Skoči na vsebino

Ukradeni skuterji


jay_zi

Priporočene objave

Evo enega kaskaderja na rdeči Gileri Runner 180 FXR. Ta se skoz vozi po zadnjem. O registrski seveda ne duha ne vonja... :D Ampak poglejte si ta trpeči izraz na obrazu... večina se nas tako kremži ob opravljanju velike potrebe :wacko:

post-1649-1119477557_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se sicer malo slabše vidi, da tip nima registracije, kot je pač v Ljubljani standard. Sicer je res... zakaj bi jo imel, če ni nobenega, ki bi ti težil zaradi tega?

post-1649-1119477837_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno en iz (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-a, ki si je skuter "sposodil" pri zahodnih sosedih.

post-1649-1119477918_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš ga zgrešit, ker ga izdaja "malarska" uniforma :lol1: Pa ni še ugotovil, da obstojajo vzvratna ogledala... :grrr

post-1649-1119478032_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale pa dobi pohvalo za slog stoletja :D Mogoče ga jajca bolijo pa ne more normalno sedet.... je bolj kot kraljična v sedlu :slap: Papuče pa take na nogah, kot da je nesel dol smeti, pol se mu je pa še malo zahotelo zapeljat po mestu...

post-1649-1119478215_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je tip še pokleknil na sedež (če prav vidim) in se vozil po zadnjem kolesu (kot to pač rad počne).

P.S.: v petek 17. 6. 2005 ob 23:00 sem videl ene štiri neregistrirane Gilere Runner (enemu niso niti luči svetile), na njih seveda Ljubljanski standardi bez kacige, kot spremstvo pa še en LJ standard na modri neregistrirani Yamahi R1/R6 (zaradi teme nisem mogel razločiti). Očitno so bili na pohodu čokoladni iz moto kluba "crna ofca"! To vse pove, kako zelo efektivna je naša policija. No, za druge kraje ne vem (v Mariboru se takšne stvari ne dogajajo), ampak v LJ je pa kaos, kar se tega tiče. Največja finta je, da imajo verjetno videni osebki že vsi kartoteke, ampak nobenemu se ne da z njimi ukvarjat... In tako se bo vse skupaj samo še stopnjevalo do te mere, da bomo na koncu drug drugemu kradli. Ker kaj mi pomaga, če policija naredi zapisnik in pri tem tudi ostane? To je isto, kot če bi prišel v bolnišnico, ker bi imel tumor, nakar bi zdravnik samo postavil diagnozo in počakal, kaj se bo zgodilo... :slap:

post-1649-1119479414_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je tip še pokleknil na sedež (če prav vidim) in se vozil po zadnjem kolesu (kot to pač rad počne).

P.S.: v petek 17. 6. 2005 ob 23:00 sem videl ene štiri neregistrirane Gilere Runner (enemu niso niti luči svetile), na njih seveda Ljubljanski standardi bez kacige, kot spremstvo pa še en LJ standard na modri neregistrirani Yamahi R1/R6 (zaradi teme nisem mogel razločiti). Očitno so bili na pohodu čokoladni iz moto kluba "crna ofca"! To vse pove, kako zelo efektivna je naša policija. No, za druge kraje ne vem (v Mariboru se takšne stvari ne dogajajo), ampak v LJ je pa kaos, kar se tega tiče. Največja finta je, da imajo verjetno videni osebki že vsi kartoteke, ampak nobenemu se ne da z njimi ukvarjat... In tako se bo vse skupaj samo še stopnjevalo do te mere, da bomo na koncu drug drugemu kradli. Ker kaj mi pomaga, če policija naredi zapisnik in pri tem tudi ostane? To je isto, kot če bi prišel v bolnišnico, ker bi imel tumor, nakar bi zdravnik samo postavil diagnozo in počakal, kaj se bo zgodilo...  :slap:

Tega sm tut jst vidu u pondelk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so ukradli skuter 2 leti nazaj. Največja napaka v mojem življenju je bla, da sem pred gostilno v okolici Ptuja v mopedu pozabil ključe :angry2:

Skuter je bil skoraj nov Aprilia sr 50 di tech prevoženih je bilo 7000km pa bil je brez praske. Bil je rdečo-belo- črne mat barve! (slike ne najdem)

Imel sem rdeče ročke na navadnem auspuhu sem imel nalepko gianelli. Sprednja šipa je bila od starega modela sr50!

