Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Huh matr eni ste pa grobi :)

To so vbistvu še zelo blagi prijemi :friend1: Jaz vem, da sem imel ideje, kako bi jim iz tiča spletel mašnico pa niso imeli dovolj dolgega :lol: Ok, zdaj pa zares. Vsekakor boš moral prijaviti policiji. Izgleda, da so tatinci videli slike iz neta in po novem bojo vsi skuterji registrirani :huh: Zadnjič sem že videl enega Leonarda rdeče barve s paprinato tablico, na njemu pa :fredy: Po vsej verjetnosti boš moral kupiti novo tablico, kar te bo zneslo okoli 5000sit s novo prometno vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja punca mi je razlagala,da ko je bila v 5ek v Lj je videla kako sta dva Policista na motorju lovila enega na skuterju samo mi ni znala povedat ce je bilja cokoljada in da trenerka :hmm:

Da so zaceli kaj delat nasi Policajcki? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem videl, kako je policist popisoval tipa brez čelade na Piaggio X9 500. Njega vsaj lahko popiše, ker ima tablico na motorju, čokoladarji pa s tem nimajo problemov. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst kupujem Gilero Runner 180 in sj jih šov že kr neki pogledat po Ljubljani in okolici. 4 runnerce so bile v prometni napisane pod 50 ccm (vse izredno sumljive, od tega samo ENA registrirana). Povrhu tega pa je vse zgonjeno in zanemarjeno :SS

Tko da sm že skor obupu nad temi Slo - Lj runnercami, tko da bo verjetno treba it v Italjo kj pametnega iskat za primeren dnar.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj se pritožuješ?

tukaj sta dve, ki izgledata čisto cool

prva

druga

aja, sorry, ti dve sta 125

dodano:

tukaj pa je ena prava 180, sam je mal draga, pa 4 konje ima preveč glede na to, da ni nič predelana :)

Danijel's

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj se pritožuješ?

tukaj sta dve, ki izgledata čisto cool

prva

druga

aja, sorry, ti dve sta 125

dodano:

tukaj pa je ena prava 180, sam je mal draga, pa 4 konje ima preveč glede na to, da ni nič predelana :)

Danijel's

Hehe pritožuješ?

Za uni dve 125 nebi zgublu besed... Me že mine pogled na slikci z lastnikom in potem še k jih vidm po lj brez čelade in občasno brez tablic..... Nevem če je to kul :hmm:

Una 180 je pa supr, sam mal predraga za moja žep...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nista prva dva ista skutera?

Ja zlo spodobna sta si, pa tut ročke mata iste.... sam prvi ma črne žmigovce drugi pa bele. Pomoje je to kr en skutr, k zlo hit menja lastnika :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nista prva dva ista skutera?

govori se, da sta dva taka skuterja :?

kakorkoli, oba sta imela pred kratkim generalno obnovljeno mašino; nevem zakaj je bilo to treba? OK, verjamem da je bila pred kratkim narejena generalka na ključvanici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govori se, da sta dva taka skuterja  :?

kakorkoli, oba sta imela pred kratkim generalno obnovljeno mašino; nevem zakaj je bilo to treba? OK, verjamem da je bila pred kratkim narejena generalka na ključvanici...

Tut to je možno da sta dva, sam tle pr njih se nikol nevem,enkrat ma tri enkrat pa nobenga :fredy:

Jst sm šov gledat eno runnerco en tedn nazaj. Prodajala se je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), letnik 2001, kao čist lepa, 8000km (mi je zatrdil da 100% realnih), cena pa je bla 300.000 sit! Ok sm reku grem pogledat, kjub temu da sm že po telefonu vedu kje smo :grrr Motor je biv ves potolčen, počene plastike, od mašine use kapljalo.... Pol sm se pa še mal poglobu u motor in ugotovim, da je zadnja feltna počena (en krak je bil odtrgan), popravlejan pa je bla z čigumiju podobni zmesi in model mi je zatrdil da je to ql :blush: Ok k da ni blo dost vsga, sm reku da grem probat, še prej sm pa 3x zaklenu avto (jih je blo 5 sumlivih ukol) in pol za mano zavpije da števc nedela...... :SS :SS

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to itaq vemo, da imajo policisti v LJ dvojna merila... čokolade lahko počnejo karkoli, jaz se bom pa brez čelade peljal 50m, bom moral pa že roke na havbo dat. Qrac!

