Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

o skuterju nic novega.

danes sem ga odjavil in dobil nazaj celih 10 jurjev.

jutri se na direkcijo za ceste, da dobim se za tisti pir in to je to.

naslednjic zavarujem kasko proti kraji. je sam 12 jurjev vec (cirka).

ceprav ne vem, ce bom se kdaj kupil skuter.

ce pa ga vseeno kdo opazi, pa kr povedat.

po moje je ze itak v savi ali pa v ljubljanici.

pa lp in keep bikin'.

Sam 12 jurjev za kasko?Ka je to možn za motor?Pol ga daš tak zavarvat ga maš u garaži pa rečeš da so ti ga ukradl(to pol ko je že bl sfukan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam 12 jurjev za kasko?Ka je to možn za motor?Pol ga daš tak zavarvat ga maš u garaži pa rečeš da so ti ga ukradl(to pol ko je že bl sfukan)

12 jurjev dodatno :rolleyes:

(da ne bo pomote)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za kasko plačal 70 jurjev :D

Mislim, da si ti to malo zašuštral... četud je tok cenejši novi od mojga bivšega, tut pod 30 tisoč ne bi smelo prit pomojem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za kasko plačal 70 jurjev :D

Mislim, da si ti to malo zašuštral... četud je tok cenejši novi od mojga bivšega, tut pod 30 tisoč ne bi smelo prit pomojem...

Se strinjam s tabo...Aha folk še to :? Če daš ti kasko pa skutka crkne pa se ti ne da rihtat ko bi bil prevelik strošek pa rečeš da so ti ga ukradl....A dobiš kej keša nazaj????

aja pa se opravičujem za :topic: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pomojem je najbol ql, da ga razšraufaš pa dele prodaš :)

samo morš malo zrežirat kje pa kak so ga vkradli pa kake sledi itd...

Dnar pa mislim da dajo čez pol leta, če še ga niso našli... nekak tak. Samo pol boljše, da se drugo leto zavaruješ pr drugi zavarovalnici :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za kasko dal 50k, pa če ga za čez zimo odjavš dobiš polovico dnarja nazaj, tko da te pride ene 25k... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep prek zime je tak najboljše zavarovanje prekinit... Kar sem jaz prejšnje leto pozabil... in sem takoj ob 30 jurjev :cry: :cry:

Iz prometa se ne splača, ker maš več sročkov, kot pa dobiš nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes je bil ukraden kolegov zelen Speedfight 1, brez prednjega blatnika, malo porajsan, z LeoVince izpuhom.

Ukraden je bil pred gostinsko šolo v Mariboru. Če kdo kaj ve, naj pokliče 051/34-84-34

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred našo šolo je bil danes parkiran zelen SF, ki sem ga prvič videl, samo nisem bil pozoren če je 1 al 2, izpuh pa je bil neki čudn <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike nimam direkt od njega...

Samo je pa bil one-of-a-kind ... Zelen SF1 BREZ prednjega blatnika, zadaj z črnim izolir trakom simulirane evil-eyes pa ZX...

Aja.. zadaj one ročke (kovinska palca) za katero se drži sovoznik je bla ovita z izolir trakom.

Tak.. več se pa ne spomnim..

_OKI_ če še kaj vidiš, maš mojo cifro.

Hvala za informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še ena podrobnost... odzadaj, kjer majo Speedfighti prostor, ima varnostno verigo, za zaklepanje. Tam na zadnjem blatniku je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred gostinsko so ga drapnili????jaz sem ga vsaki dan vido tam stat!Zaj pa morem razmislit če še bom parkiro tam mojega skuta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga že misliš puščat pri šoli te si malo dodatne opreme kupi, kakšno ketno ali klučavnico za disk bos malo bol miren :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga že misliš puščat pri šoli te si malo dodatne opreme kupi, kakšno ketno ali klučavnico za disk bos malo bol miren :)

Za disk ti lahko jaz prodam tak ne rabim tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum.. sej je mel ketno... ono Trelock original za Peugeot... samo jebeš, človek je še malo raztresen zjutraj...

Jep... MB je v pizdi totalno sploh pa naša policija po****. Eh.. nem ponavljal zgodbe kak so mi vkradli picikl za 200k in zakaj ga nisem dobil nazaj... :fight2: :fight2: :fight2:

PS: Pred 2 dnevoma so pa še punci vkradli Giant pecikl od mame...

Ej.. MB je v pizdi res.. Pol pa se čudijo, zakaj mladi prevzamemo zakon v svoje roke s kakim pripomočkom za ameriški šport... :fight2: :devil: :wacko: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič je pri Maxi Marketu stal en Runner VXR rdeče črn, brez sprednjega blatnika. Registriran je bil z EU tablico, kar je nemogoče, saj se ti Runnerji že nekaj časa ne prodajajo več. Torej, spet en šišmaš. Aja, tablica pa je iz LJ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum.. sej je mel ketno... ono Trelock original za Peugeot... samo jebeš, človek je še malo raztresen zjutraj...

Jep... MB je v pizdi totalno sploh pa naša policija po****. Eh.. nem ponavljal zgodbe kak so mi vkradli picikl za 200k in zakaj ga nisem dobil nazaj...  :fight2:  :fight2:  :fight2:

PS: Pred 2 dnevoma so pa še punci vkradli Giant pecikl od mame...

Ej.. MB je v pizdi res.. Pol pa se čudijo, zakaj mladi prevzamemo zakon v svoje roke s kakim pripomočkom za ameriški šport...  :fight2:  :devil:  :wacko:  :fight2:

Jebemumater! Zdaj so še tu začeli krast toti cigani :BUA: Nič, grem se pol malo po Mariboru vozit pa gledat, če ga bom kje vido. Od kolega Runnerja smo našli pri Koroških vratih, tam spodaj ko je tržnica. Pa sem že mislo, da je Maribor glede tega varen... Prej sem pa vido enega na rumeno-belem Runnerju 125+ ccm, ded gor brez čelade, pa tablice tudi ni mel. Peljal se je pa tam proti Regentovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah... sem že mel upanje :)

Ja nič, če bo kaj samo pustite pisk na prej omenjeno cifro :)

LP

Ga bomo že našli ;) Sej Maribor pa tut ni tak vlki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v centru se včasih vidi kdaj kaki neregistriran sumljiv skuter, v tistih ozkih ulicah pri madnessu pa tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič je pri Maxi Marketu stal en Runner VXR rdeče črn, brez sprednjega blatnika. Registriran je bil z EU tablico, kar je nemogoče, saj se ti Runnerji že nekaj časa ne prodajajo več. Torej, spet en šišmaš. Aja, tablica pa je iz LJ ;)

Kot da ne mores zamenjati stare tablice za evropsko <_< al pa ga zdaj na novo registrirat

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da ne mores zamenjati stare tablice za evropsko  <_< al pa ga zdaj na novo registrirat

<_<

Glede na to, da je bil točno takšen skuter ukraden enemu Koperčanu letos poleti, imam pomisleke. Prej KP, zdaj LJ... in to še evropska. Pa kdo bi šou taki zmazek od nove tablice gor šraufat, če so stare 100x lepše. Teh VXR-ov namreč ne mrgoli, sploh pa ne rdeče-črnih. In ta je bil videt zanemarjen :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!