Skoči na vsebino

potres


igralec

Priporočene objave

Na lokalnem radiu so me prav lepo potolažili, da je verjetno le eden izmed napovednih sunkov, da taprav šele pride :blink: :blink: :blink:

A zdaj znajo pa potrese prerokovat? :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona....pa zakaj zmeri v posočju.......

Čist bo spremenil pokrajino!!!!!

Upam,da ni kaj hujšega in da je popotresna obnova bila opravljena kvalitetno in strokovno........ldej še za taprvi potres niso vseh kreditov vrnl,zdej pa spet......ni pravice na svetu.....naj se raj kje drge trese....naprimer na Japonskem....tam so tega vajeni!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ene 20 minutk smo bli brez elektrike...cesta proti Bovcu je delno prevozna...ogromna skala je delno zaprla cesto...baje po enih info tud neprevozna...stop....ma je pravkar naš velecenjeni gospod Kopač vse skupaj lepo s helihopterjem preletel in se odpravil v Bovec na ogled...glejte poročila da pove kako hudo je....toliko za zdej....aja...elektrika je.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tuki dol se je ftrgal kamniti plaz in je kr dobr grmelo....ma pravjo da je tega v po bovškem še več....pazite kdor bo šu v gore... :huh: ...še mal pa poletje....

post-11-1089646009.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik vlade Anton Rop je na zasedanju DZ med drugim dejal, da bo vlada preučila ukrepe, ki jih bo treba sprejeti glede nastale škode pri današnjem potresu. :blink: ( se mi zdi, da smo to že večkrat slišali)

Ministra za okolje in za obrambo, Janez Kopač in Anton Grizold, pa sta že odpotovala v Posočje. :blink: ( me zanima, če imata čelade s sabo)

Sicer pa - poškodovani so nekateri stanovanjski objekti, trgovine in gostinski objekti. Tako je poškodovana trgovina Alpkomerca pri Hotelu Alp v Bovcu, poškodovani naj bi bili tudi nekateri gostinski objekti. V Mali vasi, ki je bila najbolj prizadeta že v prejšnjem katastrofalnem potresu, pa se je podrla celo ena stanovanjska hiša, ki še ni bila sanirana. Poškodovani so tudi nekateri objekti, ki so bili na novo zgrajeni. Tako so nekje padli dimniki, po tleh pa je tudi strešna kritina, je še poročal Radio Slovenija. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nič ne vem o potresu :unsure: ... moja mama pravi, da se pri nas doma itak skoz neki trese al' pa ropota... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Maxxi odkar si probu ducatija, si ga pričel primerjat s potresom al kaj?

Ja spet ta potres na Kobariškem. Komaj so se malo opomogli od šest let nazaj in evo spet....dobro da ni blo hujše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst čutu nič...nada.....ne vem al je hiša tako zgrajena da se cela popelje ob potresu al pa je kaj drugega...v naši hiši ni nihče čutu potresa....v sosedovi vsi.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nism čutu nič. Verjetn sm bil glih na motorju, tm se pa itaq vse tok trese, da par dodanih vibracij ne morš čutit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me je pa res drmal po 3 uri.....po luster maju

žurka pri sosedu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vse službe so takoj prikočile na pomoč....z zahoda že grozi dež....odkritih hiš je pa še ogromno....

post-11-1089721349.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazbec: A je to tud o Krnskem pobocju "Frdamane police"spet stene odkruslo? Al je to sam na Polovniku? Sem videl zgoraj fotke :?

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na samem Krnskem pogorju na južni strani ni videt nič novega, tud Koseški plaz je ostal tam kjer je, ni videt da bi se še kej dol okrušlo, z Botognce tud ni kej novga videt, italijana je zasulo nekje pr Krnskem jezeru -to je pa severno od vrha Krna - je pa na Krasjem vrhu (Morizna) kr neki večjih kamnitih plazov bilo - na srečo tam spodi ni nobenih vasi...ops..Log Čezsoški, Čezsoča,...ma na srečo tam ni šlo dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazbec: Ja s krasjega ce kej pade dol itak v soco zleti tko, da ni neke panike za vasi spodaj. No jaz hodim sicer vsako leto zmajarit tam k vam, in poznam hribe tam not, si bom kar iz pticje perspektive spet to ogledal. Pa se na kako pico pa pivo do tebe priletimo v avgustu. Drzi se, pa poflikajte strehe cimpreje .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazbec: Ja s krasjega ce kej pade dol itak v soco zleti tko, da ni neke panike za vasi spodaj. No jaz hodim sicer vsako leto zmajarit tam k vam, in poznam hribe tam not, si bom kar iz pticje perspektive spet to ogledal. Pa se na kako pico pa pivo do tebe priletimo v avgustu. Drzi se, pa poflikajte strehe cimpreje .)

..ja če pade na pravo stran....kaj pa vas Magozd, pa Drežniške ravne - resda tam ni tako strmo in je zato manj možnosti - ma kdo ti zagarantira :? :? da ne bo šlo tam dol - iz zraka boš res vidu vse - hodit v hribe pr nas pa ne vem če bo zlo popularno letos :? ..

..

..

..

aja pa paz da ne boš prehitro prletel do mene - ne pravjo naši vasi zastonj RADARSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!