Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

sam dost skuterjev je pajsnenih u siski in se pol z nimi lepo vozjo naokol bas jih boli to delajo te k jih je tomazuki sliku zbirajo se 100 m stran od mojga bloka eni cefurji. dost gre pa ce mene prasas po delih naprej okvir pa u ksn grmovje al pa u llublanco fuknejo.

Zdej si pa točn tko povedu kokr je res B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojmu stricu so ukradli tayophona pa ga je po ene 3 dneh dobil nazaj (SRECA) ukradli so mu ga eni narkomani pa s sprejem celega u Zlato prebarvali pa je meu za 70 tisoc popravila pa se ene parkrat so padli z njem. Dosti se krade tudi samo dele iz skuterjev kot so spegli in izpuhi pa zmigovci ko padejo pa use podrsajo!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

Kosmac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je resnica nekje vmes. Nekaj jih zapusti državo, ampak, če že, v večjih količinah. So bili videni tudi kombiji z BIH registracijami v katere so nalagali skuterje in kolesa. Veliko ali večina jih pa ostane pri nas. Sej ni problema, dokler ga sestaviš iz različnih skuterjev, variš na okvir cifre od 50ccm, spreminjaš serijske številke in se nikjer ne ustavljaš oziroma puščaš skuterja sredi mesta (kjer bi ga lahko prepoznal lastnik), si rešen. Veliko je takšnih. Tako sem vsaj izvedel iz nekih posrednih virov in našega foruma :OK: Predvsem foruma (eni radi veliko govorijo), v mislih imam nekatere bivše člane. Celo tisti, ki ga je ukradel meni (oziroma njegov kolega, ki je pri kraji sodeloval) se je z mojim na veliko vozil po LJ. Videl sem ga skoraj vsaki dan. Bladzovemu kolegu (prvi je tudi član foruma), so dan pred mojim ukradli podoben skuter in dva dni kasneje sem ga videl v Fužinah. Najprej je še imel kovček, kasneje so ga odmontirali (isto pri mojem). Edino, da so mojega videvali v Novih Jaršah. Nekajkrat naj bi se tudi preoblekel (jasno, sej plastike pašejo od vseh treh modelov) in tako ga lastnik težje spozna.

Starih znancev policije je malo morje, njihove kartoteke pa obsežne kot biblija. In, če že ustavijo voznika zaradi ne nošenja čelade, sumljivega vedenja po cesti, neregistriranega skuterja ali česa drugega, bi se lahko potrudili vsaj do te mere, da preverijo voznikove prejšnje grehe in na podlagi tega ukrepajo. Če ugotovijo, da so ga že zalotili na ukradenem skuterju, pač postanejo bolj pozorni. Po zakonodaji mladoletnemu tako ne morejo nič. Še polnoletnega sodniki navadno hitro spustijo, da se vrne na svoja stara pota. Ampak s takimi potezami pa lahko osrečijo marsikaterega lastnika, ko mu skuter vrnejo.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, tebe bodo še prefukal "Grki" na gilerah. Če ti uspe nazaj dobiti skuter, koliko bo pa vreden? Pa če ti uspe dobiti modela, misliš, da boš zmagal? V Sloveniji prav gotovo ne. Na koncu boš ti vsega kriv, ko boš lopova prebunkal in te bo civilno tožil :?