Zadevo sem prijavil policiji seveda policija ni najdla nič...

Sicer sem slišal neke govorice da bi naj istega vidli v Mariboru...

Vglavnem da ti ukradejo skuter, motor, moped to popizdiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka drža...  :yea1: Tale bo čez eno leto rabil Kozmod®isk in žimnico Dormeo  :eek:

ta slika zmaga! malo jih bi moral še posliakat na drugem delu lj. proti fužinam.

jaz sem prešnji teden videl 2 skupinici cirka po 10. ene v tacnu ene na celovški, vsi brez čelad/tablc. in so šli zgleda na izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta slika zmaga! malo jih bi moral še posliakat na drugem delu lj. proti fužinam.

jaz sem prešnji teden videl 2 skupinici cirka po 10. ene v tacnu ene na celovški, vsi brez čelad/tablc. in so šli zgleda na izlet.

Jaja, to majo izlete iz Šiške v Nove Jarše ali pa Fužine pa nazaj. Ne moreš verjet, kake ture delajo :blink:

Pokeman, žal mi je, da slišim to, ampak v MB-ju ne videvam nobenih neregistriranih SR-k. Sej meni so pa Runnerja 180 spizdli pa nisem pozabo ključev noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No danes zjutraj pogledam skozi okno in vidim črno Gilero 125-180 nevem točno,počakam da vidim tablico,ki je ni bilo.Poskušam prepoznati tipa a je bil predaleč,bil pa je z mojimi sosedi,ki se ukvarjajo z mutnimi posli,tako da sem takoj sklepal, da je Gilera verjetno sumljivega porekla.Nakar se odpravim ven in zagledam Gilero lepo skrito v grmovju,kar je spet en sum več.Malo sem si jo ogledal in ugotovil,da nima sprednjih žmigavcev ,zadnjega ročaja za oprijem sovoznika ,zatemnjeni zadnji žmigavci in rezan blatnik.Nato se jaz počasi odpravim proti mojmu motorju in ga uleti "lastnik" tega motorja,ki je bil dokaj previden,ker sem bil jaz še tam.Po vsem tem jaz tipa prepoznam,tipo je bratranec od mojga dobrega frenda,ki pa mi je pred tem povedal,da je že nekaj časa v k**** .Moj sklep, motor je sigurno spizden.Verjetno bom ta motor še kdaj srečal tako, da lahko pogledam se kake cifre če je to mogoče na gileri hitro izpeljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki ti si car  :OK:  :worship:

Dobre slike še bolj smešni komentarji! Upam da kdo prepozna svoj motor iz teh slik.

