Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Kakšna dva do tri tedne nazaj sem s telefonom slikal to 180-tko. Skuter je prebarvan v kovinsko modro barvo, z nalepkami GO!!!!!, novim števcem in manjšimi dodatnimi modifikacijami. Lastnik je... Jacque Olivue? :D Slikan je bil pred Areno zraven Koloseja, enkrat sem ga pa videl na Viču blizu Jamnikarjeve, kjer je bil na "servisu". Se opravičujem za slabo kvaliteto slike, ampak tudi mobitel je že precej v letih. Mogoče mi pa lahko samooklicani car zrihta kakšnega ukradenega... Samo kaj, ko so vsi v registru... :lol1:

post-1649-1131844162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol pomen, da če bom meu 180-ko iz štacune pa je ne bom registreru, bo že na forumu pod ukradenimi? :lol1: :lol1: :lol1:

hehehehe točno tako ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol pomen, da če bom meu 180-ko iz štacune pa je ne bom registreru, bo že na forumu pod ukradenimi? :lol1: :lol1: :lol1:

Pravilno sklepaš :yes: Sumljiv si pač, ker ostalih 95% Slovencev ima registracijo, izpit in opremo. Problem je namreč, da nobenemu na čelu ne piše o njegovi poštenosti.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Včeraj sem bil priča ulovu dveh "standardov" na sivi Gileri Runner VXR. Vsaka čast policistu v Škodi Octavii Combi, da jih je ustavil! Če je skuter ukraden upam, da se bo vrnil k pravemu lastniku :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil priča ulovu dveh "standardov" na sivi Gileri Runner VXR. Vsaka čast policistu v Škodi Octavii Combi, da jih je ustavil! Če je skuter ukraden upam, da se bo vrnil k pravemu lastniku :OK:

Mislim da so jih prej ustavli zarad kakšnega majhnega prekrška, dvomim v sposonost in voljo plavih do ukradenih stvari. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšna leta po centru nism opazu,da bi se policaji spravljal na skuteriste bre čelad in tablic lansko leto pa so bli kr uspešni in sm prov zadovoljen z tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da bi jima napisali kakšen manjši prekršek, ker takšni "standardi" navadno nimajo ne čelade, ne izpita, ne registracije in včasih tudi vozijo skuterje sumljivega izvora. To pomeni, da so cifre zabrisane, da je skuter sestavljen iz 5 različnih skuterjev, naprednejši imajo tudi ponarejeno prometno itd. Glede na to, da sta mi delovala polnoletna, upam, da ju bojo konkretno drapnili po žepu. Drugače pa seveda podpiram takšne akcije in upam, da takšnih prekrškarjev na cestah ne bomo več videvali. Konec koncev s svojo največkrat "zelo kulturno vožnjo" mečejo slabo luč tudi na nas, večinoma vzorne voznike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kranju se tut manjka takšnih akcij, upam de bojo tut v našem koncu kaj naredl glede tega. Sploh pa je policajev dovolj sam svoje lene ritke bi mogl mal uzignt pa nardit kšno kontrolo, seveda kontrolo ki se nanaša na to temo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni za njih bolj enostavno, da se ob kraj postavijo in nas za +10,20 km/h lovijo na pištolo, kot pa, da se za nebodijihtreba standardi okrog podijo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo lej lej kmal bo pomlad pa je tud tale tema začela mau cvetet :P :lol:

No jst sm meu čelado in reg. (ne vem kako mi celo ratal :D) moj frend ki je pa sedeu za mano je biu pa brez čelade. No in se peleva, po Cigaletovi (tm k 5ka fura mim metalke) in naju (seveda kako da ne) ustau policaj no policaja, ker najprej nism hotu ustaut pa se mi je tadrug vrgu pred motor..ampak ok nima veze. ustauvm, ugasnm motor (kluče sm mogu dt njemu l0000l :D). Sred lublane me ustauta 2 !!ŠTAJERSKA!! policista in sta mi pametna (bom dubu prepoved vožne oz. delanje izpita za avto !?!??!, itd. take gluposti). No k mu je celo ratal prebrt z dokumentou kdo sm in iz kje (valda, brez moje pomoči ni šlo) je ugotovu da ni nč narobe in k men ni mogu nč se je spravu na frenda..sm znoru. Sm mu povedu par krepkih..res KREPKIH!! Mi napiše kazn za nepravilno ustavljanje ob cesti (prvič slišm) in kolegu brez čelade 30 000sit :D Sej ne da sm pol res res res zgubu žiuce, kaj sm dubu v odgovor ?! Čuj, ka bi mi fstavljali barabe ko pa te lahko tote poštene ljudi zajebavamo nism več vedu kaj bi mu nazaj reku..čist zabiu me je do daske. Za lep dan sem jim še pomahu..ne prašat kako.. <_< :devil:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo lej lej kmal bo pomlad pa je tud tale tema začela mau cvetet :P :lol:

