Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Ukraden skuter Gilera Runner 50SP (na Rudniku), reg.št. LJ K6-895, letnik 2005, ident.št. ZAPC3640000021489, temno sive \ črne barve, rdeče feltne.

Za kakršnekoli informacije se vnaprej zahvaljujem.

Popravljeno . Popravil mrbrdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Joj dons sediva s frendom na busni in se prpeleta 2 na runerci prebarvani spredi rdeca zadi rumena in enga pozdravta k je stov zravn naju in grem jest pogledat tm zadi drzalo za roke k tm je bla moja popraskana in pazi na tisti ranerci je blo tud popraskan s tem da je bilo prebarvano in sm 75% da je moja runnerca in kwa sm hotu mudela sta se odpelala.JA0 JA0 sam zvita u podutiku tko k moj frend tko da upam da bom koncno dubu runnerco nazaj :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: glede kraj pa ce so eni kradl runnerce s plasticno zlicko pol veste kwaliteto:D :eek: :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukraden skuter Gilera Runner 50SP (na Rudniku), reg.št. LJ K6-895, letnik 2005, ident.št. ZAPC3640000021489, temno sive \ črne barve, rdeče feltne.

Za kakršnekoli informacije se vnaprej zahvaljujem.

Si dobil nazaj?

P.S. Si kaj gledal na kaki Rakovi jelši ali pa na Ižanki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj dons sediva s frendom na busni in se prpeleta 2 na runerci prebarvani spredi rdeca zadi rumena in enga pozdravta k je stov zravn naju in grem jest pogledat tm zadi drzalo za roke k tm je bla moja popraskana in pazi na tisti ranerci je blo tud popraskan s tem da je bilo prebarvano in sm 75% da je moja runnerca in kwa sm hotu mudela sta se odpelala.JA0 JA0 sam zvita u podutiku tko k moj frend tko da upam da bom koncno dubu runnerco nazaj :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: glede kraj pa ce so eni kradl runnerce s plasticno zlicko pol veste kwaliteto:D :eek: :eek: :eek: :eek:

Rumene in črne plastike je mela gor? Ta dva sm vidu na racih na podutiku, sta pršla gledat pa sta se tm po zadnem vozila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja taka spredi rdeca pa zadi rumena runnerca. Nebom nic trdil sam mislm da je moja... Pa najbrz si tapravo vidu k sta baje mudela s podutika...upam da bom kdaj lahk vidu serisko pa to. :? :? :? :? Pa moja je bla rdeco srebrna zadi se pa vid da je pubarvan. Pa tist za drzat je zdrajsan to sm jest naredu k sm sou po tazadni zdej na te je blo pa isto zdrajsan sam da je blo prebarvan cez....

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolo pa iskat motor, dobr pogledat, če je pravi par frendov poklicat pa čakat :P Al pa policijo, še bolš (če bojo hotl pridt seveda, js k sm nazadne policijo klicov, sm čaku pol ue, pol pa domov šol, totalno nesposobni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no ja, sam neki bi rad povedu!

ne vi, ko grete prjavt povedat policajem da niste misl da bojo motor ukradl , ker je biu grd!

pol vas policaji ne bojo resno jemali!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zakaj ns pa nebi resno jemal????

pulcaji najdejo skuter ce jim ga res pred nos porins......

men so ukradl 2 tomosa

1 je biu ATX

2 je biu CTX

pa jih pulcaji sploh niso iskal ne najdl :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej policaji sploh nc ne najdejo zadnc so nasl sampon pa pvc vrecko pa zepni nozk pa to najdejo in to objavjo na uradno stran policije tok u sramoti. Policaji bodo pa najdl motor sam ce jim ga pred policisko zapelejo pa gor napisejo ukradn skutr pa zabrisejo kamn u sipo. Pac temu pravmo propad sistema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej policaji sploh nc ne najdejo zadnc so nasl sampon pa pvc vrecko pa zepni nozk pa to najdejo in to objavjo na uradno stran policije tok u sramoti. Policaji bodo pa najdl motor sam ce jim ga pred policisko zapelejo pa gor napisejo ukradn skutr pa zabrisejo kamn u sipo.....

pa še to samo zato ker mislijo da jim je skuter vrgel kamen v šipo in ga gredo potem preverjati

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ns pa nebi resno jemal????

pulcaji najdejo skuter ce jim ga res pred nos porins......

men so ukradl 2 tomosa

1 je biu ATX

2 je biu CTX

pa jih pulcaji sploh niso iskal ne najdl :BUA: :BUA: :BUA:

No men so ga pa glih policaji najdl. APN-a :OK:

tko da se policaje včas tud pohval lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men so ga pa glih policaji najdl. APN-a :OK:

tko da se policaje včas tud pohval lahko

mogoč ga je pa policija ukradla, pa so pol "najdli" ;) Da so se lohka pohvalli da neki tud najdejo an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč ga je pa policija ukradla, pa so pol "najdli" ;) Da so se lohka pohvalli da neki tud najdejo an :D

