Skoči na vsebino

potres


igralec

Priporočene objave

:grim :grim blo blo ... v Primorskem dnevniku in v Primorski kroniki :grim :grim

Milan Štulc je vse lepo povedal

:blink: :blink: :blink:

Spet ne opravljam svojga poklica prav vestno. :unsure: :huh:

Nč čudnga, plačo nej mi mal popravjo, pa bom :fight2:

p.s.

A zato je pri nas na bajti še pol cegla odletelo stran pri garaži.... sem mislila, da je pa fifty moped mim zapelau.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spet..danes....a je vzrok METALCAMP u Tminu??....mogoče so preizkušali opremo....luč se je cingala...by,by....drugač pa sončno in .....trese nas.... :wacko:

Cakaj da mi pridemo dol zaruzit!!! pol se bo sele treslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Potres magnitude 3,7 pri Moravčah

2004-09-22

Agencija Republike Slovenije za okolje, Urad za seizmologijo in geologijo sporoča, da so seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic zabeležili danes v sredo, 22. septembra 2004 ob 16. uri in 55 minut močan potresni sunek. Po preliminarnih podatkih je bilo žarišče potresa 20 kilometrov severovzhodno od Ljubljane. Preliminarno ocenjena magnituda potresa je bila 3,7.

Ocenjujemo, da intenziteta (učinki) potresa v širšem nadžariščnem ni presegla VI. stopnje po evropski potresni lestvici (EMS). Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci celotne Slovenije.

Potres takšne moči lahko povzroči manjšo gmotno škodo. Podatkov o škodi zaenkrat nimamo.

Agencija RS za okolje, Urad za seizmologijo in geologijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čutu čutu...sva ravn z mojo jedla kosilo v City Parku...pa se zacne vse trest...gledamo en druzga kaj bo, pol pa moja rece a je bil potres....jest pa...ah ne no, to je vrjetno kasn delovc zunej kej "stemal" ka ravno parkirno hiso delajo... :lol1: ...no pol pa pocas po radiu pove da je bil potres.... :unsure: hehe

ahja...skoz nas neki trese.....ce ne motor, pa potres, al pa se marsikej druzga

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil ravnokar spet potres al se men sam meša? :unsure:

Alla :wacko:

To sem bil jaz..........me sploh nisi porajtala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Potres.....a je to kej za na kruh namazat........pa jes še kej hujšga ne čutm.......to bo EMŠO!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A ste čutli potres pred parimi minutami :hmm: :kva2:

Lokacija: LJ; Parmova ulica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar je bil potrjen potres. Samo kje je pa še ne vedo. Nas je tukaj v stolpnici kr fajn streslo.

Pravkar je bil še en sunek.  :(

Jz tud čutla, mi je kr srček pospešu ritm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!