Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Velikih začetnic in ločil se še nisi učil? :doze: :glare:

ja če bi bla moja tipkovnica normalno delala sam se mi je napila pa mi shifta pa control tipke ne delajo pa redko kdaj prime kaka tipka.....sj kmal bo bolje....bom porihtu.ne se jezit

lp, matjaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em pr nas pa je en škif k gre do konca. Primer: pred 2 leti sm se pelu s kolegovim automaticom predelanim do konca(airsal kit....). Kr naenkrat wiu poglejam nazaj: škif za menoj. Jz polnega prtisnem pa hit gor v brege med brajde. Nakar on ustavi, ker ni mogu it med brajdami z avtom, stopi v ven iz avta in začne ŠPRINTAT :kva2: za menoj---->prizadet v glavo. Jz glih prijem na vrh brega in spizdim mojemu kolegu. Frčeka parkirama v garažo pa cel dan nisma šla ven. Ne bote verjeli--->cel dan se je furo po cesti gor pa dol :eek: Sam da bi me dobu. De no nej rajš gre dilerje lovit ko pa ene ko grejo en điro.:angry2:sorry :topic:

Popravljeno . Popravil pero14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes, 23.6.06 med sedmo in deseto so mi na strelišču v ljubljani ukradli aeroxa črne barve z loe vincejem.

Če je bil slučajno kdo takrat tm al je pa vidu na ta dan po sedmi kakšen črn aerox skuter (na desni strani je akrapovič nalepka) naj me lepo prosim pokliče na 031-488-370

Številka šasije je VG5SA141000052630. Dodal sm še nekej slikc in upam da me kdo pokliče.

post-10768-1151099495.jpg

post-10768-1151099518.jpg

Popravljeno . Popravil Rugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mensezdi da sem danes ob 11.00 videl enega bosanca z rdeco majico na prav takem skuterju pred streliscem se je vozil. brez celade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem bil nekak odsoten oziroma se mi ni dalo lepit slik na forum. Vzrok je predvsem v vročini, posledica pa v moji lenobi. No, pa začnimo.

Ta Duke Nukem se je vozil brez čelade in dobil kazen od "letečemana". Ker je verjetno kazen vzel dobesedno (da se vozi brez čelade), si jo je dal okoli komolca :hmm: Zelo me spominja na tistega, ki se je vozil z mojo Runnerco, ampak nisem ziher, da je on. Aja, tablica je rumena, skuter je 180ccm, verjetno ded nima izpita za A.

Ta parkirana srebrna Runner 180 naj bi bila "legalna". Jaz sicer ne verjamem na besedo, zato sem ga pripopal sem. Tablica je rumena in ne ustreza temu skuterju niti po številki šasije (kot je uspel povedati lastnik sam).

Ta zelo temna slika je nastala v zelo temni ulici pri visokih blokih zraven Vodnikove ulice. Motor je brez registracije. Recimo da je "legalen" in da je z njim vse vredu, a ni lastnika nič strah, da mu ga ne maznejo (ni imel namreč nobenega disc locka ali verige). Mogoče pa pozna tatove in je pred njimi varen.

Ta 180-tka je pomoje ista kot tista iz Šiške. Ponovno brez kakršnihkoli proti krajnih mehanizmov sredi nakupovalnega centra BTC in zraven Novih Jarš (kjer je leglo te bande). Zanimivo skratka.

Zadnji Kekec je pa iz mojega okoliša v Novi vasi v Mariboru. To je prvi primerek, ki sem ga kadarkoli videl brez registracije v MB. Slika je malo slabša, ker sem slikal od zelo daleč z digitalnim zoomom. Skuter je Runner 125ccm+, rdeče sive barve.

