Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

:blink: :wacko: :( :cry: :cry: :cry: :) :) :D :yea1: :yea1: :lol1: :lol1: :lol: :lol: :lol:

kere maš...pa dobr da nism bobi palčka no..... :blink: :wacko: :wacko: :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem bil nekak odsoten oziroma se mi ni dalo lepit slik na forum. Vzrok je predvsem v vročini, posledica pa v moji lenobi. No, pa začnimo.

Ta zelo temna slika je nastala v zelo temni ulici pri visokih blokih zraven Vodnikove ulice. Motor je brez registracije. Recimo da je "legalen" in da je z njim vse vredu, a ni lastnika nič strah, da mu ga ne maznejo (ni imel namreč nobenega disc locka ali verige). Mogoče pa pozna tatove in je pred njimi varen.

Ta 180-tka je pomoje ista kot tista iz Šiške. Ponovno brez kakršnihkoli proti krajnih mehanizmov sredi nakupovalnega centra BTC in zraven Novih Jarš (kjer je leglo te bande). Zanimivo skratka.

Obe zeleno/rumene flurescentne Runnerce so legalno kupljene. Sta samo 2 taki v Ljubljani. Sta pa 125 ne 180ccm. Tista v BTCju je od mojega sošolca, je reg. in z vsemi papirji, tablico ima pa pod sedežem ;), se tudi prodaja za 300tisoč (če koga zanima :) ) Ta druga tud ni ukradena in jo ima nekdo iz šiške :) Za ostale pa ne vem in zato ne bom nč reku ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur3: hvala za podatek .)

Polini EVO: Prvo čestitke za končan 3. letnik (raje ne bom spraševal kakšen je bil uspeh)! :OK: Verjetno je takšnih iz tvojega okoliša zelo malo. Glede na tvojo inteligenco pa se da razbrat, da v četrti letnik ni težko prit (ali je bila mogoče triletka?). Torej so tisti, ki jih ti poznaš in nimajo kočane osnovne ali srednje šole, samo leni in mogoče niti ne neinteligentni. Imam sošolko na faksu, ki ima IQ blizu morske solate pa ga končuje (ne moreš verjet). Čeprav je to že zelo off-topic, te želim samo razsvetlit o tvojem življenjskem uspehu.

Preberi si koga imam za čefurja. Mislim, da moraš samo po Motosvetu malo prebrskat. In ne, niso to vsi južnjaki, kakor misliš ti. Kurja pamet, ane? :lol1:

Glede Xene in slamice. Idi raje v vrtec poučevat takšne zadeve, ampak samo v jaslicah, ker starejši ti ne bodo verjeli. Krožni ključ ima cilindre, ki morajo biti točno v določeni legi, nakar moraš stvar še obrniti in to definitivno ne z slamico.

Mi daš 200.000sit za kasko? :fredy:

Povzetek: Po tvojem besedičenju sodeč si enak vsem tistim na ukradenih skuterjih. Razpolagaš s tujim premoženjem in te boli kuraz. Zanimivo, kaj vse so ljudje pripravljeni narediti za denar brez kančka slabe vesti :doze: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kere maš ti...... :slap: :slap: :slap: :slap:

1. Moja šola je težja od kake gimnazije .) ker na gimnaziji se samo piflaš, a kle je čist druga scena .)

am je 4letna šola .) sm bi za las prav dober - se prav Dober uspeh sm mel, ampak se lohka pohvalim za to ker sm uspešno naredu brez popravca .) .)

za tvojo sošolko se nečudim da ma IQ tako mali, ker se je ziher od tebe nalezla .)

in s tem sploh nima veze o čem tale tema obstaja

2.Ja jz sm poslušal druge ko zmerjajo z čefurjem, se prav da so SLOVENCI govoril BALKANCEM da so čefurji....se prav nevem a so slovenci kej bolš od balkancov, kakor jaz vem pred 15 leti smo bli bratje če lahko tko povem .) to jaz štejem će kdo reče nekomu čefur .) ampak mene to BK

3.Jz sm gledu kako je edn to naredu, da je pać iz slamke odpru žapco. možn da je že prej neki bla sfukana da se je lohk tko u eazy odprl in da mogoče ni mela glih talih zobčkov,.....NEVEM,

VEM pa le da je iz slamce za sok odklenu žabco....jz nevem zakaj si tok ti pameten če te ni blo zraven a kle neki pametuješ?? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

4.če slučajno neveš smo v temi skuter scene in za njega pride približno 50k kasko ( odvisno kateri zavarovalnici greš)

in nevem od kje si ti slišu za skuter 200k :slap: :slap: :slap: mogoče za tvoj kitajski ŠIT :lol1:

povzetek:škoda tega posta k sm pisu, ker moram enmu kretenu razlagat, in škoda ti je blo tut unga posta pisat. .) .) sam od mene hočeš da se kregam, :angry: :angry:

PROSM če imate do mene en spoštljiv odnos, ker sm reku da se nebom več ukvarju z kreteni ki pišejo glupe stvari, ki so povezane z mano.... NISM TI JT KRIV ČE MI NEVERJAMEŠ!!!!!!!!!! to je tvoj problem!!!!

moderatorji, prosim dejte tega mal tomozukija po PM umirit, ker mi najeda, jz sm vam pa že pisal da se bom umiril vendar ONI sami mene izivajo, in isto to sm vam pisu že 2 tedna prej in ševedno se ponavlja!!!!! :angry: :angry:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PoliniEVO, naredi nam vsem tu uslugo in si privošči psihiatra. Nerad pljuvam po osebah motosveta, ampak na take poste ne mislim več odpisovat, ker se na tak nizek nivo sploh ne morem spustit. Moj kitajski šit gre bolj kot katerikoli VXR 200, glede zavarovanja pa ti lahko samo to svetujem, da kakšno brošuro prebereš. Za registracijo 250ccm potrebuješ okoli 50.000sit vključno z nezgodnim zavarovanjem, če pa želiš imeti še kasko pa boš moral odšteti še vsaj 4 krat toliko. Izgleda, da zavarovalnice ne obračunavajo kaska po znamkah motorjev, kot se zdi tebi :slap:

Mehanizem ključavnice sem ti opisal v prejšnjemu postu. Se mi je zadnjič zaskočila pri kolesu in sem jo moral prežagati.

Glede na tvojo slovnico se mi zdi, da sem od gimnazije več odnesel, kot ti iz tvoje 4 letne strokovne. Ja, po končani gimnaziji res nimaš poklica, si pa vsaj vse splošno razgledan in zrel, da greš na fakulteto. Zate to ne bi mogel reči. Ampak to je že druga "scena" .)

Hočeš več spoštovanja? S 103-mi objavami, neumnimi in neumesnimi izjavami, neodraslim obnašanjem in zgoraj navedenim slovničnim problemom boš to bolj težko dosegel.

P.S.: Pa dosti sreče z moderatorji B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda ti moj post pod eno točno nis dobr prebral. tko da ti jz raj priporočam da si ti če enkrat prebereš post kjer piše za kasko .) aja prej si dej očala gor .) upam da nis tak noob da boš dal sončna gor :slap:

jz sm napisu da 50k pride za SKUTERJE 50ccm (ker to področje je večinoma za 50-70ccm) .)

Ma briga me kako šolo si ti naredu, srećno na faxsu .) .) pa želim ti da bi naredu use letnike in tut magisterij .)

veš kako pravjo ' slovenci' = PAMETNEJŠI ODNEHA, tko da bom jz raj požrl kako besedo in nebom se obremenjeval z tvojimi in drugimi nepotrebnimi posti .) .)

uživaj/te

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polini evo edini k se kle krega je ti in ni se ti treba pizdit na use poglej sebe kasn kmet si kritiziras use po vrsi in zalis clane tega foruma tukaj se ljudje sporazumevajo normalno ne pa ti s tvojo intiligenco -999 tomozuki pomaga clanom najdt svoje skuterje ti ga pa nadiras kkko bi blo teb da bi te cevga ukradl a nimas nubene slabe vesti k ttake povste piss ce pa nimas pojma kko je nm k so nm ukradl skuterje.dej polini ne pis takih svinjari pa ne smeti kle gor

Lp seba

Aja pa se neki k si pisu u tehnicnih da to obsega 50-70ccm dej pejt na tehnicnega pa povej da mas 70 ccm pa da vidmo ce te cez spusti 70 ccm ni dovoljeno za cestno uporabo po nasih predpisih tko da pri nas lahko registriras skuter samo kot 50 ccm ni sm se slisu za posebno registracijo 70 ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jz če mam 1000000000ccm pa če mam papirje od 50ccm ga lahko reg. men ni treba pripeljat skuterja, samo papirje i je .) .)

men se zdi da se lahko tut 70ccm reg, sam je pol velik dražja reg. sam pol je problem če nimaš izpita A kat., tko da ....sej veš .)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jz če mam 1000000000ccm pa če mam papirje od 50ccm ga lahko reg. men ni treba pripeljat skuterja, samo papirje i je .) .)

men se zdi da se lahko tut 70ccm reg, sam je pol velik dražja reg. sam pol je problem če nimaš izpita A kat., tko da ....sej veš .)

ajd

Samo za registracijo rabiš samo papirje ampak jebač-car ( :blink: ) je govoru o tehničnem. Nikakor da prideš skos s 70 kubičnim skuterjem k je registriran ko 50.

Edini način da ga registriraš je da ga registriraš kot motorno kolo ampak boš rabu imet homologacijo za teh tvojih 70 kubikov, kar pa ne vem če sploh obstaja.

Pa ne govort da je strokovna šola težja od gimnazije k ne veš kako je. Napiflat se 70 strani za eno kontrolko od biologije ni prov lahko.

