Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Če nebi u petek meu zaklenjenega skuterja z 1cm debelo verigo dons pomoje sploh skuterja nebi več meu. In sicer skuter je biu zaklenjen pred šolo jst sm meu pa 2 uri frej. In smo šli s sošolci mau po mestu in ko pridemo nazaj vidm tm enga tipa zapečenega (mogoče je biu predolgo v inkubatorju... kaj pa vem :) ) na enem starem kolesu k se neki mota okrog mojga skuterja. Bil je glih odmor pa je blo pred šolo vsaj ene 60 ljudi. Tip pa kr šari tm okrog mojga motorja. Pol se pa prpelje do mene pa mojih sošolcev k smo sedel pred šolo in nas vpraša če kdo ve od koga je tist skutr z škofjeloško registracijo. Sam jst sm se z drugimi pogovarju pa predn so mi sošolci povedal kaj je vprašu je tip že spiz*u stran. Pol ga pa ni blo več. Si upam it stavit da je bil s Planine. Sej pol sm šou rečt dežurni k ma okno 1m nad motorji da naj mau pogleda vsake tolk časa če bo un še kj pršu pa če bo naj me pride poklicat. Pa mi je rekla da je prej gledala unga tipa pa da je biu vsaj ene 10 minut pr motorju pa neki gledu tm okrog verige... Uglavnm zdj kr mau cvikam a bi še hodu u šolo z motorjem al nebi. Sam ziher bom. Pa če še kdaj vidm unga tipa ga razbijem. Piz*a jim matrna cigani neumni namest da bi kej delat šli pa kradejo. Sam za postrelit take. :angry: ar15.gifbadass.gif

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Če nebi u petek meu zaklenjenega skuterja z 1cm debelo verigo dons pomoje sploh skuterja nebi več meu. In sicer skuter je biu zaklenjen pred šolo jst sm meu pa 2 uri frej. In smo šli s sošolci mau po mestu in ko pridemo nazaj vidm tm enga tipa zapečenega (mogoče je biu predolgo v inkubatorju... kaj pa vem :) ) na enem starem kolesu k se neki mota okrog mojga skuterja. Bil je glih odmor pa je blo pred šolo vsaj ene 60 ljudi. Tip pa kr šari tm okrog mojga motorja. Pol se pa prpelje do mene pa mojih sošolcev k smo sedel pred šolo in nas vpraša če kdo ve od koga je tist skutr z škofjeloško registracijo. Sam jst sm se z drugimi pogovarju pa predn so mi sošolci povedal kaj je vprašu je tip že spiz*u stran. Pol ga pa ni blo več. Si upam it stavit da je bil s Planine. Sej pol sm šou rečt dežurni k ma okno 1m nad motorji da naj mau pogleda vsake tolk časa če bo un še kj pršu pa če bo naj me pride poklicat. Pa mi je rekla da je prej gledala unga tipa pa da je biu vsaj ene 10 minut pr motorju pa neki gledu tm okrog  verige... Uglavnm zdj kr mau cvikam a bi še hodu u šolo z motorjem al nebi. Sam ziher bom. Pa če še kdaj vidm unga tipa ga razbijem. Piz*a jim matrna cigani neumni namest da bi kej delat šli pa kradejo. Sam za postrelit take.  :angry:  ar15.gifbadass.gif

lol tta je dobra ... bolse je skuter skrivat ... al pa si naredis ono custom made shell kot je meu batman na avtu a ves :D :lol1: ... samo je treba pazit je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo vam vaške mafijozote :OK: Vsaki dan jih vidim na črno-bakrenem Runnerju 125+. Se opravičujem za slike slabše kvalitete, ampak sej bojo še stopli na mojo mino :yea1:

post-1649-1115417013_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri dni prej sem spet videl tega tadebelega v isti motoristični opravi. Posebnost: zelo rad se vozi po zadnji :afro1:

post-1649-1115417132_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ga je pa vozo njegov kolega/brat in še en (osmi) potnik na zadnjem sedežu. Zaščitni znak: modra trenerka (Kappa). Ded je bil tak prestrašen... očitno z razlogom.

post-1649-1115417254_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je keremu kaj znan? Že to da ima rumeno tablico dosti pove :hmm: Pa 180ccm seveda... Zanemarjen je da ni res :slap:

post-1649-1115417470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tega runnerja sm ucer vidu v lublani, pr hotelu lev je stal in to cel dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tega runnerja sm ucer vidu v lublani, pr hotelu lev je stal in to cel dan  :)

Tako, tako. Tudi jaz sem ga slikal tam. Zgleda, da ga ima en uslužbenec, hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, tako. Tudi jaz sem ga slikal tam. Zgleda, da ga ima en uslužbenec, hehe :naughty:

Hehe, ja recimo da ga ma uslužbenec ali pa kakšen pomemben gost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ga je pa vozo njegov kolega/brat in še en (osmi) potnik na zadnjem sedežu. Zaščitni znak: modra trenerka (Kappa). Ded je bil tak prestrašen... očitno z razlogom.