Za konec še dva zanimiva članka. Eden je (mislim da) iz priloge Dobro jutro in eden iz Nove.

post-1649-1151113402_thumb.jpg

post-1649-1151113416_thumb.jpg

post-1649-1151113433_thumb.jpg

post-1649-1151113447_thumb.jpg

post-1649-1151113468_thumb.jpg

post-1649-1151113495_thumb.jpg

post-1649-1151113548_thumb.jpg

post-1649-1151113596_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj si hotu s tem postom povedat :) :)

tko ti povem. eni raj dajo za 180-ko 500€ pa bolj leti kot kateri kol skuter za ta keš, za papirje če te policija ustavi oz. će te sploh :D ...no če te, pač si ga lohka mal najebu al pa tut ne,...odvisno kak je prijazen gospod Policaj :)

drugaće tut noben problem ni, reg. iz 180 na 50;) jz sm usaj ene 4-7 180/125 zrihtu da se je dal to narest .)

tko da pa kaj te boli kurac a ma ukraden al ne, važn da ga ti nimaš, pa kaj te boli kurac itaq neboš ti najebu .) kr neki se pritožujete

kr neki :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj si hotu s tem postom povedat :) :)

tko ti povem. eni raj dajo za 180-ko 500€ pa bolj leti kot kateri kol skuter za ta keš, za papirje če te policija ustavi oz. će te sploh :D ...no če te, pač si ga lohka mal najebu al pa tut ne,...odvisno kak je prijazen gospod Policaj :)

drugaće tut noben problem ni, reg. iz 180 na 50;) jz sm usaj ene 4-7 180/125 zrihtu da se je dal to narest .)

tko da pa kaj te boli kurac a ma ukraden al ne, važn da ga ti nimaš, pa kaj te boli kurac itaq neboš ti najebu .) kr neki se pritožujete

kr neki :? :BUA:

Kaj sem hotel povedat? Sej sem nevem kolikokrat že povedal namen tega slikanja pa se mi ne da še enkrat ponavljat, ker lahko prebereš. Dejtvo je, da je ogromno ukradenih 180-tk (med drugimi tudi moja) in, da sem samo dve videl v Ljubljani registrirani ostali pa bokve kakšno poreklo imajo. Zelo verjetno je, da so vkradeni. Torej, če kakšen lastnik prepozna svojega iz teh slik je namen dosežen. In valjda me boli kurac, če je ukradeno, ker je s tem nekdo oškodovan, medtem ko se en pof*kan čefur vozi z njegovim skuterjem. Privoščim mu edino en razmaz po cesti tako, da se skuterju čim manj zgodi :devil: Jaz sem že prvi dan nakupa izgubil svojih 360.000sit s katerimi se je okoriščal nekdo drug in seveda to ne moreš mirno prebolet. Tako kot on ne razume, da če se vozi s ukradenim skuterjem pravi lastnik trpi, tako jaz ne bom razumel, ko se bo razmazal kot 5 deg pariške :nono:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahahahhahahahhaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dej dej, poznam dost SLOVENCEV ki se furajo z 180kami, pa nemi s takimi .)

ja jebiga ane, če ti spizdi, spizdi. zato ga pa raj dej na kasko pa boš usaj neki vn dubu

najbolš ti pa je da poznaš une ko to delajo, pa pol veš da teb nebojo .) .)

aja a ti veš da so tut SLOVENCI ČEFURJI?? to tut sebe žališ :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kokošja pameta ane :lol: :lol:

ej žiga ta 'žabica' se s slamkico za sok odklene, sm gledu dol na morju kako je en model zgubu ključe od ključavnice, pol je pa tko odklenu. Čas je bil tm ene 20sec. glih tok da je uno slamkico segrel pa tm neki obraču .) .) .)

tko da kupte 200ccm ko ma električno blokado ki se je neda topirat ou prižgat brez ključa :)

ajd

Popravljeno . Popravil polini EVO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej žiga ta 'žabica' se s slamkico za sok odklene, sm gledu dol na morju kako je en model zgubu ključe od ključavnice, pol je pa tko odklenu. Čas je bil tm ene 20sec. glih tok da je uno slamkico segrel pa tm neki obraču .) .) .)

tko da kupte 200ccm ko ma električno blokado ki se je neda topirat ou prižgat brez ključa :)

ajd

sej za odklent ni problem sam tele majo alarm :) tele 200ke majo kodni kluc zato se ne da przgat ;)

dugac mam pa tut jst 180ko pa sm slovenc :P

Popravljeno . Popravil zigacar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk klučavnice ni šans da odpreš s slamico pa če se na glavo postaviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahahahhahahahhaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dej dej, poznam dost SLOVENCEV ki se furajo z 180kami, pa nemi s takimi .)

