Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

pomoje pa k sosedu v garažico ... :rolleyes:

Ja, jaz tudi mislim, da je tako :) Na balkan vozit en 300-500EUR vreden skuter se ne izplača. Tudi na tovornjakih imajo precej stroge kontrole, vsaj kolikor mi je bratranec povedal, ki je nekaj časa bil kamjonđija. Tehtanje in te zadeve, ostali pa itak imajo plombe na prikolicah. Kakorkoli, moj recimo se je kar nekaj časa nespremenjen vozil po Ljubljani. Pravtako od enega drugega forumaša. Predvsem ne marajo vetrobranskih šipic na Runnerjih in pa kovčkov oziroma nosilcev. Še plastik se jim ne da menjavat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da se, sej mislte na kasko ane

o ja, ce je tko grem pa takoj spraskat use moje motorje pa recm da so bosanci to nardil cez noc

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak a ti maš to skor use motorje k maš skuterje al kaj...pa edin honda je nad 50ccm...

A se iz usemi vozš al jih maš za kej druzga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak a ti maš to skor use motorje k maš skuterje al kaj...pa edin honda je nad 50ccm...

A se iz usemi vozš al jih maš za kej druzga :whistle:

jap, edin honda je nad 50 .. se prpravlam za supermoto open, drugac sm pa dirku s skuterji 70ccm

itak use skuterje in yamahe dt prodam, ce kdo kupi ? usi skuterji so high-end :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja če si dirku pol pa...sm mislu d jih maš kr tko d se greš usak dan iz drugmu pelat hehe

no sej zdej k ne dirkam vec, se grem :D

smiljo se mi da bi jih prodal .. no sej, se dva mesca pa mi bojo use pokradl in nebo nobenga vec pr bajti :headbang: :headbang: enga so mi ze .. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem če si dirkal pa imaš kakšne dele tako za HE pa napiši vse kar prodajaš v temo temu namenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

18.07.2007 med 21.45 in 22.40 uro na Erjavčevi v Kopru je bilo ukradeno motorno kolo Suzuki Burgman 400, registrskih številk TS AY26386 ( I ), črne barve. Na motornem kolesu je bil nameščen kovček, v njen pa dve čeladi.

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

V Ljubljani je bil v Centru,ukraden piaggio ciao(ni potrebno registarcije in celade),crne barve,star samo teden,torej nov.

Ce kdo kej ve ali bo videl ,bi ga prosil da me obvesti na spodnji mail.

kontakt: oglas@freenet.de

Popravljeno . Popravil markob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani je bil v Centru,ukraden piaggio ciao(ni potrebno registarcije in celade),crne barve,star samo teden,torej nov.

Ce kdo kej ve ali bo videl ,bi ga prosil da me obvesti na spodnji mail.

kontakt: oglas@freenet.de

zakaj pa ni v policijski evidenci ukradenih vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj nevem,to je od neke punce,mogoce se bo,al pa pri policijo meckajo.

Itak te na takih zadevah ne ustavljajo.

Ker je bil v centru ukraden je lahko povsod,ampak vseeno se pomoje nahaja na kaksnem vicu,trnovo,,fuzinem,jarse in se kje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sej ne gre zato, da bi kifelci kaj našli, to je itak optimistično pričakovati. Bolj gre za to, da se morebitni kupci lahko prepričajo o neoporečnosti prodajanega. Če bo seveda tat skušal zadevo prodati naprej.

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj nevem,to je od neke punce,mogoce se bo,al pa pri policijo meckajo.

Itak te na takih zadevah ne ustavljajo.

Ker je bil v centru ukraden je lahko povsod,ampak vseeno se pomoje nahaja na kaksnem vicu,trnovo,,fuzinem,jarse in se kje.

al pa štepanc, bežigrad, šiška, savsko naselje, tomačevo, rakova... no ja pa smo celo lublano obdelal :grim :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem opazil, da mi je izginil motor, ukradli so mi ga iz sicer zaklenjene kolesarnice pod mojim blokom (Celje, Ulica frankolovskih žrtev 15). Krajo so izvedli v času med sredo 8.8.2007 in danes torek 14.8.2007.

Če je kdo opazil motor v zadnjem tednu naj mi prosim sporoči na 051/202-937 (David), da lahko podatke posredujem policiji.

Če morda opazite motor v prihodnje pa bi lepo prosil, če nemudoma obvestite policijo na 113 ali 080 1200 (če želite ostati anonimni).

Motor: YAMAHA AEROX YQ 50 5BR - MAX BIAGGI REPLICA letnik 2001

ta model motorja so izdelovali samo tisto leto, zato jih ni veliko!

Motor lahko prepoznate tudi po po naročilu izdelanem sedežu v rdeče črni kombinaciji z belim napisom YAMAHA. Ima bele smerokaze (serijsko so rumeni) in nalepko pod registrsko tablico z napisom SANKAKU.

Hvala

Slike:

p80500791617t.jpg

p80500801617u.jpg

p80500811617v.jpg

p80500821617w.jpg

p80500831617x.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!