Skoči na vsebino

potres


igralec

Priporočene objave

V Postojni je bilo tudi čutiti. Na našem lokalnem radiju so rekli, da naj bi bil na Cerkljanskem (4,0). Čutil naj bi se od Postojne do Ljubljana!

:( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in? a zdaj bo treba vam tudi popotresno pomoč lifrat al kaj? jaz sm mel danes samo na sekretu potres. mi je skoraj križanka z rok padla. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa v službi skor obtožili, da se mi je zmešalo. Še dobro, da mamo radio prižgan, ki je potrdil moje besede. No, drugi sunek so ap tudi ostali čutili.

TREEESEEE !!!!

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Severozahodno Slovenijo je dve minuti pred deveto uro zjutraj stresel potres z močjo okoli četrte stopnje po Richterjevi lestvici.

Pristojne službe podatke še zbirajo, najverjetneje pa je bilo žarišče spet v Posočju.Seizmografski inštitut z opazovalnico na ljubljanskem Golovcu je za zdaj le potrdil, da je potres bil, podatke o njem pa še zbirajo.

Vir: TTX RTV Slo str.112

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa v službi skor obtožili, da se mi je zmešalo. Še dobro, da mamo radio prižgan, ki je potrdil moje besede. No, drugi sunek so ap tudi ostali čutili.

TREEESEEE !!!!

Alla  :alien1:

ja pr men v službi je blo isto,.. noben čutu razn mene, sm že misnla, da se men kej v glavi trese pol pa še en... uf nč se mi ni bledl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr men v službi je blo isto,.. noben čutu razn mene, sm že misnla, da se men kej v glavi trese pol pa še en... uf nč se mi ni bledl

Zgleda da mate ženske zlo fajn razvit čut za tresenje! :oops:

Jaz nism pa nč čutu! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaa!!!! :kva2: kakšn adrenalin je to, ko te potres zbudi iz spanca in ne budilka :wacko:

Kr cela postelja se mi je premikala, pa vrata so tko škripala kt da jih en odpira :doze:

Bo treba bajto zavarovat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Severozahodno Slovenijo sta okoli devete ure zjutraj stresla dva zmerna potresna sunka.

Prvi sunek ob 8.58 naj bi imel moč 3,9 stopnje po Richterjevi lestvici, drugi sunek ob 9.05 pa 3,8 po Richterju. Žarišče potresa je bilo 7 km severno od Cerknega, tresenje tal pa so čutili v zahodni in osrednji Sloveniji, je sporočil Urad za seizmologijo in geologijo.

Vir: RTV Slovenija Webpage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn...jaz pa sem bil že vesel kolk dobro kavo sem si skuhal, da me je pošteno zadela...pa nič od tega....bah potres...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nism čutu,škoda :( če se že dogaja,bi lah vsaj mel kej od tega-naprimer vsi bi letel iz predavalnice:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je bil epicenter 7 km severno od Cerknega.... Manu, Fifty še stoji hiša? :kva2:

:eek: :eek: :eek:

Sem v službi v LJ in sem lih lulala, ko je blo. :blink:

Poklicala hčero na mobi - nedosegljiva. :blink:

Poklicala mamo na mobi - nedosegljiva. :blink:

Poklicala fotra na mobi - nedosegljiv. :blink:

Pošljem fifty-ju sms - ne odgovori. :blink:

:kva2:

Nato me pokličejo mati s sedmimi apaurini že popitimi in s kričečim tamalim otrokom okrog vratu, ker so jih kar iz šole poslal.... :blink: Domov pa ne gre - mama zato, ker so ji vsi ta lepi kozarci z omare popadal, Gaja pa zato ne, ker se boji cunamijev. :blink:

Nika je skulirana, ker v osmem razredu itak obvladajo vse - tudi potrese. :doze:

Z mano je vse vredu, hvala Kaiserca :wub: za skrb.

Kako je s hišo, ne vem.... :eek:

Verjetno je še. :(

Če pa ne, bom pa kmalu tukaj objavila moj TRR. :(

:wacko:

Letos mineva 480 let od katastrofalnega potresa na idrijskem press.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli četrte po richterju, sem si mislil ... zgleda da sem celo prav ocenil :lol:

Sicer pa čutil oba sunka, pa LCD mi je treslo ;)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  :eek:  :eek:

Sem v službi v LJ in sem lih lulala, ko je blo. :blink:

Poklicala hčero na mobi - nedosegljiva. :blink:

Poklicala mamo na mobi - nedosegljiva. :blink:

Poklicala fotra na mobi - nedosegljiv. :blink:

Pošljem fifty-ju sms - ne odgovori. :blink:

Mislm, SVAŠTA, kaj vse tuki človk ne doživi,

pa ne mi reč da tud na skret nosš mobitel, ma ne me jebat. :SS :SS

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tko bi zgledalo če b en ornk tsunami prlezu do nas....špagetarje bi odplaknlo....do žabarjev pa ne b pršlo...drugač pr nas je ma en mal potreslo....

post-2263-1105698353_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm mene je tudi nekaj treslo zjutraj ko sem spal, ampak mislim da je blo od pasulja včeraj ker po zagotovilu geologov pri nas ne more bit potresa (pohorski tonalit rula!!!). :P

manu če boš ti kuhala, bomo mi bajto obnavljali, OK? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!