Točno to. Zato se ne mislim izpostavljat in dobivat z napoznanimi člani (četudi so njihovi nameni mogoče dobri). Tudi, če nas je več skupaj, efekta ne bo. Največ kar je, da lahko pokličeš policijo in prijaviš kašnega sumljivega modela. Jaz jih ne iščem, ampak jih fotografiram čisto naključno (ker imam skoz fotoaparat s seboj). Moj namen je, da kakšen pravi lastnik prepozna svoj skuter. Mojega skuterja več ne bom dobil nazaj, ker je šel za rezervne dele. Hipotetično gledano, če bi ga dobil nazaj, bi potešil neko lastno zadoščenje (oziroma se malo pomiril in se nikoli več pokazal v Ljubljani), po drugi strani mi je pa žal tudi za vse ostale lastnike, ki so ostali brez svojih "igrač" oziroma, se z njimi igrajo drugi. Ni lahko prenašat, da kruh, ki si ga sam zaslužil (in to s svojim trdim delom in porabljenim časom), je nekdo drug (oziroma ga je pojedel)! Tudi z omenjenima prevzgojnima metodama pomoje ne narediš nič. Edino, kar je možno, da plačaš nekomu, da osebo eliminira oziroma ji onemogoči nadaljno nelegalno početje. Zadnji stavek si razlagajte, kakor si hočete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo tisti, ki ga je ukradel meni (oziroma njegov kolega, ki je pri kraji sodeloval) se je z mojim na veliko vozil po LJ. Videl sem ga skoraj vsaki dan. Bladzovemu kolegu (prvi je tudi član foruma), so dan pred mojim ukradli podoben skuter in dva dni kasneje sem ga videl v Fužinah. Najprej je še imel kovček, kasneje so ga odmontirali (isto pri mojem). Edino, da so mojega videvali v Novih Jaršah.

Ni mi jasn zakaj ga nisi pol ujeu če si ga usak dan (skor) vidu .) da bi jst enga vidu k se mi na MOJEM motorju fura okol skor usak dan, maybe 3 dni bi se še pelu pol pa nč več <_<

BTW: Jst že pučas pogrešam kšne fotke s terena :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Jst že pučas pogrešam kšne fotke s terena :fredy:

itak jst tut ;)...sam mam pa sreco da nikol mene ne slika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasn zakaj ga nisi pol ujeu če si ga usak dan (skor) vidu .) da bi jst enga vidu k se mi na MOJEM motorju fura okol skor usak dan, maybe 3 dni bi se še pelu pol pa nč več <_<

BTW: Jst že pučas pogrešam kšne fotke s terena :fredy:

Ko bom lahko tekel 130km/h, bom zmogel tudi kaj takšnega :naughty: Drugače pa pridejo fotke v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom lahko tekel 130km/h, bom zmogel tudi kaj takšnega :naughty: Drugače pa pridejo fotke v petek.

dobr če pravš da si ga usak dan vidu..nism jst mislu da boš zdej za njim laufu halo <_< en dan bi lepo 113 tak pa tak skutr se skos fura gor pa dol tm pa tm je ukradn trarara to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr če pravš da si ga usak dan vidu..nism jst mislu da boš zdej za njim laufu halo <_< en dan bi lepo 113 tak pa tak skutr se skos fura gor pa dol tm pa tm je ukradn trarara to je to :)

Ja, sej to metodo sem ubiral :) Ampak, sej veš kako je z našo policijo. Če jim nekdo ravno ne pade v naročje (največkrat kakšne stare mamice na ukradenih kolesih :D ), ne naredijo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej to metodo sem ubiral :) Ampak, sej veš kako je z našo policijo. Če jim nekdo ravno ne pade v naročje (največkrat kakšne stare mamice na ukradenih kolesih :D ), ne naredijo nič.

Pozabi na policijo.če ga ne dobiš sam ga ne boš več videl preverjeno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr če pravš da si ga usak dan vidu..nism jst mislu da boš zdej za njim laufu halo <_< en dan bi lepo 113 tak pa tak skutr se skos fura gor pa dol tm pa tm je ukradn trarara to je to :)

Nm so par let nazaj kolesa ukradl.

Smo policiji TOČNO povedal kdo jih ma in kje se vozjo z njimi in da naj jih grejo iskt.