Ne bom rekel, da sem car (pisda, spet sem malenkosten :lol1: ), me pa veseli, da si eden redkih ugotovil, zakaj sploh popam te slike sem gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nimaš kj res si car pa slike so tut vredi mogoče bi kšno k je od deleč slikana mal izostril. al pa dobot program pa slikej jih od spredi ne s strani pa faco povečej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nevem, kaj se vidva repenčita. Če imata čisto vest, se vama ni treba razburjat! Jaz bom še naprej slikal "sumljivce" pa če se vsi tukaj na glavo postavite! Če bi mene nekdo slikal brez čelade in brez tablice se pač ne bi sekiral, ker bi imel čisto vest. To, da pa varite seriske številke preko originalnih, se vozite brez tablic in brez čelade, je pa vaš problem. Večina teh, ki se vozi s neregistiranimi Runnerji je "lepo zagorelih" in ne vem, zakaj se samo oni vozijo brez registracij. Ni to malo čudno? :hmm: In ja, v Mariboru tega nimamo. Mogoče kakšen osamljen primerek iz Koroških vrat, ki mu je treba malo ušesa naviti :glare: Drugače pa si lahko pridete pogledat, kako lepo je tukaj poštimano. Ne mi govoriti, da je tukaj isto kot v Ljubljani, ker si premalo časa bil v Mariboru (ali pa sploh nisi), jaz pa sem v Ljubljani že 5 let! Na komentar, da sošolec posoja motor svojim frendom pa nevem, ali smo mi tukaj v Mariboru tako škrti, ali pa se držimo pravila, da se punce in motorja ne posoja. Očitno ga imamo "radi", ker smo precej finančnih sredstev vložili v njega, medtem ko ga ta tip nima. In taki odnos mi pove nekaj tudi o lastništvu :hmm: Nikoli nisem trdil, da so vsi motorji ukradeni, rekel sem pa, da so sumljivi, zato beri pozorno! Če vidiš nekoga, ki nima restiracije in je brez čelade še res ne pomeni, da ima ukraden skuter, je pa sumljiv in obstaja verjetnost. Skoraj samo v Ljubljani so ukradli 15 Runnerjev 180ccm, še več 125ccm, da o 50ccm ne izgubljam besed. Žal mi je, da sem skeptičen do vsakega voznika Runnerja, ampak razmere me silijo v to! In nevem, zakaj so na njih skoraj sami čapci. Se grejo malo Bosno? Glede komentarjev.... smo v demokraciji, torej lahko delam, kar hočem (tako, kot tudi vi, ki se vozite naokoli brez tablic in čelade). Ničesar ne bom umikal dol, ker niti nimam pristojnosti za to. Niti ne vidim razloga, zakaj bi to sliko umaknil dol, sej si rekel, da je vse legalno. Ali pač ni?! :glare: Torej, jaz nevem, kateri so ukradeni in kateri ne, zato pa vse poslikam. Mogoče bo pa nekdo našel svoj skuter! Pomislite na to, da nekomu delam korist! Če ste "legalni", potem vam ne delam škode, jetak? :lol1:

Poleg tega... ne mi govorit, da je vse legalno! Zakaj se pa potem vozite brez tablic in čelade? Legalno je plačati registracijo, imeti čelado in zavarovanje. A potem, če nimaš registracije in zavarovanja si "pameten", ker si obšel zakon? Ker vsi ostali, ki legalno registriramo smo pa bulti ali kaj? Tako si jaz to razlagam :hmm: To vaše ilegalno početje se mi zdi delanje norca iz vseh voznikov (motorjev, skuterjev, avtomobilov, policije itd.), saj vsi plačujemo drago zavarovanje, medtem ko vi ne. In ko si en taki ilegalec razbije pičko, ga pokrpajo s našim denarjem!!! Najbolj kriva je pa policija, ki dopušča tako anarhijo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi ti slucajno jezen ker ti placujes reg. + zavarovanje oni pa ne in ti ne gre tolk za varnost in iskanje ukradenih skuterjov? <_< Ja jst mislm da tudi ce je demokracija to se ne pomen da lahko ti hods po LJ in slikas ljudi (oz. po tvoje Čapce, Čefurje itd.), ki se ti zdijo sumljivi in si zaluzijo "skljoc" ter objavo na tem forumu. Ker kot si opazil, so umes tudi vozniki ki nimajo pri tem nic (ukradenih skuterjih) pa tudi to ze deluje kot zalezovanje le teh. Pa glede unih Runnerc flurescentno-zelenih...zakaj ne bi clovek posoju svojga motorja..ce ga frend lepo prosi in mu ga vrne v enem kosu in ti poleg usega se tanka ceu tank? Zgleda da mu tolk ze zaupa. Ocitno pri vas nihce ne zaupa nikomur. Za posojanje punce in motorja ..eh sploh ne bom komentiral ker ne spada zravn. :trance_33_sleep: Glede teh tablc..bodo ze poskrbel policaji kokr je treba..ce pa za tvoje pojme ne nardijo zadost..si pa si ti nalimi papirnato tablco gor...sej pravs da si zdej ze doug u lj..se bos lih lepo uklucu :P Aja pa glede unih 15 ukradenih 180k pa se vec 125k itd. A ti resno misls da so oni tok smotani da se bodo z istim okol po lj fural?! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti resno misls da so oni tok smotani da se bodo z istim okol po lj fural?! :slap:

Ja valjda da ne!!! Kvaj stabo? Itak da se plastike in cifre zamenja. To pol ni več isti motor.

