Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Jao!!! Tomozuki! Ali ni več nič akcije??? Pogresam :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Akcija ni več potrebna. Plavi so začeli svoje delo očitno dobro opravljat. Pa kolikor sem seznanjen, dobro poznajo tudi vizualne razlike med kubikažami Runnerjev :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po dolgem času sem spet na Motosvetu. Razlog: ukradli so mi Tomosov Flexer, ki me je vozil v službo (zaradi Zokijevih ukrepov glede parkiranja motorjev je transalpica raje doma). Ker upanje umre zadnje, so tule podatki:



  • ukraden v noči iz 20. na 21. april iz kletnih prostorov bloka na Tržaški
  • kovinsko siva barva
  • brez smerokazov
  • letnik 2007 (še stara, zaokrožena oblika zadnjega blatnika)
  • izgled: popolnoma nov (kupljen pred nekaj meseci od prvega lastnika, nerabljen)
  • v povsem originalnem stanju
  • št. okvirja: ZZ1A24DAA00732901

Za uporabno informacijo, ki me pripelje do mopeda in / ali storilca, nudim nagrado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Akcija ni več potrebna. Plavi so začeli svoje delo očitno dobro opravljat. Pa kolikor sem seznanjen, dobro poznajo tudi vizualne razlike med kubikažami Runnerjev :yea2:

..not ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem spet na Motosvetu. Razlog: ukradli so mi Tomosov Flexer, ki me je vozil v službo (zaradi Zokijevih ukrepov glede parkiranja motorjev je transalpica raje doma). Ker upanje umre zadnje, so tule podatki:



  • ukraden v noči iz 20. na 21. april iz kletnih prostorov bloka na Tržaški
  • kovinsko siva barva
  • brez smerokazov
  • letnik 2007 (še stara, zaokrožena oblika zadnjega blatnika)
  • izgled: popolnoma nov (kupljen pred nekaj meseci od prvega lastnika, nerabljen)
  • v povsem originalnem stanju
  • št. okvirja: ZZ1A24DAA00732901

pozdravljen mladenič.....long time no see......

pa kje so glih tebe najdl?

Za uporabno informacijo, ki me pripelje do mopeda in / ali storilca, nudim nagrado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi, jim jaz povem sproti ;)

pol pa se dobr da majo tebe..sam kako pol se zmer taki okol vozjo..cudn cudn :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi, jim jaz povem sproti ;)

Kaj maš kako poznanstvo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa se dobr da majo tebe..sam kako pol se zmer taki okol vozjo..cudn cudn :rolleyes:

Nevem, jaz jih precej manj vidim ;) Tudi skladišča policije so vedno bolj polna.

Kaj maš kako poznanstvo???

Jap, Chucka Norrisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, jaz jih precej manj vidim ;) Tudi skladišča policije so vedno bolj polna.

Jap, Chucka Norrisa.

!LOL! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni res, pa je ... Viški policisti so mojega flexerja po dobrih treh tednih našli in mi ga vrnili (sem jim zelo hvaležen!). Žal je v klavrnem stanju, manjka kar nekaj delov itd. Ukradla ga je skupinica najstnikov z našega konca. Pred starši so ga skrivali pod nekakšnim kupom materiala in ga vsak dan uničevali. K sreči je o početju nekdo obvestil policijo. Se že veselim srečanja s to sodrgo in njihovimi starši na sodišču ... :bum:

Moped bom hitro spravil nazaj v dostojno stanje, iščem pa manjkajoči originalni izpuh zanj:

Kupim izpuh

P.S.

BMW, pozdravljen! Upam, da se kmalu kaj srečamo ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, sem vesel zate :OK: Zdaj boš imel priložnost videt, kdo so ti pokroviteljski starši, ki rojevajo to drhal. Še vedno pa bodo vneto trdili: "Mooooj?! Moj pa že ne. Sej ga poznam." Škoda, da naša družba ščiti to sodrgo. Za take bi ustanovil delovne brigade, ki bi mi potem lahko v rovte optični kabel potegnili :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

