Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Policija? Kaj ti mene malo zajebavaš? :naughty: Sploh nisem imel njih v mislih, ker se je tudi oni blontni "jebač" na mojem okoli vozil mimo njih, ONI ga pa niso smatrali niti za privid. Zanimalo me je pa, kje je bil najden oziroma kam take motorje odpeljejo. In seveda, kako so ga sploh našli (kdorkoli, ga je že). Verjetno jim je moral nekdo sporočit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki, še enkrat pazljivo preberi njegov post.............je lepo napisu da ga ni našla policija :)

Koci tomoziki ve da ga ni našla policija... :lol: on sprasuje kdo ga je nasel in kako tako da ti pa pazljivo preberi njegov post :D pa brez zamere :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me kakšne so kaj na splošno vaše izkušnje oziroma preko kolegov glede kraje skuterja, če je priklenjen z dobro ključavnico. So komu od vas ga sunili kljub temu, da ste recimo kupili res dobro ključavnico ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne so kaj na splošno vaše izkušnje oziroma preko kolegov glede kraje skuterja, če je priklenjen z dobro ključavnico. So komu od vas ga sunili kljub temu, da ste recimo kupili res dobro ključavnico ?

Kakšna pa je dobra ključavnica ?? :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, jaz nisem imel zaklenjenega z nobeno ključavnico, ker sem bil prepričan, da ga v 3 min pač ne morejo odpeljati :headbang: Drugače pa marsikoga že disc lock odvrne. Kupi takšnega, ki cvili in ga boš ziher pregnal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl ena dva tipa, ko sta nekam na hitro mozgala z enim skuterjem, in ga skrivala pred cesto. Tudi ko sta ga odpeljala sta ga zelo na hitro spet nekam za eno hišo. Problem je pa da nimam pojma kak skuter je ker se ne spoznam. Je pa nekaj starejšega, dokaj grdega. Se mi zdi da je imel tisti alu tepih. Una rebrasta pločevina, ne preveč dobro ohranjen. Če kdo pogreša-> PM(ne berem teh sekcij)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v sredo videl en "LJ standard" zvečer okoli 20:00 na Celovški pri Tivoliju. Torej, Gilera Runner (125 ali 180), sivo modra kombinacija, jasno neregistrirana, ded v športni opravi za na olimpijske igre, bez kacige in zanimivo, da mu niti luči niso delale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kak teden ali 2 nazaj so mi na vrhniki ukradl irjav tomos avtomatik a3ms, neregistriran, zadaj brez luči... Če slučajno kdo kaj vidi. Je pa letnik 82 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak teden ali 2 nazaj so mi na vrhniki ukradl irjav tomos avtomatik a3ms, neregistriran, zadaj brez luči... Če slučajno kdo kaj vidi. Je pa letnik 82 :unsure:

Ziher ti ga je Mato al pa Haris spizdu, če poznaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes so mi ukradli TOMOS A3, bele barve z kromiranimi blatniki. sedež je rahlo raztrgan na desni strani, zadnjo luč skupaj drži kit za okna. portapak(tudi kromiran) je zvit, skozenj pa je nameščen šravf m8, tako da sloni na nosilec od zadnje luči(ravno tako rahlo zvit). vse ostalo je original, le kabel do svečke je fiksiran z šravfkom. opombma-ko se segreje, trokira.

moped je bil ukraden na petkovškovem nabrežju v ljubljani, v atriju(ljudem očitno ni nič sveto). če ga kdo vidi, prosim za informacije

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči so mi u Ljubljani (Zvonarska-Prule) ukradli skuter Honda Pantheon 150, srebrne barve. Če ga bo kdo kje kdaj vidu, naj mi prosim sporoči. Zgleda približno tako, s tem da ima montirano plato za Givi kovček.

post-16124-1208164783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter se je končno našel. V soseski je bil parkiran v grmovju, s prazno baterijo in tankom. Očitno so naredili samo nekaj krogov. Kaj naj rečem, konec dober, vse dobro

Danes ponoči so mi u Ljubljani (Zvonarska-Prule) ukradli skuter Honda Pantheon 150, srebrne barve. Če ga bo kdo kje kdaj vidu, naj mi prosim sporoči. Zgleda približno tako, s tem da ima montirano plato za Givi kovček.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jih verjetno še več, če bi ga lahko vžgali, ampak je očitno akumulator predrag (za njihov žep) :) Raje ukradejo novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Znamka: YAMAHA

Model: YQ 50

Registracija: LJK6699

Šasija: VG55BR00003547924

Barva: NAVADEN - SIVA

Ukraden: 05.05.2008

Znamka: PIAGGIO

Model: NRG 50

Registracija: GOS1332

Šasija: ZAPC4530000008196

Barva: NAVADEN - MODRA

Ukraden: 05.05.2008

Vir: policija.si

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka: GILERA

Model:

Registracija: LJK8295

Šasija: ZAPC4610000009385

Barva: NAVADEN - RDEČA

Ukraden: 07.05.2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Preveč preveč jest sm za svojo runnerco ze obupu. Rajo so mi zaplenili aprilio za pol leta kot nasli ukraden motor. To so nasi super policaji :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi obupal nad svojo :) O naših policajih kaj dobrega napisat je kot račun v trgovini, za kaj slabega o njih povedat, pa lahko izdaš biblijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!