Tega jst usak dan vidm u lublani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam vaške mafijozote  :OK: Vsaki dan jih vidim na črno-bakrenem Runnerju 125+. Se opravičujem za slike slabše kvalitete, ampak sej bojo še stopli na mojo mino  :yea1:

:OK: :OK: :OK: :OK:

Tomozuki kakšno presenečenje jim pa pripravljaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem če spada to pod to temo ampak vseeno.

Danes so pred našo šolo meni ukradli vse 4 smernike na mojem NRG-ju. Nesli so vse kar spada k smerniku. Še šraufe so pobrali. V sprednjem desnem je edino ostala luč, ker se jim je vrjetno malo mudilo. Drugače pa se na sprednjem desnem vidi da je bil odtrgan ker so še koščki plastike v njem. Škode je za 20k (tk je policaj napisal v zapisnik). Potem so še kolegu ukradli športni filter, enmu drugemu pa čelado, ki jo je mel samo obešeno na belanci. Drugače je v vrsti stalo kakih 20 motorjev in vsi točno pred vhodom v šolo. Policija je že malo raziskovala vendar niso našli nobene priče. Vse učilnice, ki gledajo proti parkirišču so bile v tistem času prazne :angry: . Pouk smo meli popoldan, zgodlo se je pa med 12 in 14 uro. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Tomozuki kakšno presenečenje jim pa pripravljaš :OK:

Nevem še, pobiram predloge na PM :yea1: Pogreša kdo črnega Aprilio Leonarda? Imajo ga namreč Šišenski pubeci (tam pri Stari cerkvi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem če spada to pod to temo ampak vseeno.

Danes so pred našo šolo meni ukradli vse 4 smernike na mojem NRG-ju. Nesli so vse kar spada k smerniku. Še šraufe so pobrali. V sprednjem desnem je edino ostala luč, ker se jim je vrjetno malo mudilo. Drugače pa se na sprednjem desnem vidi da je bil odtrgan ker so še koščki plastike v njem. Škode je za 20k (tk je policaj napisal v zapisnik). Potem so še kolegu ukradli športni filter, enmu drugemu pa čelado, ki jo je mel samo obešeno na belanci. Drugače je v vrsti stalo kakih 20 motorjev in vsi točno pred vhodom v šolo.  Policija je že malo raziskovala vendar niso našli nobene priče. Vse učilnice, ki gledajo proti parkirišču so bile v tistem času prazne :angry: . Pouk smo meli popoldan, zgodlo se je pa med 12 in 14 uro. :angry2:

Sith, jeba je to ja. Ko nardijo tolko škode zaradi svoje nesposobnosti (lomljenje plastike, cvikanje žic itd.). Verjetno je razbil "svojega" ukradenega in je rabil poceni dele :slap: Treba bi blo eno gajžlo vzet pa jih rezat po prstih dokler nebi imeli samo še 5 rezancev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj v LJ amte tolko kraj? Tu v MB jih ni tolko ali pač? Ker kolko vidim imajo vsi tablice gor razn oni fain natunanih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj v LJ amte tolko kraj? Tu v MB jih ni tolko ali pač? Ker kolko vidim imajo vsi tablice gor razn oni fain natunanih

dj runner: Ljubljana in Maribor sta kot noč in dan. Tu v LJ se zdi, da policija ne dela nič, medtem ko pri nas v MB se vsaj trudijo nekaj. Poleg tega imajo pri nas večinoma vsi čelade ter registrirane in motorje in skuterje. V Ljubljani pa se zdi vse malo razpaseno, čefurji se vozijo sem ter tja z 180 FXR-ji in Leonardi 125, imajo pa tudi Super Sportnike (R1, Fireblade itd.). Tudi, če policija vidi kakega takega ga največkrat sploh ne ustavi, če pa ga že ustavi pa mu malo zamorijo, pol pa grejo dalje. To je največ, kar uspejo, zato je tukaj raj za kriminal. Poleg tega so ti že sumljivi, ker vedno vidiš drugega osebka na istem skuterju. Registracije nikjer, čelade ravnotako ne. Imajo pa trenerko (kot obvezno motoristično opremo) in ketno! V petek, ko pridem domov bom updateov nove slike :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja njim nc ne nardijo jst k mam pa registracijo, čelado mam zme me pa drkajo k prasca. Računite lansko poletje me so me 7 krat ustavl od tega 4 krat en in isti pa me je tazadnic vidu se je zasmeju ampak kurba me je vseen ustavu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bom jaz tud 1x prisel v Ljubljano pa sem bom malo sel popeljat brez celade z trenerko,shoxi ketno&co pa tak ze mam...Pa da vidimo ce me bodo vstavli :hmm:

Tu nas zajebavajo zato,ker mas premalo tlaka v gumah a oni se vozijo na boli te **** okrog :glare: :doze: In potem Ljubljana velemesto in nevem kaj vse... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolse to pa da mamo neki respect pred njimi ne pa tam ko se vsi vozijo ko da jim je zadnji dan :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva čefurja™ s kebabi in v odzadju črni Leonardo 125. Kot vidite, registrske ni nikjer :fredy:

post-1649-1115996722_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni lepotec se bohoti na spomladanskem soncu, tokrat ima popravljen zadnji del (očitno mu vožnja po zadnji ne gre preveč). Podobnega rdečega se redkeje videva v predelu Most, ravnotako s kufrom B)

post-1649-1115996857_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!