Sigurno pa so vmes tudi od drugod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valjda da ne!!! Kvaj stabo? Itak da se plastike in cifre zamenja. To pol ni več isti motor.

Sigurno pa so vmes tudi od drugod.

Podpis! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, sej se mi ne da več prepirat in svoj prav opravičevat. Če ti misliš, da je prav, da se voziš brez tablice, čelade in zavarovanja, pač imej. Jaz ti samo povem, da smo drugi motoristi/skuteristi siti takih, ki se na naš račun vozijo okoli in si prerihtavajo 180ccm v 50ccm itd. Ampak to je že izven teme ukradenih skuterjev. Anarhije sam ne bom rešil, tudi policija je ne bo (kot si že opazil, ker se s svojim kolegom "jebem vam mater" vozita brez vsega), lahko pa mogoče kdo najde svoj skuter med temi, ki jih slikam. To, da slikam take modele brez tablic in čelade je pa VAŠ PROBLEM!!! Če bi se držali navodil, ne bi bili tukaj prilimani! Poleg tega ne vem, kaj opravičuješ takšne "ilegalce", ki imajo po tvojem "čisto vest"? Če se ti zdi na pošten način dobljen skuter mi povej, pa bom moderatorja prosil, naj vse te slike objavi pod temo "pokažite svoj skuter". In lahko so mi hvaležni, ker se ne bodo rabili sami slikati in objavljati slik. Glede posojanja skuterja sem pa že itak povedal, kar sem mislil. To, da ti nekdo povrne stroške, če ga razbije, je pa itak šala dneva. Takih ljudi je malo, ker če si že skuterja ne more privoščiti, registracije in kaj šele čelade, kako ti bo plačal plastiko, ki stane čez 60.000sit s barvanjem vred, da ne govorim o kakšnih zvinih okvirja ali vilic! Malo pobrskaj po skuterskem forumu, da ne boš mislil, da samo jaz nerad posojam skuter. Takih ljudi je 90% in veš zakaj? Zato, ker SVOJE stvari cenimo bolje, kot jih cenijo drugi! In očitno je pri vas posojanje skuterja podobno, kot če ti nekdo posodi vrečko za v trgovino. Ampak glede na poplavo ukradenih Runnerjev, ni težav s rezervnimi deli :nono:

A ti resno misls da so oni tok smotani da se bodo z istim okol po lj fural?!

Še bolj kot si lahko misliš! To, da sem svoj ukraden skuter videval skoraj vsaki dan pove še več kot o njihovi inteligenci/predrznosti!! Enkrat smo že imeli dva podobna "angela" motosveta, ki sta ravnotako vozila brez tablic, trdila sta, da nista nobena "tatova", na koncu pa se je izkazalo ravno obratno. Eden ni vedel kaj bi s vsemi Runnerjevimi deli in jih je skoraj zastonj razdajal okoli, drugi pa je skoz vozil drugi skuter. Obnašala pa sta se tako, kot da ne znata do 5 štet O:-) In ne, ne upam se imeti papirnate tablice, ker bi me po pol ure v Mariboru in okolici lovile tri patrulje!! Pri nas si jo samo zviješ pa imaš probleme :glare: Poleg tega, če imaš karambol in nimaš zavarovanega skuterja, pač ne dobiš nič. Vse kriješ iz svojega žepa. Samo v vednost!