Aja... pa danes zjutraj je prišlo do streljanja pred glavno ljubljansko pošto (čez cesto od Globala).  :fredy:

Sem videl ja :) Za rojstni dan dobim neprebojni jopič od mame, pa šibrovko od fotra :lol1: Kakorkoli, tisti dve Runnerci na avtonetu sem zasledil tudi sam zadnjič in sta mi obe malo sumljivi. Baje hodijo krast v Trst. Zadnjič sem videl enega debeljana na 996 Ducatiju, brez čelade, tablice pa ni mogel dat gor, ker ima dva izpuha pod sedežem :hmm: No, da se vrnem na Runnerje iz avtoneta... Obe staneta 270.000sit, obe sta letnik 99 (čeprav se mi zdi, da leta 99 takih barvnih kombinacij še ni bilo) in na obeh slikah je priložen še lastnik. Na prvi je sicer cenzuriran (izgleda, da noče biti izpostavljen), drugi je pa znan obraz Fužin :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe to je men tolk smešn, obadva imata generalno obnovljeno mašino, šov sm dve runnerce 180 gledat, eno u nove jaše ena pa nevem iz kje je bla in sta ble generalno obnovljeni. Zdj nevem, to jim je en pomoje reku da je ful dobr če to rečeš, ko ga prodajaš..........in kaj čš plitvi v glavi, so vsi navalili na ta stavek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe to je men tolk smešn, obadva imata generalno obnovljeno mašino, šov sm dve runnerce 180 gledat, eno u nove jaše ena pa nevem iz kje je bla in sta ble generalno obnovljeni. Zdj nevem, to jim je en pomoje reku da je ful dobr če to rečeš, ko ga prodajaš..........in kaj čš plitvi v glavi, so vsi navalili na ta stavek :OK:

Pomoje maš kar prav glede zadnjega stavka. Ko en tak uniči mašino jo generalno obnovi tako, da jo vzame iz drugega skuterja, če že ima takšne namene. Pa še tisti dodatek "usi papirji" (ne "vsi", kot bi napisal slovnično neoporečen slovenec) so bolj tako-tako.

Pa še ena vesela slikica, da ne padem iz forme:

"Miladin, kdar sem že jazs tebi rekel, da mi nešto peva iz debelog creva zaradij 3 pojedeni burek..."

post-1649-1117837191_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

To verjetno mislš rdečo runneco 180, ki je registrerana na 50?

Jst sm tut govoru z njemu in model deluje slovenc, sam useen je motor sumljivega porekla.

Z to registracijo pod 50 ccm je pa tko. Ti pridš na občino in rečš da bi rt prjavu motor, poveš da dokumentov ni ker so se zgubil, potem te ona upraša ker motor je to, poveš gilera runner 50 namesto 180 in je to to. podpišeš se še nekam, da zagotavljaš, da motor ni ukraden. Pač te motorji so bli kupljeni ali "sposojeni" v Italiji in pri nas nebo noben gledu za številke in jih tut ni v registru ukradenih, ker italjani pač ne prijavjo knam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preprosto

NE KUPUJ OD CEFURJEV.... ker kolikor jest vem ne more pa ne more bit NARJEN na 50ccm....

lahko pa da je sunu se te papirje od enga 50ccm skuterja ki ma slucajno podobno st sasije :>> hec

pa prasej ga kaj je menjov ko je masino generalno obnovil hahaa

:nono: :nono: :nono:

Generalka je bla pa kr tko, zaradi varnosti zamenjan bat in cilinder :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš da se pol ne plača kupt al kaj. Kaj in kako naj nardim če jo grem gledat... Pismo bi ju rad mel samo se bojim če me zajebe model mu bi pol glavo ..... nimam pojma kaj nej nardim..... kaj je pa teb reku da je kao iz italije pripelana pa to...

kaj pol če nima računa pol pomoje ni to to. če je prometna ti ne služi ne vem kok, no edino kupoprodajna pogodba da si ga kupu od njega,

Popravljeno . Popravil Gilera 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš da se pol ne plača kupt al kaj. Kaj in kako naj nardim če jo grem gledat... Pismo bi ju rad mel samo se bojim če me zajebe model mu bi pol glavo ..... nimam pojma kaj nej nardim..... kaj je pa teb reku da je kao iz italije pripelana pa to...

kaj pol če nima računa pol pomoje ni to to. če je prometna ti ne služi ne vem kok, no edino kupoprodajna pogodba da si ga kupu od njega,

Ja jst sm govoru z njemu in je motor verjetno ukraden v italiji! Če bi bil kupljen in uvožem knam, mu prodajalec bi gotovo dal kakšen papir, račun, karkoli....

Tko da na lastno odgovornost....

Tut jst kupujem, tko da sm na istem kot ti :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nekatere čisto legalne runerce 180 so registrirane na 50. Ampak, če kupita tak motor, morate zraven nujno dobiti še prometno in homologacijo od 180. Če pa še ni bil nikoli regitriran pa morate dobiti originalni račun in homologacijo.

V naprotnem primeru motorja nikoli ne boste mogli legalizirati. Mogoče tega niti nočete, ker ga boste prej ali slej zdilali naprej kakšnemu n00bu.

Če ne veste, če je motor ukraden, najprej poglejte, če sploh ima seriske številke. Ukradenim jih pogosto odrežejo in ni šans, da ugotoviš poreklo. Če niso odrezane so lahko tudi spremenjene. Mogoče bi se to lahko opazilo.

Ko dobiš serijsko številko, jo objavi tukaj, pa lahko skupaj pogledamo, če je na seznamu ukradenih.