Ja sej cist mogoce tko delujejo. Po pa policaj vrze pvc vrecko na tla pa pride njegov kolega pa jo da u najdene predmete in to napise na intrnet.Zelo pohvalno:D :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zakaj ns pa nebi resno jemal????

pulcaji najdejo skuter ce jim ga res pred nos porins......

men so ukradl 2 tomosa

1 je biu ATX

2 je biu CTX

pa jih pulcaji sploh niso iskal ne najdl :BUA: :BUA: :BUA:

Fora je, da se kapsi sploh ne trudijo z iskanjem takih mopedov, ker so takorekoč za njih brez vrednosti :glare: . Če pa bo pršu en bogataš, da so mu ukradli ducatija 999 bodo pa to kmalu že po tv objavl .) . Tko je to - jebat ga. Denar je še vseeno sveta vladar pa nj rečejo kar hočjo ! :closedeyes:

Lp :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa je vladalo skoraj popolno zatišje "izbrisanih" (iz prometa), danes pa sem videl kar dva. En "prepečenec" z svojo "prepečenko" na zadnjem zicu se je po kolesarski stezi peljal mimo Pekarne oziroma okrepčevalnice Jagoda. Skuter je rumeno-črna Gilera Runner 50ccm, sem bil pa prepozen glede slikanja. Naslednji tič se je peljal mimo mene s srebrno Aprilio Leonardo, ko sem čakal na rdečem semaforju pri Konzorciju in je zavil proti Bachusu ;) Zadaj je imel eno bljont baburo, ki ji je celo odstopil čelado, sam pa je imel pleteno Nike kapico izpod rok Kamboških otrok :krneki: Sem pa slikal prejšnji teden enega "prepečenca", ki se je pravtako mimo Jagode s svojo Ceco peljal na rdeče-srebrni Gileri Runner 50ccm in seveda standard oprema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Na PP Center, Trdinova 10, imajo Gilero Runner, je temnosive mat barve z modrimi platišči in prosijo vse okradene lastnike, da ga pridejo pogledat! Tel.: 01/475-0600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki kdaj bodo ksne slikce spet padle, ze mal dougcs k nisi vec v akciji (tok) :blush:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki kdaj bodo ksne slikce spet padle, ze mal dougcs k nisi vec v akciji (tok) :blush:

Ni nič kaj za videt posebnega... Akcija je samo takrat, ko so tudi igralci. Zdaj pa ne vem, jih zebe, so jim policaji pojemali skuterje stran, so se skuterji pokvarili, so jih nagnali iz Ambrusa... mogoče celo moje slike "učinkujejo". Ko bodo igralci, bodo pa tudi slike.

Tega gozdnega jožeta vidim precejkrat, vedno je v tandemu (če pa z isto punco, pa ne vem), glede kvalitete slike se pa opravičujem, ker je bil telefon prej pri roki kot fotoaparat:

post-1649-1166922886_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki to je slikan use u siski k kle je najvec tega. kasno nesreco mam da glih kle zvim:P Pa kwa cs sej jim itq nuben policaj nc nemore. Kle mors lastn drek zaklent men so ukradl tud kolo k sm ga za 10 min pustu pred blokom pa tak lev kolo za 1 jurja. Mors dubit se eno runnerco rdece crno. Ta se tud voz naukol kle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 50ccm runnerca? :hmm: Mnja, sej če pogledaš priimke po blokih, ti je vse jasno. Jaz začasno živim tukaj in ne vem, če ni več teh "sumljivih" kot na Fužinah, Rakovi jelši ali Novih Jaršah. Potem pa pokličeš policijo, pa se še nonšalantno obnašajo, češ, "get used to it". Vse bi bilo lepo in prav, če njihove plače ne bi šle iz davkoplačevalskega denarja, glede na to, da jih moramo državljani podpirat in od njih pričakujemo neko varovanje in sodelovanje, bi se pa lahko malo bolj potrudili, šele potem javkali o višjih plačah. Sej ne rečem, da vedno naletim na gluha ušesa, je pa precejkrat tudi tako. S takšnim odnosom policije pa gre država tja, kamor država EU naj ne bi šla - v en veliki kurac. V sosednji Italiji nisem videl niti enega samega primerka brez registrske številke pa je skuterjev neprimerno več kot pa pri nas. Policija je za moje pojme popolnoma enako kriva, kot tatovi sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas cist prov. U italiji si se predelat neupajo motorja ker so kazni strahotne kle se pa nasim polcajom smejejo u glavo. Res je u siski se pokrade veliko veliko vec kot kjer koli drugot po lj. Tud ce ves kdo ma tvoj motor pa use mu itq nuben nc nemore kr so nasi policaji itq za brez veze. Ta drzava gre res u kurac. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas cist prov. U italiji si se predelat neupajo motorja ker so kazni strahotne kle se pa nasim polcajom smejejo u glavo. Res je u siski se pokrade veliko veliko vec kot kjer koli drugot po lj.

V Italiji majo poleg strahotnih kazni, ter zaplembe motorja, tudi drugačno vzgojo... tukaj tiči rešitev... v vzgoji .) pri nas je ta vzgoja grozljivo slaba .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!