Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Zdaj pa še najbolj pogosto videvana Gilera (pomoje 180 FXR, plastike od 50-ke). Tablic nima gor in vedno ga vozi nekdo drug - rent-a-chaffeur-scooter :slap:

post-1649-1115997023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj mi je žal, da nisem slikal zraven še treh policajev v Astri, ki so ga nemo gledali in se peljali mimo kot da je to nekaj normalnega (in tudi je) :BUA:

post-1649-1115997104_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še beseda o efektivnosti naše policije. Bando, ki si sposoja dotični skuter so že ustavili policaji (bil sem priča) in jim nekaj težili, vendar je zaleglo za bore pol ure, nakar se je šumadinac™ spet vozil naokoli.

post-1649-1115997229_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi policija vsaj toliko bila na cesti, kolikor sem jaz, bi lahko polovila vse poslikane primerke. Te skuterje jaz videvam vsaki sleherni dan in to po večkrat dnevno. No, tukaj še enkrat flourescentna Gilera, na sliki je pa drugi "lastnik" kot zgoraj. Skeptiki: ne mi rečt, da bi vi posojali svoj motor/skuter naokoli prijateljem itd. :huh:

post-1649-1115997544_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si nor sej to ni normalno....Pm,da grem tocno zdaj en mail oz. pismo napisat glede tega kaj delajo nasi preljubi Policaji ce sploh kaj delajo...In me zanima kaksen bo odgovor... :hmm:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, zgleda že tak kot, da bi jih zasledoval... Ampak ne, ti modeli se tolikokrat na dan mimo mene peljejo, da jih včasih malo "stisnem" na digitalca ali pa telefon.

Roba, veš kak šele mene razpizdi, ko vidim, da ni njihov skuter pa naša policija spi :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj pa mislte k sm jst pršu k sodniku, pogledam 15 folka na hodniku, jst pa fotr pa edina slovenca k bi kar :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj mi je žal, da nisem slikal zraven še treh policajev v Astri, ki so ga nemo gledali in se peljali mimo kot da je to nekaj normalnega (in tudi je)  :BUA:

No moreš verjet, tale scum me je prejle skoraj zbil - k sreči sem bil v avtu. Vozi se po križišču v vse smeri (tudi po diagonali) ne glede na barvo luči ki gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moreš verjet, tale scum me je prejle skoraj zbil - k sreči sem bil v avtu. Vozi se po križišču v vse smeri (tudi po diagonali) ne glede na barvo luči ki gori.

Ta flourescentni? :blink: Ne, sej signalizacija za njih sploh ne velja. Mogoče bi enkrat moral dobit tisto, kar si išče (bližnje srečanje z avtobusom LPP).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tukaj še enkrat flourescentna Gilera, na sliki je pa drugi "lastnik" kot zgoraj. Skeptiki: ne mi rečt, da bi vi posojali svoj motor/skuter naokoli prijateljem itd.  :huh:

Tomozuki mogoce misls da si oni posojajo isti motor...pa si ne...v lj sta 2 taki runnerci flourestencne barve in obe brez tablic....tko da si pomoje ne posojajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki mogoce misls da si oni posojajo isti motor...pa si ne...v lj sta 2 taki runnerci flourestencne barve in obe brez tablic....tko da si pomoje  ne posojajo ...

Tudi to je možno. Ampak na dotičnih skuterjih sem videl več kot dve osebi. Torej, vsaj enega si sposojajo. Tistega Leonarda si 100%, ker sem jih celo videl kako se menjavajo. Vsi skuterji so pa zelo sumljivega porekla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi skuterji so pa zelo sumljivega porekla  :hmm:

Ti 2 flourestencne runnerce so v It. "sposojene" za onega leota pa nevem nix

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLEDE POLICAJEV!!

ŽIvim v zupančičevi jami. Ene 14 dni nazaj vidm nesrečo. Avto pripelje v križišče-pravilo desnega, čefurčina na skuterju brez tablc se zaleti vanga. Sesu se je še premal. Nato pokliče svoje "momke" ti pridejo na 4 skuterjih- valda ni tablc, pa enmu tomosu za po kolesarski pelat.

Pridejo polcaji pa rešilec in crnokosega odpeljejo na urgenco. Policaji pa pofotkajo nesrečo neki merjo in prašajo kompanjone če so kej vidl. Na vidiku imajo neregistrirane motorje, povsej verjetnosti ukradene,ne naredijo nič. Vem da so bili vsi polnoletni, pa jih prašajo za dokumente jih tut ni!! KAZNI NE NAPIŠEJO NOBENE!!! Pol pa mene drkajo k grem iz nočne pa hočjo dokumente , pa kam grem,pa kaj delam tuki pa a je mobitel ukraden itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zigacar kokr je ze crownless govoru mam runnerco :)