LP in čim manj nategancij vam želim!

kaj misliš da se pol ne plača kupt al kaj. Kaj in kako naj nardim če jo grem gledat... Pismo bi ju rad mel samo se bojim če me zajebe model mu bi pol glavo ..... nimam pojma kaj nej nardim..... kaj je pa teb reku da je kao iz italije pripelana pa to...

kaj pol če nima računa pol pomoje ni to to. če je prometna ti ne služi ne vem kok, no edino kupoprodajna pogodba da si ga kupu od njega,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nekatere čisto legalne runerce 180 so registrirane na 50. Ampak, če kupita tak motor, morate zraven nujno dobiti še prometno in homologacijo od 180. Če pa še ni bil nikoli regitriran pa morate dobiti originalni račun in homologacijo.

V naprotnem primeru motorja nikoli ne boste mogli legalizirati. Mogoče tega niti nočete, ker ga boste prej ali slej zdilali naprej kakšnemu n00bu.

Če ne veste, če je motor ukraden, najprej poglejte, če sploh ima seriske številke. Ukradenim jih pogosto odrežejo in ni šans, da ugotoviš poreklo. Če niso odrezane so lahko tudi spremenjene. Mogoče bi se to lahko opazilo.

Ko dobiš serijsko številko, jo objavi tukaj, pa lahko skupaj pogledamo, če je na seznamu ukradenih.

LP in čim manj nategancij vam želim!

ne sej to sm mislil da če ni mus da imam na 50ccm in da imam probleme ga bom pa legalno prijavil naredil izpit pa bo. Nobenega strahu nočem met.

Tele info so mi prišle zlo prav.

Mogoče še kaka pri čemer moram biti pozoren oz kaj morma prašat da vem če ni ukraden al kej narobe nareto. Sem premalo seznanjen s tem, zatoo pa kle sprašujem, mogoče že mal preveč, samo kar sem prebral tuaj bolje je prej neki ukrent in narediti kako pol jokat itd...

Verjetno grem juti pogledat motor in bom sporoču št. šasije. če mi jo bo lastnik sploh dovolil da pogledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej to sm mislil da če ni mus da imam na 50ccm in da imam probleme ga bom pa legalno prijavil naredil izpit pa bo. Nobenega strahu nočem met.

Tele info so mi prišle zlo prav.

Mogoče še kaka pri čemer moram biti pozoren oz kaj morma prašat da vem če ni ukraden al kej narobe nareto. Sem premalo seznanjen s tem, zatoo pa kle sprašujem, mogoče že mal preveč, samo kar sem prebral tuaj bolje je prej neki ukrent in narediti kako pol jokat itd...

Verjetno grem juti pogledat motor in bom sporoču št. šasije. če mi jo bo lastnik sploh dovolil da pogledam. in če jo sploh ima :D . Pisda k so ti runerji tok dragi novi, mislim da se jih ne splača kupovat nove , no pa še če bi potem saj izkoristil tisto sezono, jst bi mel samo za malo se fijakat, no nekdo bo reku kaj ti bo pa 180 za fijakat, verjetno tisti ki so jo meli vejo kaj je pospešek pri taki zverini. Imel sem sicer 50 ccm in je letela 105km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se opravičujem se nisem navadu na taforum pa ga mal serjem :( upam da me ne boste :fight2: in da dobim še kak kometar in nasvet, vsekakor bi bil zlo vesel bilo kakega komentarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj skuterja, ki ni popolnoma pravilno registriran in pika. Kot so ti že povedali, skoraj vsi povrsti so bili ukradeni v Italiji.

Če kupiš tak motor, se ne boš nikoli vozil brez skrbi. Pa tudi tehnični pregled ne bo tako enostavna stvar, razen v primeru, da poznaš koga, ki dela na tehničnih pregledih.

Bolje, da je legalno registriran, plačal boš sicer 20.000 SIT več za registracijo, ne boš pa imel nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če je ukreden v Italiji in kle registrian ti ne mrojo nič hehehe sam u italijo ne hot preveč z njim. Dokler maš prometno u žepu ti ga živ bog ne more uzet heheh kvečjemu ukradejo ti ga lohk :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikano v soboto 18. 6. 2005 pri bencinski črpalki na Tivolski (?). Vmes sta srečala še enega... sklepam, da njima podobnega :fredy:

post-1649-1119476997_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa sledi enih par slik, ki sem jih uspel narediti v cca 20 min. Toliko, da tisti, ki niste iz LJ dobite predstavo, kaj se tu dogaja. Vedno manj je registriranih skuterjev in motorjev, vedno več je pokradenih. Policija pa nič :whistle: Celo dve patrulje sta se peljale mimo ta čas, ampak se nikomur ne da ogledati situacije. Aja, cesta pa je... Celovška :naughty:

Torej, spet neregistrirana Gilera Runner črne barve, podobno kot na zgornji sliki.

post-1649-1119477274_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!