Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

jah to zato ker usi policaji, ki so zaposleni v Ljubljani, so štajerci :P

in pol prirejajo statistiko svojemu rodnemu mestu v prid :D

kdo pa bo pluvu po domačem kraju, raj napišejo pod Lj ves kriminal pa je..pfff :rolleyes: :D

Hm, kam potem dajo Ljubljanske policiste, ki jih je še vsaj 1 krat več? :whistle: Statistika je statistika. Tukaj nima poreklo nobene zveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kam potem dajo Ljubljanske policiste, ki jih je še vsaj 1 krat več? :whistle:

eh..pri stari cerkvi, v Šiški, v Jagodi, so na kebabu..pa počivajo ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no nism se hotu čist v številke spustit sam hotu sm poowedat da je tega vse povsod preveč in da je vse povsod to dogajanje ena vlka kriza ne sam v lj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaahhh, WRONG :D Ni treba bit strokovnjak, da pogledaš na policijsko stran in ugotoviš, da je v Ljubljani daleč največ kraj...

stvar je v tem, da je skuterjev v ljubljani več kot drugje in posledično je več kraj.

če vzameš št.skuterjev:kraje vidiš, da je delež primbližno enak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je v tem, da je skuterjev v ljubljani več kot drugje in posledično je več kraj.

če vzameš št.skuterjev:kraje vidiš, da je delež primbližno enak

Hja, pa ni tako. En čas nazaj sem prilepil v eno temo (se ne spomnim več katero) krajo vozil po večjih mestih v Sloveniji (članek sem dobil iz Dela). Največ jih je bilo ukradeno v Ljubljani in sicer preko 730 letno. Celje je bilo na drugem mestu s 26-imi letno, Maribor pa na tretjem s 23-imi letno. Ljubljanska občina je res večja od ostalih, vendar so naredili razmerje med vkradenimi vozili in velikostjo občine in razmerje je bilo 70:500 (Ljubljana torej vodi za več kot 7 krat pred Mariborom!).

Kar se pa tiče števila skuterjev, jih je pa v Ljubljani precej manj kot v Mariboru (imajo pa več motociklov). V Mariborski občini jih je bilo leta 2005 registriranih 15.000, v Ljubljani pa pol manj. So ostali neregistrirani? :hmm:

Ljubljana je v vseh pogledih Meka. Tako pri možnostih za zaposlitev, kot pri možnostih za kraje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki pol ne bo več slikc "sumljivih" skuterjev in motorjev

ker na Kawi ne boš mogu tko lepo slikat :naughty: :D

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pa ni tako. En čas nazaj sem prilepil v eno temo (se ne spomnim več katero) krajo vozil po večjih mestih v Sloveniji (članek sem dobil iz Dela). Največ jih je bilo ukradeno v Ljubljani in sicer preko 730 letno. Celje je bilo na drugem mestu s 26-imi letno, Maribor pa na tretjem s 23-imi letno. Ljubljanska občina je res večja od ostalih, vendar so naredili razmerje med vkradenimi vozili in velikostjo občine in razmerje je bilo 70:500 (Ljubljana torej vodi za več kot 7 krat pred Mariborom!).

Kar se pa tiče števila skuterjev, jih je pa v Ljubljani precej manj kot v Mariboru (imajo pa več motociklov). V Mariborski občini jih je bilo leta 2005 registriranih 15.000, v Ljubljani pa pol manj. So ostali neregistrirani? :hmm:

Ljubljana je v vseh pogledih Meka. Tako pri možnostih za zaposlitev, kot pri možnostih za kraje.

to pa nism vedu da je taka stanje :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki pol ne bo več slikc "sumljivih" skuterjev in motorjev

ker na Kawi ne boš mogu tko lepo slikat :naughty: :D

Aja, ti si mislil, da sem slikal iz svojega skuterja? :unsure: Sumljive slikice bodo, ampak opažam, da se stanje izboljšuje, zato jih v zadnjem času ni bilo nič :winkiss:

Rosvita in Dizlaš: ni problema, vsakdo se kdaj zmoti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav.

Kot prvo moram pohvaliti tomozukija za njegova prizadevanja in njegove prispevke na tem forumu. Kot drugo pa moram izpostavit, da je vedno več nerigistriranih skuterjev tut v MB. Samo v novi vasi sem opazil 5 kom(sem še relativno nov v tej sceni, tako da ne vem kakšne znamke so),na katerih se vozijo mulci sumljivega renomeja.V glavnem se strinjam z tomozukijem, da je v slo največ dolgoprstnežev iz drugih narodnosti (beri:šoki,čapci,prepečenci ipd itd),vendar moram izpostavit nekatere modele, ki so čistokrvni slovenci in so še hujši.Sicer pa tisti ki so vam v Mb ukradli kolo,kolo z motorjem,motor se malo popeljite po borovi vasi in novi vasi. Glede policije pa......... .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svojem okolišu sem opazil enega z Runnerjem 180 in enega na Malagutiju, oba rdeče barve in neregistrirana, voznik pa v nobenem primeru ni imel čelade. Tega z Runnerjem sem videl večkrat in vedno obvestil policijo, ki ga je potem preganjala, dokler se jim ni skril bokve kam. Močno sumim, da je ded doma nekje v blokih med Radvanjsko in Kardeljevo, saj se skoz preganja po tem območju. Enkrat sem ga videl parkiranega celo na Igriški. Sicer se mi zdi, da je skuter kupil od enega, ki je bil prej registriran, ta mulo pa nima ne vozniškega, ne čelade in ne registracije. Skratka, zajebaval ga bom do konca, naj se le pazi! Onega na Malagutiju sem videl le enkrat, ko je tovoril eno smrkljo. Sklepam, da je kje iz Boršnikove ulice. Takrat se je peljal po kolesarski stezi v tej smeri. Največ ukradenih skuterjev je romalo na Tezno, z njimi pa so se vozili po Panonski ulici, ki je itak znana po tem, da so sami zapečenci doma in nobeden nima več kot 6 razredov osnovne šole. Drugače pa hvala Sale ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bratrancu ukradli skuter...gillera runner 50ccm črno rdeče barve, auspuh gianelli.