Nkol več nismo vidl tisth koles ... tok o naši policiji. Njim je važn da ti 30.000 napiše zato k si šu 12 kmh preveč ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tok o naši policiji. Njim je važn da ti 30.000 napiše zato k si šu 12 kmh preveč ... :BUA:

Al pa 120 čukov, če pelješ kolega na štirki in ta ni registrirana za dva... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa 120 čukov, če pelješ kolega na štirki in ta ni registrirana za dva... :BUA:

Najbolj opasne so za njih stare mame s predpotopnimi kolesi, ki se vozijo v nasproti smeri po kolesarski stezi. Je vsaki dan toliko smrtnih primerov, da smo drugi kolesarji prav ogrožena vrsta :slap: In potem jim še kolesa preverjajo (ker stare mame jih kradejo kot po tekočem traku). Sem videl na lastne oči :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem jim še kolesa preverjajo (ker stare mame jih kradejo kot po tekočem traku). Sem videl na lastne oči :eek:

Se ne bi čudil glede na razmerje naših prometnih policajev, zlasti tistih tafrišnih iz enoletne akademije, so čisto drugačni kot pa tisti, ki so delali srednjo policijsko... se vidi, da so te novi presranci in sami loleki na kubik... ok, zdj smo off topic ampak vse skup spada... Odkar so ukinli srednjo policijsko bodo razmere na slovenskih cestah zaradi policajev čezdalje slabše in policaji bodo čezdalje slabši in vse bo bolj podobno ameriki... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nasa policija obvlada stvari. Jest zvim tik ob celovski in zadnc guzva od centra pa do medvod in gledam zkwa bi to lahko blo in na koncu ugotovim da na kriziscu stoji policaj in usmerja promet in se cudim da use stoji:D:D:DHehe ja babica spara celo pokojnino da krade kolesa in potem jo policaji preverjajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam škifi so pravi žlajfeki.jst pa en kolega sma šla peš ob cesti pa res da sma bla nalita samo sma še razmišljala sva trezn.samo jaz sem lepo za njim ob robu glavne ceste pa mel močno lučko ker drgač nisi vidu na cesto ter mahal z njo ob cesti in je delovala kot kresnička.in potem kar naenkrat se ustavi civilni avto pa reče edn bejžta dol s cesta.midva sva šla molčeče s ceste samo potem so se pa zapodili štirje za naju policaji naju spodbili tako da sma ležala na trebuhu in obe roki nazaj pa s kolenom na hrbet ta drugi me je pa po zadnji nogi s pendreku orenk vžgal pa prijatla tut tk da sm mel na bedri tako lepo temno sivo modrico.potem sta nama rekla da sma se zgovarjala,opirala policajem,da hodima brez telesne osvetljave..... :BUA: :BUA: :BUA: pol sma mela roke preslonjene na zadnji del belga golfa pa so naju šlatali če mama kaj prepovedanga pa pol od jeze ko nič najdu vsakega od naju s pendreku vžgal po jajcah tak da me je kr fajn bolelo.pol na koncu je reku policaj da ne bo delu zapisnika pa mogla bi bit pridržana za 48 ur pa za vsakega 60 000 kazni pa sodniku za prekerške.

pol ko so šli z avtom sem vidu policaja ko je delu zapiske je neki zažgal in vrgu čez okno in je zgledu ko en listič kakršnega si je beležko najine podatke pisu. :eek: :BUA: :BUA: kakorkoli za tisto noč sva šla samo še z taxijem domu ker sm mel bedro zelo otečeno.jebomo pa pendreki. :cry:

poznam pa sošolca ko mu je njegovemu kolegu policaj grozil s pištolo in ga tut parkrat namlatil s pendreku.kakšna je bla zgodba jst ne vem. :blush:

stric je seveda inšpektor in sva se malo pogovarjala.policaji bi dobli discpilnsko pa kako hudo kazen.seveda bi morala imeti .v življenju sm se že vlkratvsaj zvočni dokaz skusu in sm opazu da je pametno met en diktafon v žepu.ali pa kr kako orenk palco ali pa električni šok ali pa solzilc :doze: nikol ne ve.

lp :OK:

Popravljeno . Popravil myster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam škifi so pravi žlajfeki.jst pa en kolega sma šla peš ob cesti pa res da sma bla nalita samo sma še razmišljala sva trezn.samo jaz sem lepo za njim ob robu glavne ceste pa mel močno lučko ker drgač nisi vidu na cesto ter mahal z njo ob cesti in je delovala kot kresnička.in potem kar naenkrat se ustavi civilni avto pa reče edn bejžta dol s cesta.midva sva šla molčeče s ceste samo potem so se pa zapodili štirje za naju policaji naju spodbili tako da sma ležala na trebuhu in obe roki nazaj pa s kolenom na hrbet ta drugi me je pa po zadnji nogi s pendreku orenk vžgal pa prijatla tut tk da sm mel na bedri tako lepo temno sivo modrico.potem sta nama rekla da sma se zgovarjala,opirala policajem,da hodima brez telesne osvetljave..... :BUA: :BUA: :BUA: pol sma mela roke preslonjene na zadnji del belga golfa pa so naju šlatali če mama kaj prepovedanga pa pol od jeze ko nič najdu vsakega od naju s pendreku vžgal po jajcah tak da me je kr fajn bolelo.pol na koncu je reku policaj da ne bo delu zapisnika pa mogla bi bit pridržana za 48 ur pa za vsakega 60 000 kazni pa sodniku za prekerške.

pol ko so šli z avtom sem vidu policaja ko je delu zapiske je neki zažgal in vrgu čez okno in je zgledu ko en listič kakršnega si je beležko najine podatke pisu. :eek: :BUA: :BUA: kakorkoli za tisto noč sva šla samo še z taxijem domu ker sm mel bedro zelo otečeno.jebomo pa pendreki. :cry:

poznam pa sošolca ko mu je njegovemu kolegu policaj grozil s pištolo in ga tut parkrat namlatil s pendreku.kakšna je bla zgodba jst ne vem. :blush:

stric je seveda inšpektor in sva se malo pogovarjala.policaji bi dobli discpilnsko pa kako hudo kazen.seveda bi morala imeti vsaj zvočn dokaz .v življenju sm se že vlkrat skusu in sm opazu da je pametno met en diktafon v žepu.ali pa kr kako orenk palco ali pa električni šok ali pa solzilc :doze: nikol ne ve.

lp :OK:

p.s.yo-zo pojeta- gospod policaj,včasih angel včasih zmaj.Jaz pa pravim gospod policaj,NIKOLI angel, VEDNO zmaj.

pa a veste ka je največa fora za te tate skuterjo pa dilerjev...policaji točno vedo kdo so.ampak za take stvari se pa škifi userjejo ker se jih ne upajo primit.ker bed guyi imajo toliko vez da jim lahko takoj zamorijo življenje. :cry:

vem za dilerja ko ga je policaj zasaču.pa ga je primu.nasljednji dan je on pršu vn iz pripora.pa najbrž nekomu drugemu naročil da je šou škifa s ceste dol zbit ko je šov on domov.sevada je bed guyu uspelu ampak njemu ni blo takšne škode.seveda kot v filmu. ampak kaj zato saj capsi sami krivi.NAJBOL PA POKVARJENA POLITIKA. :eek: :lol1: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so v stepanjcu sred dneva (zraven hermesa) ukradl za 200k muzike iz avta...pol so mi na ptuju se sprednjo sipo razbili, pa same take:S

policaje sem takrat itak mogu obakrat cakat 2 uri da so prsli, ce pa zavijem iz gostilne, pa cakajo pr naslednem vogalu. ceprav zadne case so kar prijazni.

glede tepenja:\ to se seveda lahko prijavi, ne vem sicer kako dalec bi prisla, ampak za upravno sodisce, mogoce celo ustavno in prijava k varuhu clovekovih pravic (krsene so vama bile osnovne pravice in svoboscine po slovenski ustavi:\).