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tomozuki jst se ubistvu sploh ne kregam..sam hotu sm ti povedat pac, da to k jih ti slikas pa dajs gor je mau cudn. Sam ok ocitno ni pomagal :trance_33_sleep: Evo zigacar je sam potrdiu to kar sm ze u prejsnih postiih napisu (pa so blo zbrisani - ne vem zakaj..) brez celade in brez reg. se ne furajo sam Čefurji, Čapci in ostala "navlaka" (po vase) z juga ampak usi k majo to moznost. Use se pa zacel ko sm prebrau da naj bi ble une dve zeleni Runnerci iz italije ukradeni l0l!! Aja pa se glede tega posojanja... pac ni mu ga se nikol razbou nuben..Ja skuterja nima ker so CEZ 100.000sit on bi pa dal za plastike oz. popravilo 50.000sit. Kar je usekakor ugodneje,pa fora je tud u tem kokr si reku...so rezervni deli na zalogi :P :yes:

Aja pa skor bi puzabu ;) u LJ 100% nis vidu svojga skuterja..ker prvo kar se nardi se pobere plastike dol, prefarba, dobre dele se nasraufa na svoj skuter ostalo pa stran zabriss al pa prodas po delih kokr se da <_< Samo v vednost. :yes:

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj :slap: :lol1: Sej se mi ne da več s imbecili prepirat, ker itak niste dorasli (INTERjEv_PoBa se mi zdi, da še dojame kaj). Bom začel kar s zigacar-jem :)

lol  in a si kej naredu(šou do njega, ga pridržu da pride policija??) NE pomoje si sam sliku z digitalcom z upanjem da te niso vidl k ti pomoje pol ne bi blo glih dobr !!

Pa tut jst se vozm brez čelade pa kaj pol  sam če bi te pa vidu da si me sliku pa da bi pol tuki na forumu govoru da sm "čapac" čeprou sm slovenc bi te pa tist moment kukr si že enkrat napisu " za ku*ac okol balance ovil in gasa pa bi plapotal kot ameriška zastava" lol, aja registreran motor pa mam

Njega nisem lovil s Sonyem, ampak s solzilcem! In enkrat mi je na semaforju za 10m spičil :angry: Da bi ga pridržal do prihoda policije... :lol1: Da bi z njim kaj naredili? Ga malo izprašali in spustili domov? Poklical bi ene par kolegov, kaj bi pa s njim naredili pa verjetno ni treba razglabljati. Zakaj se sekiraš zaradi slikanja pa ne vem, ker iz slike je razvidno, če si čapac ali ne... a mogoče si? :hmm: NEkam precej si se razkuril... sem ti mogoče stopil na žulj? :lol1: Poleg tega trdiš, da imaš skuter registriran... taki pa navadno ne naletijo na moj digitalec. Če ti pa kaj ni prav in me boš videl, da te slikam pa se ti kar ustavi :whistle:

INTERjEv_PoBa:

Aja pa skor bi puzabu  u LJ 100% nis vidu svojga skuterja..ker prvo kar se nardi se pobere plastike dol, prefarba, dobre dele se nasraufa na svoj skuter ostalo pa stran zabriss al pa prodas po delih kokr se da  Samo v vednost.

In kako ti to veš? Jaz ti pa povem, da sem 100% ga videl, ker sem videl tudi oba tipa takoj po kraji motorja, kako sta se odpeljala. In tisti, ki ga ni ukradel, ampak je čakal tega svojega čapaka, da ga ukrade, se je še dolgo vozil s mojim skuterjem naokoli. Odmonitral je samo kovček in sprednjo šipico :yes: Iz določenih virov tudi vem, da se nisem motil. Zdaj ga je verjetno že prodal po delih (glede na njegovo takratno razsipnost in založenost). OK?

Popravljeno . Popravil Noise
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej se ne mislim več prepirat. Skratka, v bodoče bom še lepil gor slike sumljivih voznikov :yes: INTERjEv_PoBa, rekel si, da je v LJ to stalnica, torej je velika verjetnost, da se v mojem objektivu znajde kakšen ukraden skuter :photo: Imel sem Runner 180 FXR in večina neregistriranih je tega tipa ;) Lepo se imejte in še naprej veselo debatirajte (grem na dopust) :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!