Nism jim pa folž da se vozjo brez registracije, nimam nč proti njim jst kle kurcam policaje ker pol mene drkajo k mam čist use pa me ustavjo pa drkajo u glavo, k se pa en brez registracije mim pele pa tut ne mignejo in to mi gre na kozlanje. Nej bojo vsaj do vseh enaki. :angry2:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da ne spoštujejo zakona, večina ga pa mora. In da se nad nami ostalimi policija znaša, medtem ko se teh čokoladic bojijo (domnevam). Če živijo pošteno, nimajo kaj očitat tem fotografijam, drugače pa... :nono: Že glede na to, da pogrešam tablice niso ravno spoštovanja vredni :hmm: Meni vsi smrdijo po ukradenih - upravičeno: na www.policija.si je približno 15 ukradenih Runnerjev 180. O 125ccm in 50ccm je pa itak brezveze razpravljat, ker se jih še preštet ne da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v noči iz torka na sredo so nepridipravi naredili otvoritev skuter centra v šiški,

ki uradno še ni odprt.odpeljali so Piaggio nrg-ja p50 črno zelene barve in derbija senda sm drd r rdeče barve.

Kar se pa čelade tiče pa dokler nebodo doumeli da čelada ni zaradi policajev ampak zaradi svoje varnosti jim tudi kazni ne pomagajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje naj ne bi puscal skuterja v ljubljani oz. kje ga lahko brez skrbi puscam? Za varnost imam xena disc lock z alarmom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi da ni lih najbol če jih kej preveč žalš pa te slike kažeš. Sigurno nebi bli veseli če bi vidl kva kle pišš pa kažš!

Tudi jaz in vsi tisti, ki so nam bili skuterji odtujeni oziroma vkradeni nismo veseli, da se oni z njimi okoli vozijo :hmm: Če bi vsi spoštovali zakon in lastnino drug drugega tudi teh slik nebi bilo. Tako jih bo pa še več!

Pred tremi dnevi se še spomnim črno-zelenega NRG-ja in Derbija, ki sta stala pred prej omenjeno prodajalno v Šiški. Prodajalna je na novo odprta in sta že izginila dva primerka. To nazorno pokaže, da je Ljubljana leglo kriminala.

Če bi bil jaz na njihovem mestu, bi se raje pazil lastnikov, ker nekateri znajo imeti namesto fotoaparata pištolo ob sebi :ninja:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz in vsi tisti, ki so nam bili skuterji odtujeni oziroma vkradeni nismo veseli, da se oni z njimi okoli vozijo  :hmm: Če bi vsi spoštovali zakon in lastnino drug drugega tudi teh slik nebi bilo. Tako jih bo pa še več!

Pred tremi dnevi se še spomnim črno-zelenega NRG-ja in Derbija, ki sta stala pred prej omenjeno prodajalno v Šiški. Prodajalna je na novo odprta in sta že izginila dva primerka. To nazorno pokaže, da je Ljubljana leglo kriminala.

Če bi bil jaz na njihovem mestu, bi se raje pazil lastnikov, ker nekateri znajo imeti namesto fotoaparata pištolo ob sebi  :ninja:

Te k motorje kradejo vm pa povem, da nimajo samo pištole ampak še marskej druzga. Ne mi govort da bi se mogl bat lastnikov :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te k motorje kradejo vm pa povem, da nimajo samo pištole ampak še marskej druzga. Ne mi govort da bi se mogl bat lastnikov  :kva2:  :kva2:  :lol1:

Finta je v tem, da ko se on pelje ne vidi lastnikov, ampak s svojo vožnjo vzbuja toliko pozornosti, da lastniki vidijo njega. Tu je problem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, ali te lahko nekaj vprašam? Zakaj kadar navajaš moč motorja, pišeš KS in ne KM? To sprašujem zato, ker tukaj omenjaš ali morda celo kažeš določena ˝separatistična nagnenja¨, uporabljaš pa - recimo temu besednjak- ljudi, proti katerim vodiš svoj boj krvavi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, ali te lahko nekaj vprašam? Zakaj kadar navajaš moč motorja, pišeš KS in ne KM? To sprašujem zato, ker tukaj omenjaš ali morda celo kažeš določena ˝separatistična nagnenja¨, uporabljaš pa - recimo temu besednjak- ljudi, proti katerim vodiš svoj boj krvavi.  :D

Hm, glede tega, zakaj navajam določeno enoto moči, ne bi vedel. Mislim pa, da po novem tako navajajo moč motorja v revijah. Več o mojem stališču oziroma separatističnih nagnjenjih pa najdeš tukaj:

rasizem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nom nove teme odpiru bom kr tuki neki uprašu?

Ka naj nardim kr so mi danes ob 14:40 ukradl tablco z mojga motorja in to pred picerijo.Pa še gledu sm ga in je blo vse vredu sam ko sm pa jest začeu pol pa nism mogu gledat pa sm pršu pol do motorja in vidim da ni blo tablce.

Jst bom znoru dejte mi povedat ka naj zdej naredim.

Če ga pa najdem mu pa jajce odrežem pa še zobe mu nagliham.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!