sicer pa, mojmu kolegu so tut s pistolo grozili pa se zmisljevali ene pizdarije, enga njegovga frenda so se s pendrekom po glavi in mu presekali, na koncu se je pa en razpizdo pa oba policaja prefukal heh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škifi so mutavi.stojijo tam kjer je lahko zaslušen keš. :BUA: največkrat so škifi kr taprvi ovinek iz gostilne.najbolš da so kr pr vratah gostilne pa da ti že dajo tam pihat,pa kazn zaračunat...

a ko rabiš kurce se pa nobenmu ne mudi pa raje grejo vmes na pir. :BUA:

barabe pa letajo na svobodi in noben se jih ne upa primt.vsi škifi stisnejo rep med nogam pa pobrišejo.malo je takih ko jih primejo pa še tiste pol hitr spustijo...

od policajev je relativno zelo malo koristi v današnjem svetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne da ste res zdej en offtopic nardil :trance_33_sleep:

Že doug slikc ni blo nubenih <_< :fredy:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za naše policaje je težk najdit besede :BUA: men so ukradl motor pa so ble kamere na križišču pa smo rekl dej sj so kamere pejt pogledat ma mudel prbije eh sj te kamere ne delajo :eek: so sam za okras. pol ko mi je ključavnco prežagu (čisti amater ključavnco gre žagat z žago za železo) je bla tista ključavnica tam na ograji še cle 4 dni ... pa morje takih stvari je ko bi jih lohk naštevu ka se dela .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bi blo pomote prej me je že edn uprašu če so mi ukradl motor : ne tega motorja(aprilia rs) mi niso ukradl ampak so mi ukradl prejšnega (atx-a)

se oproščam za ta post :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še jaz nekaj napišem.V petek 2 junija ponoči so mi ukradli iz garaže v Mariboru na Betnavi skuter Siamoto Brdy srebrno črne barve ter 5 komadov čelad.Dve integralni znamke NZI številka S eno odprto NZI ter eno znamke GREX kupljeno v Luisu.Eno čelado z poslikavo sem pa našel sam na avtomobilskem sejmu.Imel jo je en človek na glavi in je rekel da jo je kupil na kramarskem sejmu.Integralni čeladi sta bili barve ,ena cela ćrna z ćrnim vizirjem druga pa pisana rdeče črna z navadnim prozornim vizirjem.Skuter pa je bil letnik2000 ,registracija pa MB A3-372.Če bi kdorkoli kaj vedel ga prosim da mi javi na številko 041 677 435 ali pa na policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da me je prej zanesl.ampak najbolje je da motor postiš nekje kjer ga lahka vidiš.

včeri sm v slučaju sol z skuterjem v gostilno.pa ko sm lene narave pa sm sam kluč vn vzel pa sploh belance nism zaklenu.gostilna ma seveda vlka okna in jaz še pomislil nism na motor kar pa potem med telefonskim pogovorim pa sučem glavom ko potem vidim enga ko je moj motor hotu privezat na avto da bi ga vleku

rečem kolegom da naj pridejo z mano vn ko nas je blo vlk z motorji.pridemo iz gostilne unadva pa hitr začela pospravlat kot da nč ni blo in sta pospravla tist štrik v 5 sekundah.pa poznam tta dva modela in ni blo problemov se zmenit z njima,ker si nista upala težit. pol sta na slab glas pršla pa pijačo smo dobili zastojn ker je mel poln prtlažnik pijače pa še pol mi je dal človk avto da sm žgal gume.drgač bi jst njega žgal.zdj vsaj ve da nima kaj motorje krast.

najbolje je da maš motor direkt na očeh pa vsaj zaklenjeno belanco.pa če ga maš v garaži pa ne vem kje ko ti ga okradejo.nobena stvar na svetu ni 100 procento zavarovana...niti slika mona lisa ne.so pa naprave narete tako da cim bol zadrži tatu.

ali pa če ma ker kakega bogega skuterja ali pa štirko ko še 20 000 ni vredna pa se s tisto furašče ga ker sune ti niti ne bo žal za njim ker redko kateri okradeni motorji se najdejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!