In glede na to da si prav dober se glih nimaš kej hvalt da nimaš popravca.

Pa prosim nehte se pizdit en na druzga ker nej bi bla to tema o ukradenih skuterjih, ki jih je čist preveč in s tem da se slike neregistriranih skuterjev nalepijo sem, samo pomaga da bi kdo spet vidu svoj skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja polini na 100000000000 cccm bi pa res rt vidu rumeno tablco.ja k kups nov skutr prness sam papirje sam pol mors pa tud tehnicnega dt skos.Aja pa rt bi vidu kaj bi policaji rekl ce bi meu na 1000 ccm rumeno tablco :blink: :blink: :blink: :blink: Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr no, ti pa res neveš finte :blink: :slap: :slap: itaq da se vid kera je uzun mašina da nemore bit bat premera 47 - 1000ccm :) :)

jz sm to napisu za skuterje (predusem 125,180) ;) ;)

se opravičujem če niste razumel mojga posta .)

glede tehničnega sm tut mislu, da tut to naredim nedabi peljal skuter na teh. pregled, samo dokumente rabm use potrebne, pa seveda denar :) in kako pravjo GAME OVER, ....denar je sveta vladar :OK: :OK:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr no, ti pa res neveš finte :blink: :slap: :slap: itaq da se vid kera je uzun mašina da nemore bit bat premera 47 - 1000ccm :) :)

jz sm to napisu za skuterje (predusem 125,180) ;) ;)

se opravičujem če niste razumel mojga posta .)

glede tehničnega sm tut mislu, da tut to naredim nedabi peljal skuter na teh. pregled, samo dokumente rabm use potrebne, pa seveda denar :) in kako pravjo GAME OVER, ....denar je sveta vladar :OK: :OK:

ajd

Govorimo o tem kaj se lahko nardi brez tega da imaš kakšne veze pri raznih serviserjh! Boli nas če lahko ti prideš do nekega serviserja in mu pomahaš s kupčkom prešernov pred nosom da ti ni treba motorja prpelat.

V normalnih okoliščinah te pač ne spustijo čez in ne nam zdej neki govort kaj lahko ti nardiš ker maš tok dnarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V normalnih okoliščinah te pač ne spustijo čez in ne nam zdej neki govort kaj lahko ti nardiš ker maš tok dnarja!

joj ko da so to milijoni :wacko: 5k das pa mas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah 33k te pride use skupaj = teh. pregled + zavarovanje + ''delo'' .) in to res NI VELIK DENARJA B) B)

Zanimivo ... mene pride vse skup mn pa mam legalno 200ccm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to je tut nekak legalno :) use naredi kot da bi z skuterjem tja pršu, nevem točn kaj naredi, jz vem da sam mal počakam, pa je narejen .)

sam bine za skuter te price 21k tam nek .) sam še 12k tko za delo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah fantje če vas je strah it z 70ccm na teh. pa daš raje unih 12k pa si rečen muk, nobene podložke pa to,....use legalno brez straha .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V noči z dne 23.08.2006 na 24.08.2006 so ukradli skuter znamke Piaggio Quartz na Tržaški cesto v Ljubljani. Skuter je z original izpuhom in je prebarvan v črno barvo ki se z spodnjega dela preliva v srebrno. Je specifičen skuter saj je edini pobarvan tako in pa na "geštelu" spodaj je vgravirano ime KIKI. Ima tudi športne amortizerje in dvojni sedež.

Če bi slučajno kdo kaj vedel o tem skuterju, ali da ga je opazil naj pokliče na 113 še bolje pa na 031/733-197.

Lep pozdrav

Goran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bla v gornji radgoni vkradena Tomos alpina (apn6s)...

-metalik modre barve

-visoke fedre

-nosilci za luč rdeče barve

-izpuh lipnik z prevrtanim dušilcem

-standard žmigavci (dva sta strta)

-tank je pritrjen z močnim trakom-lepilnim (rumene barve)

-na pokrovu od celindra freak cheak nalepka

-registriran

če kdo ki kaj opazi naj kontaktira mene ali pa ||cheff||a..

LP!

ps:slike pridejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred pol ure je bila ukradena ali izgubljena rumena tablica LJ R2-464.Tablica je malo odlomljena saj mi je delček ostal na motorju.Poštenega najditelja nagradim z rundo ali dvemi po dogovoru tudi tremi :D Še telefon 040222773.Tablica je izgubljena na območju Šiške(celovška okolica stare pekarne).

Popravljeno . Popravil e90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukraden skuter piaggio quartz, reg.št. LJ K7-028, letnik 2003, ident.št. NSP1T0021583, srebrne barve, spodnja plastika in blatnik sprednji sta črne barve(pobarvano v prelivu iz srebrne v črno barvo-ni ravna črta.)

Za kakršnekoli informacije se vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!