu?! Raje uporabljaj tipke za kaj bolj pametnega kot onesnaževanje Motosveta. Glede poznavanja skuterjev me pa zanima, kako bi ti ocenil kubaturo iz 100m razdalje. Aja, pa da ne boš mislil, celo druge firme obstojajo kot Gilera in Piaggio (to pa zato, ker vsi Frediji vozite iste skuterje) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam srečo, da me nisi vido? Ker bi me kaj, pri mojih 185cm in 90kg, sprašil iz hlač sredi Prešernovega trga?  :lol1:  Mimogrede, ne vem kateri izmed štirih si bil, ampak vsi ste bili še mladoletni. Imaš izpit za 125 (ali več)? Imaš čelado? Registriran skuter? Če si samo na eno vprašanje odgovoril z NE, je bolje, da se sploh ne oglašaš več, ker so tvoji argumenti in opravičevanje svojega početja, brezvezni. In ti groziš meni, ki delam vse po zakonu?! Raje uporabljaj tipke za kaj bolj pametnega kot onesnaževanje Motosveta. Glede poznavanja skuterjev me pa zanima, kako bi ti ocenil kubaturo iz 100m razdalje. Aja, pa da ne boš mislil, celo druge firme obstojajo kot Gilera in Piaggio (to pa zato, ker vsi Frediji vozite iste skuterje)  :slap:

Brezveze se sekirat sej tko al tko modeli nimajo prihodnosti slej ko prej bodo začel delat v Leclercu al pa Sparu pol pa itak ne bojo mel niti za benz(sej že zdej ga morjo krast) tko,da to so zame navadne propalice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze se sekirat sej tko al tko modeli nimajo prihodnosti slej ko prej bodo začel delat v Leclercu al pa Sparu pol pa itak ne bojo mel niti za benz(sej že zdej ga morjo krast) tko,da to so zame navadne propalice.

ma ti boš delu u sparu!!!!!! pa nevem zakaj to da bi delal u sparu? :? a zato k se brez čelad vozmo :lol1: :lol1: :lol1 pomoje si sam ljubosumn k nimaš keša za motor, to se prav da boš ti u špar šou delat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma deli ti kar češ boš vidu k se boš enkrat sesul pa boš pol odplačval pol lajfa............

Ja, verjetno tvoje trditve celo držijo, razen, če me zigacar prerpiča, da se šola oziroma, katero stopnjo izobrazbe ima končano. Ampak, glede na to, da te modele videvam sredi dopoldneva, kako se vozijo po Ljubljani, verjetno šole ne jemljejo resno. Še manj svoje prihodnosti. No, čisto lahko, da smo bedaki vsi ostali Motosvetovci, saj nismo še odkrili, da je bilo matranje na faksu brezveze, če pa lahko motor za mali denar kupiš od kakšnih dilerjev, se voziš brez tablice in ti ob tem nobeden nič ne more. To, da se pa voziš brez čelade, pa itak dovolj pove, da ti frizura več pomeni, kot možgani. Nekaterim je potrebno življenje razsvetliti s kakšnimi slikami, ko ljudem na plastiki obraz skupaj sestavljajo, nakar imajo samo še ostanek nosu, vboklino v lobanji in eno oko. Pa ne mi govorit, da "meni se pa to ne more zgoditi"! To misli vsak, ampak če bi to držalo, nesreč s skuterji in motorji sploh en bi bilo. Ampak, ker ta tema žal ni namenjena poučevanju, se lahko o tem pogovarjamo kje drugje :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej jst pa ta kolega mava oba koncano 5 stopnjo 3+2 ce se neves in tebe je sama foušija k si en bednik k sam prek neta upas kej rect !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej jst pa ta kolega mava oba koncano 5 stopnjo 3+2 ce se neves in tebe je sama foušija k si en bednik k sam prek neta upas kej rect !!

Ne, še nevem. Pa da ne boš mislil, kako visoko si prilezel, oziroma, da sem ti zavidljiv, sam namreč končujem fakulteto. Sicer nobenega človeka ne merim po njegovi izobrazbi (ker kreteni so vsepovsod), so samo dobri ljudje in slabi. In dobre cenim. To, da si pa ne upam brez interneta nič, bi ti pa najboljše znali povedati moji sošolci iz osnovne in srednje šole. Verjetno sem bil edini na šoli, kateremu so višji letniki dali mir B) Fizičnih prijemov se od svojega 18 leta ne poslužujem več, če bi pa bil napaden, bi pa s fizično silo definitivno odgovoril nazaj :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej jst pa ta kolega mava oba koncano 5 stopnjo 3+2 ce se neves in tebe je sama foušija k si en bednik k sam prek neta upas kej rect !!

Uaaau kr srednjo šolo si naredu res si car :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz čist podpiram Tomozukija z njegovimi dejanji in slikami! :OK: Le tko naprej!

Drgač pa tud jz dostkrat videvam sumljive skutrje! Največ na območju šiške! Nedavno nazaj .. črno-zelen piaggio NRG, z polomljeno klučavnico, ter neko ploščico zadaj na bloku čez serijsko številko :BUA: Žal mi ni uspel fotkat, ker ni blo digitalca zravn! :doze:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prvi sumljiv je bil črni Runner 125+, drugi pa srebrni Runner 4T 125+, gor pa na vsakem po dva Fredy Milerja  :fredy:

Ja smola no nism vedu da sm tok popularn ;) in ti je bla usec moja crna Runnerca? :D aja ej..drugic kr rec da je 180 ;) aja pa ne vem kaj si ti piu k jst fredya nism nikjer vidu :fredy: :photo: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ta teden, žal brez fotografij, sem videl na Jamnikarjevi rdečo Runner 180 FXR brez tablice na njej pa en "standard", za njim sta se peljala še dva "standarda" na Peugeot Speedfightu 2 WRC brez tablice, na križišču Tivolske in Celovške sta se mimo peljala dva "standarda" na rdečem Malaguti Phantomu, ki je imel samo okvir od tablice in še enega sem videl na rdeči Runner 180 FXR s črno puhovko in črno kapo. Obe Runnerci nimata prednje šipe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!