Skoči na vsebino

potres


igralec

Priporočene objave

Full....moja omara je bla kar naenkrat precej glasna......pes je pa mirno spal naprej....jebemti, pa pravijo, da živali to prej začutijo? A je moj pes vesolc al zakaj vse to vedno kar prespi? :? :unsure:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se že ve kje je bil epicenter !

je malo miza začela drgetat pol pa zmeraj bolj !! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislila, da se mi od tega buljenja v računalnik vrti v glavi in da se zato vse maje... :wacko: A če je bil pa potres, pol pa OK... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr... se opravičujem, ne bom več verglal...

:lol:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas se je treslo vse... :kva2: :kva2: :kva2:

Epicenter : Posočje - 4.9 Rihtarja....

A mora zmeri pr nas bit!!!! :angry:

p.s.

Na lokalnem radiu so me prav lepo potolažili, da je verjetno le eden izmed napovednih sunkov, da taprav šele pride :blink: :blink: :blink:

In kje naj ga čakam? :? :cry:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas ravno te dni nekaj rušijo faks in pomislila sem: madona, dobr so zastavl! :o shake it bebe :P :yea2: ... a je bilo takoj očitno, da to ni to, ker so se predelne stene nekako drugače premikale :unsure: :angry:

aaaah sh** ... pa ne spet Posočje! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agencija Republike Slovenije za okolje, Urad za seizmologijo in geologijo sporoča, da so seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic zabeležili v ponedeljek, 12. julija 2004 ob 15. uri in 4 minute močan potresni sunek. Po preliminarnih podatkih je bilo žarišče potresa severno od Kobarida. Preliminarno ocenjena magnituda potresa je bila 4,9.

Ocenjujemo, da je bila intenziteta (učinki) potresa v širšem nadžariščnem območju VI stopnje po evropski potresni lestvici (EMS). Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci celotne Slovenije, pa tudi v Italiji in Avstriji. Potres take magnitude lahko v nadžariščnem območju povzroči manjšo gmotno škodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se je moja 22" tka tresla sm pa mislu da mi je že slabo od dela ......

Fak pa ta vikend sem bil gor .... dobr da sm ga prej dol spihal .... upam da ni nič hujšega gori .... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tut vse tresl... pa sm šu checklisto:

- a smo dans kaj pili?

- a smo snoč kaj pili?

- a smo predvčeri kaj pili?

-a smo se drogiral?

- ja shit, a je potres, al kwa? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je na nekaterih objektih bila povzročena večja gmotna škoda, poročila o morebitnih žrtvah še ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sm bil v avtiču in me je mal zacingalo, kokr da je bočni veter...ma pridem v Kobarid in tam vs folk na ulci in bilil v Krasji vrh nad Kobaridom - utrgal se je kamniti plaz (glej sliko - žal samo še dim)....drugač pa vsake tolk časa še zatrese... :wacko: ..v oštariji pa ena flaška vinca neslavno končala...ma bi blo bulš ko bi prazne v vitrince dajal :hmm: ...ma pravjo da je blo močno in kratko....kokr en štamplč žganjca...ma upam da je eden dovolj....strah,strah....pa VREME tud v k..... :wacko:

slikano pa minutka po potresu-fotr je majstore...

post-11-1089641880.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!