ja jebiga ane, če ti spizdi, spizdi. zato ga pa raj dej na kasko pa boš usaj neki vn dubu

najbolš ti pa je da poznaš une ko to delajo, pa pol veš da teb nebojo .) .)

aja a ti veš da so tut SLOVENCI ČEFURJI?? to tut sebe žališ :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kokošja pameta ane :lol: :lol:

ej žiga ta 'žabica' se s slamkico za sok odklene, sm gledu dol na morju kako je en model zgubu ključe od ključavnice, pol je pa tko odklenu. Čas je bil tm ene 20sec. glih tok da je uno slamkico segrel pa tm neki obraču .) .) .)

tko da kupte 200ccm ko ma električno blokado ki se je neda topirat ou prižgat brez ključa :)

ajd

Ti nimaš čisto dobro definiraneag pojma čefur. Najdi temo na motosvetu, ki govori o tem pa se malo izobrazi. Čisto na kratko samo to, da čefur je stanje duha in ne poreklo človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti '''tomozukiju''' govor, .) .) .) .)

jz nobenga nežalim, mam prjatle:slovence,srbe,hrvate,bosance, pedre, lezbiki, ....pa sm z usemi dober frend .) men ni nobena potrebna izobrazba, če sm naredu 3 letnik :P :K :naughty: :naughty:

pa vedno se moram kregat z vami ker mate take čudne izpade :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se kregaš z vsemi nami bi lahko pomislil da je problem v tebi. Pa čestitam za končanje 3. letnika res velik dosežek v tvojem življenju :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, to je zame kr velik dosežek, ker eni fuknejo tut v osnovni šol pa celo v 1,2,3, jz zaenkrat še nism in s tem se lahko hvalim :) :) ej boli me kurac kwa si ti misliš, glede teh skuterjev - ukradenih

pomoje si ti celo fouš ker ga nimaš, oz ti nimaš pojma kaj 180 ccm dela...da ti neki povem, jz sm že dal več kot 300k sam za mašino (pa to sm pocen dubu drugač sm dal tm ene 500k) in sm 180 orginal poču za ene 3-4 dolžine skuterja na končni hitrosti me je ma počas mal dohiteval sam usej je pušnu :) :)

in ti zdej primerji

180ccm -500€ (ali 300k z paperji) ali skuter 70 high end (samo mašina) 500k :D :D

kaj bi raj izbral .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj hudiča se zdej tuki hvališ z nekim svojim tuningom? Dol mi visi kok leti tvoj skutr. In kaj pol če nimam skutrja? A zato ne smem pisat v tej temi?

Zdej sm pa dost offtopica že naredu in sm tut zakluču s tabo. Se je brezveze kregat z nekim teletom tuki na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mensezdi da sem danes ob 11.00 videl enega bosanca z rdeco majico na prav takem skuterju pred streliscem se je vozil. brez celade.

A zvečer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, to je zame kr velik dosežek, ker eni fuknejo tut v osnovni šol pa celo v 1,2,3, jz zaenkrat še nism in s tem se lahko hvalim :) :) ej boli me kurac kwa si ti misliš, glede teh skuterjev - ukradenih

pomoje si ti celo fouš ker ga nimaš, oz ti nimaš pojma kaj 180 ccm dela...da ti neki povem, jz sm že dal več kot 300k sam za mašino (pa to sm pocen dubu drugač sm dal tm ene 500k) in sm 180 orginal poču za ene 3-4 dolžine skuterja na končni hitrosti me je ma počas mal dohiteval sam usej je pušnu :) :)

in ti zdej primerji

180ccm -500€ (ali 300k z paperji) ali skuter 70 high end (samo mašina) 500k :D :D

kaj bi raj izbral .) .) .)

z tremi besedami: ti si govno <_<

A zvečer?

ne zjutri :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!