No jst sm meu čelado in reg. (ne vem kako mi celo ratal :D) moj frend ki je pa sedeu za mano je biu pa brez čelade. No in se peleva, po Cigaletovi (tm k 5ka fura mim metalke) in naju (seveda kako da ne) ustau policaj no policaja, ker najprej nism hotu ustaut pa se mi je tadrug vrgu pred motor..ampak ok nima veze. ustauvm, ugasnm motor (kluče sm mogu dt njemu l0000l :D). Sred lublane me ustauta 2 !!ŠTAJERSKA!! policista in sta mi pametna (bom dubu prepoved vožne oz. delanje izpita za avto !?!??!, itd. take gluposti). No k mu je celo ratal prebrt z dokumentou kdo sm in iz kje (valda, brez moje pomoči ni šlo) je ugotovu da ni nč narobe in k men ni mogu nč se je spravu na frenda..sm znoru. Sm mu povedu par krepkih..res KREPKIH!! Mi napiše kazn za nepravilno ustavljanje ob cesti (prvič slišm) in kolegu brez čelade 30 000sit :D Sej ne da sm pol res res res zgubu žiuce, kaj sm dubu v odgovor ?! Čuj, ka bi mi fstavljali barabe ko pa te lahko tote poštene ljudi zajebavamo nism več vedu kaj bi mu nazaj reku..čist zabiu me je do daske. Za lep dan sem jim še pomahu..ne prašat kako.. <_< :devil:

:eek: :eek: :eek:

Kaj si mu pa reku če smem prašat...

Aja za tisto nepravilno ustavljanje, KAKO JE TO MOŽNO, ČE TE JE ON KRETEN USTAVU, SEJ SE NISI TI USTAVU PO SVOJI VOLJI, JOJ KOK ZNAJO BIT POLICAJI ZABITI !!! :nono: :nono: :nono:

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol k se spravu na frenda.. sm mu reku da če nimajo tm na Štajrskm (reku sm po Mariboru) dost dela pa morjo pol še kle po lublani morit folku, pa da če sta v paru zato da edn bere drug pa piše pol mi reku da me bo uklenu ker se neprimerno obnašam do pravne osebe in provociram policiste med postopkom l000l :D sm se začeu smejat tm..sm reku če gre policiji tok slabo da more take kot sta vi 2 zaposljevt in da je res že kriza :D pol mi pa kazn napisu za nepravilno ustavlanje :slap: in pol sva se odpelala kr tm po pločniku k mi res dol visel pa še tko predn sm po gasu sm jima fuck you pokazu <_< umes (sm se zdele spomnu) mi pa še reče edn od njiju..čuj pubec samo maš pa res nesrečo lih sva htela na malco it l000l če to niso budale :D

Kdo ti bo pa vrjeu da ti on reku da tm ustau :lol:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse mogoče pripetije se lahko dogodijo. Meni sicer še nikoli niso ničesar napisali oziroma dali kazni, ker če se znaš brzdat, lepo prideš skoz, če pa ne, pa ti znajo poiskat še kakšen prekršek, za katerega še veš ne. Enkrat sem skoraj doživel podobno situacijo, ko je en policaj na kolesu precej utrujal, zakaj sem skuter parkiral na pločniku. Raje kot, da bi dobil listek, sem skuter umaknil, čeprav sem se zadrževal, da mu ne bi povedal enih par na račun njegove nesramnosti. Važen je pa tudi prvi vtis. Dober začetek ima navadno tudi dober konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ooo lej lej kmal bo pomlad pa je tud tale tema začela mau cvetet :P :lol:

No jst sm meu čelado in reg. (ne vem kako mi celo ratal :D) moj frend ki je pa sedeu za mano je biu pa brez čelade. No in se peleva, po Cigaletovi (tm k 5ka fura mim metalke) in naju (seveda kako da ne) ustau policaj no policaja, ker najprej nism hotu ustaut pa se mi je tadrug vrgu pred motor..ampak ok nima veze. ustauvm, ugasnm motor (kluče sm mogu dt njemu l0000l :D). Sred lublane me ustauta 2 !!ŠTAJERSKA!! policista in sta mi pametna (bom dubu prepoved vožne oz. delanje izpita za avto !?!??!, itd. take gluposti). No k mu je celo ratal prebrt z dokumentou kdo sm in iz kje (valda, brez moje pomoči ni šlo) je ugotovu da ni nč narobe in k men ni mogu nč se je spravu na frenda..sm znoru. Sm mu povedu par krepkih..res KREPKIH!! Mi napiše kazn za nepravilno ustavljanje ob cesti (prvič slišm) in kolegu brez čelade 30 000sit :D Sej ne da sm pol res res res zgubu žiuce, kaj sm dubu v odgovor ?! Čuj, ka bi mi fstavljali barabe ko pa te lahko tote poštene ljudi zajebavamo nism več vedu kaj bi mu nazaj reku..čist zabiu me je do daske. Za lep dan sem jim še pomahu..ne prašat kako.. <_< :devil:

Prvo mi ni jasno, kaj hudiča se maš ti spravlat na policaja če je biu sovoznik brez čelade. Če ni imel čelade, ga čaka kazen. In ker si se ti pizdil in delat vsemogoče pizdarije ti bo valda vsako možno kazen nabil. Jst dam policaju čisto prav.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!