In to pri belem dnevu...Sem bil pri nemu na počitnicah (zgodilo se je med počitnicami(ne prazniki))

stari njegovi so delali midva nabijala comp. igrice pri sosedu...

Prideva pred hišo...Moj bratranec samo :eek: :eek: :eek: zlomljene vrata od garaže...Greva noter, motorja ni...

Najprej sva bila začudena potem pa bratranec u jok in potem je začel tako močno brcati v vrata da jih je še malo zlomil...Če bi bil kakšen popečen(beri južni toast zažgani itd...) blizu verjamem da bi se zgodilo tole: :evilgrin: :evilgrin: :nono: :headbang: :headbang: :headbang: (manjka en jezen smeško da bi butal drugega ob zid).Zdaj je že kje daleč na italjanski strani...Policaji pa :beer2: :music2: :zzz: NIČ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto da je jokal bi lahko šel mal okol pogledat ane.. jao. Policija tk bolj malo dela, to se že dolgo ve in ne moreš na njih računat. Sej mate frendi motorja, pa mal bl pozorno glejte okol pa je to to, mogoče bote pa srečo mel. Verjamem da je totalna jeba da ti spizdijo motor in nobenmu ne prvošm tega..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bratrancu ukradli skuter...gillera runner 50ccm črno rdeče barve, auspuh gianelli.

In to pri belem dnevu...Sem bil pri nemu na počitnicah (zgodilo se je med počitnicami(ne prazniki))

stari njegovi so delali midva nabijala comp. igrice pri sosedu...

Prideva pred hišo...Moj bratranec samo :eek: :eek: :eek: zlomljene vrata od garaže...Greva noter, motorja ni...

Najprej sva bila začudena potem pa bratranec u jok in potem je začel tako močno brcati v vrata da jih je še malo zlomil...Če bi bil kakšen popečen(beri južni toast zažgani itd.. .) blizu verjamem da bi se zgodilo tole: :evilgrin: :evilgrin: :nono: :headbang: :headbang: :headbang: (manjka en jezen smeško da bi butal drugega ob zid).Zdaj je že kje daleč na italjanski strani...Policaji pa :beer2: :music2: :zzz: NIČ

Kje pa žvi ta tvoj bratranec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Novi Gorici :whistle: Kje pa ti žviš???(btw to ni isti bratranec kot sem pisal v temi yamaha tzr predelava...imam 4 bratrance 6 sestričen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer v Novi Gorici "ne delujem", bom pa pozoren, če bo kakšen takšen v Ljubljani ;) NejcZ, če bi se tebi to zgodilo, bi videl, da še nekaj časa ne prideš k sebi, ker sploh ne dojameš, kaj se ti je točno zgodilo. No, kljub temu sem jaz takoj šel na lov za svojim, ampak vejramem, da so nekateri v šoku še kar nekaj časa.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Namesto da je jokal bi lahko šel mal okol pogledat ane.. jao. Policija tk bolj malo dela, to se že dolgo ve in ne moreš na njih računat. Sej mate frendi motorja, pa mal bl pozorno glejte okol pa je to to, mogoče bote pa srečo mel. Verjamem da je totalna jeba da ti spizdijo motor in nobenmu ne prvošm tega..

js sm mel celo iskalno akcijo po mestu pa ga nism nikol več vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no danes ponoci so kolegu iz siske ukradl Aprilio SR 125 Troy Corser replica. Ce ga kdo kje upaz nej poklice 113 oz. 040/329-906

post-8091-1203585829_thumb.jpg

post-8091-1203585856_thumb.jpg

post-8091-1203585881_thumb.jpg

post-8091-1203585898_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes ponoci so kolegu iz siske ukradl Aprilio SR 125 Troy Corser replica.

Reg St. KP S1 - 04, St.sasije: ZD4PXA000...5735na koncu

Ce ga kdo kje upaz nej poklice 113 oz. 040/329-906

Pa prosim ce se lahko zgornji post izbrise..hvala. ;)

post-8091-1203586511_thumb.jpgpost-8091-1203586546_thumb.jpg

post-8091-1203586562_thumb.jpgpost-8091-1203586578_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nc..skuter je najden, tko da ni treba bit vec pozorn ce ga kje vidte hehe ;)

drgac pa je dokaj ceu prsu nazaj..kljucavnice unicene in pa brez speglov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!