V noči na soboto oz. soboto zgodaj zjutraj je bil ukraden srebrn tomos standard(zgleda kot navaden avtomatik samo s kolesarskim sedežem) na njem je bil montiran mf power bullet izpuh ter košara na prtljažniku.Vse kakovostne informacije sem pripravljen nagraditi.Moped je bil priklenjen za štango v neposredni bližini lokala Petkovšek blizu Prešernovega spomenika v centru Ljubljane.Dobite me na 040222773

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

pozdravljeni, tud jaz morem na žalost pisat v to temu , da so mi ukradli yamaho aeroxa. kaki predlog kako dobiti storilca? vozim se okrog in posvetim posebno pozornost prav vsakemu skuteru yamahi aeroxu in gledam na streneh kot so (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ali bolha.com, in pa seveda polepil sem priblizno 20 plakatov. od tega je ze 3 dni, in brez uspeha. prosim dajte pomagat, tudi novo temo sem odprl kjer sem prilepil slike skuterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, tud jaz morem na žalost pisat v to temu , da so mi ukradli yamaho aeroxa. kaki predlog kako dobiti storilca? vozim se okrog in posvetim posebno pozornost prav vsakemu skuteru yamahi aeroxu in gledam na streneh kot so (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ali bolha.com, in pa seveda polepil sem priblizno 20 plakatov. od tega je ze 3 dni, in brez uspeha. prosim dajte pomagat, tudi novo temo sem odprl kjer sem prilepil slike skuterja.

Na žalost gredo ponavadi taki skuterji za rezervne dele :surrender:. Zdej lepo bi blo če bi povedal kje so ti ga ukradli in pa kdaj... Možnosti da ga boš dobil nazaj so male, ampak vseeno veliko sreče! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

havla rok. vkraden je bil na pobrezju pred trogvino špar v mariboru. nevem če kaj znano... tud jaz upam da se najde in da ga dobim nazaj. v kar pa močno dvomim.

post-33496-0-96196000-1308393760_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

havla rok. vkraden je bil na pobrezju pred trogvino špar v mariboru. nevem če kaj znano... tud jaz upam da se najde in da ga dobim nazaj. v kar pa močno dvomim.

Mogoče mau oziroma zlo glupo vprašanje, ampak si dau prijavo na Policijo ane ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, pol ure za tem sem dal prijavo. ampak na njih cakat je en drek, oni se obadaj z tistim ki se nebi rabli.......... samo da sam iščem, je moznost da najdem. zal ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamere zal nima trgovina sem ze preveril, je pa zraven bankomat ki pa snema samo v obraz in ne okrog bankomata in pa še ena stavr je, da je več prehodov kjer bi lahko ukreden motoro storilec odpeljal. eden od teh je mimo trgovine. tud jaz upam da bo kaj sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iz ponedeljka na torek (med 22 in 1 uro zjutraj) so mi v Ljubljani(na Prulah) ukradli tomos youngster racing črne barve, na njemu je airsal a55 kit in lipnik izpuh ima pa še to posebnost,da je na prednjem blatniku nalepljen zmaj. Vse informacije, ki bi mi pomagale priti do motorja sem pripravljen nagraditi.Moja kontaktna številka je 040 222 773 Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes ob 5h zjutraj je bil iz garaže ukraden oranžen scooter Yamaha BWS (LJ D4- 321) in bordo rdeča čelada ter moško city kolo Balance srebrno modre barve (mislim, da 21 col) z oranžnim otroškim sedežem in srebrnim števcem.

Vsak info dobrodošel!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150234818388790&set=a.48603463789.60041.671408789&type=1

post-33931-0-86079500-1310472885_thumb.jpg

post-33931-0-43691700-1310472907_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Včeraj 26.6.2012 med 12. in 18. uro so mi izpred bloka v Mariboru (poleg Titovega mosta) ukradli nov (3 mesece star - letnik 2012) skuter Gilera runner rst 50 črno zlate barve, skuter ima zlomljen sprednji levi smerokaz (skuter je okrog smerokaza tudi popraskan) in zlomljeno plastiko ki je na izpuhu. Če je kdo opazil skuter naj mi prosim sporoči na 031/669-682 (ali na mail: a0zaloznik@gmail.com) ali pa obvesti policijo. Andrej.

gilera-runner-50-sp-rst-22-1_full.jpg02.jpg

P.S.: Skuter je enak, slike mojega skuterja pa nimam.

Popravljeno . Popravil runner123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!