Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

nč ni unikatn pa po naročilu delan.lol :winkiss: ...te sedeže se dobi na spletnih trgovinah za skutrje... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni unikatn pa po naročilu delan.lol :winkiss: ...te sedeže se dobi na spletnih trgovinah za skutrje... :naughty:

Vse so dobi, sam nima pa vsak aerox takega zica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumljivo poceni

oglas.asp?ID=1586895#

d ni kje tvoj

P.S.pjt ne avto....net pa spremen številko oglasa

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je res sumljiv. pervoženi kilometri : 190 :slap: števc 100% nazaj prevrten. Pa neve ker letnik je skuter :whistle: pa še črna barva brez nalepk...skuter je najlaže kr na črno s sprejom špricnt :grim in pa spet sedež je enak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja števce si dajejo na nule ko mašino menjajo.. težko boš ga našel. Predlagam da vsak ko si kupi motor ga nekako zaznamuje :krneki: Nevem, recimo ena črka pod kako plastiko ki se jo malce težje vidi z prostim očesom :) (ane, prava ideja :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja števce si dajejo na nule ko mašino menjajo.. težko boš ga našel. Predlagam da vsak ko si kupi motor ga nekako zaznamuje :krneki: Nevem, recimo ena črka pod kako plastiko ki se jo malce težje vidi z prostim očesom :) (ane, prava ideja :naughty: )

plastike lahk zamenjajo :whistle: na feltni tam ko pride guma gor eno prasko nardiš :naughty:

al pa žarnice v luči razbiješ...dvomim da bi opazli :krneki:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo stare slike, ampak moram ustrečt želji nekaterih forumašev :D Tisti z Akrapovičem bi lahko bil tudi moj. Boben zadaj, prebarvan skuter, sive felne, sivo-črn sedež, stara armaturna plošča... pa še plošče od akumulatorja nima. Skuter je pa stal na Vodnikovi pri enem bloku zraven Bolnišnice Petra Držaja. Naslednjič ga bom natančneje eksaminiral in po potrebi obvestil potrebne "organe" :naughty::D Moj je imel enih par takšnih posebnosti, za katere samo jaz vem tako, da ga lahko še 15-krat prebarva zaradi mene.

Tista dva z okvirom za tablico (to je sicer neka nova moda, sem ugotovil), sta bila slikana na Resljevi. Voznik je bil zelo živčen, saj je skoz nekaj preklinjal (majkemi, pizda, kurac itd.). Mogoče je spil preveč kave.

Tisti z F-12 je bil pa slikan pri BMX progi v Mariboru. Tablice ni imel, vendar ga je bilo strah voziti po cesti. Že ve(m) zakaj :D

P.S.: se opravičujem za telefonske slike :)

post-1649-1187734538_thumb.jpg

post-1649-1187734562_thumb.jpg

post-1649-1187734585_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na uni drugi sliki mislm da mi je sovoznik neki znan..zigacar? :whistle: :D

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglas

ta se meni zdi da ima reuno tak sedež kot oni na slki saj ne da obsojam da je isti samo zdi se mi sumljiv.pa še cena in barva

Popravljeno . Popravil pinktomos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo stare slike, ampak moram ustrečt želji nekaterih forumašev :D Tisti z Akrapovičem bi lahko bil tudi moj. Boben zadaj, prebarvan skuter, sive felne, sivo-črn sedež, stara armaturna plošča... pa še plošče od akumulatorja nima. Skuter je pa stal na Vodnikovi pri enem bloku zraven Bolnišnice Petra Držaja. Naslednjič ga bom natančneje eksaminiral in po potrebi obvestil potrebne "organe" :naughty::D Moj je imel enih par takšnih posebnosti, za katere samo jaz vem tako, da ga lahko še 15-krat prebarva zaradi mene.

Tista dva z okvirom za tablico (to je sicer neka nova moda, sem ugotovil), sta bila slikana na Resljevi. Voznik je bil zelo živčen, saj je skoz nekaj preklinjal (majkemi, pizda, kurac itd.). Mogoče je spil preveč kave.

Tisti z F-12 je bil pa slikan pri BMX progi v Mariboru. Tablice ni imel, vendar ga je bilo strah voziti po cesti. Že ve(m) zakaj :D

P.S.: se opravičujem za telefonske slike :)

ce je tvoj ta motor ne pozab ubit tega ko ti ga je ukrov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V četrtek,6.9.07 med 11o in 17o uro je bil na Viru pri Domžalah ukraden skuter ob glavni cesti LJ-MB,nasproti Mercatorja :evilgrin:

GILERA RUNNER 50 LJ-R-25-32 ZAPC1400003033775 KOVINSKI - MODER
objava 07.09.2007 (Policija)

Po obeh straneh je poškodovan,prejšnja barva-oranžno-rdeča,športni filter...

Morebitne info : 041-517-114

post-17376-1189235899.jpg

post-17376-1189235916.jpg

Popravljeno . Popravil JozeS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
sj drugje po sloveniji tut ni tak da si lahk čist brez skrbi ;)

Kaj si ti zdaj želel povedat? :) To, da je v Ljubljani število ukradenih sorazmerno enako kot v drugih mestih v Sloveniji ali to, da nikjer po Sloveniji še nihče ni dobil skuterja nazaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje pa hotu povedat da neglede v kermu mestu si (Ljubljana, Maribor, Celje, Koper, itd.)

povsod so šanse da ostaneš brez skutrčka oz. motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje pa hotu povedat da neglede v kermu mestu si (Ljubljana, Maribor, Celje, Koper, itd.)

povsod so šanse da ostaneš brez skutrčka oz. motorja :)

Aaaahhh, WRONG :D Ni treba bit strokovnjak, da pogledaš na policijsko stran in ugotoviš, da je v Ljubljani daleč največ kraj. Bom poiskal statistiko ukradenih avtomobilov, če bom našel, kjer je zračunano tudi razmerje proti drugemu največjemu Slovenskemu mestu (št. ukradenih avtomobilov glede na velikost občine). V Mariboru letno vkradejo 23 avtomobilov, v Ljubljani cca 730. Zdaj si pa izračunaj razmerje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah to zato ker usi policaji, ki so zaposleni v Ljubljani, so štajerci :P

in pol prirejajo statistiko svojemu rodnemu mestu v prid :D

kdo pa bo pluvu po domačem kraju, raj napišejo pod Lj ves kriminal pa je..pfff :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!