Skoči na vsebino

potres


igralec

Priporočene objave

Mene je v 4. nadstropju tudi migalo na moč...

A tko ti nas mirkaš ko kolokvij pišemo - drugič prej povej da bomo lahko medtem okol škilil :P . (sem prov vedel ko si začel kabel do laptopa vlečt, da boš preveril če je planet motosvet ostal cel :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud pri nas v službi smo več ali manj potres čutili. Sodelavec je pa to izkoristil za dviganje svojega ega z izjavo: Sm eno prtisnu ob nosilno steno, a ste kej čutl :eek: :slap:

Fračka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prnas na polotoku je pa tud mal rukal ...  :hmm:

KJE :eek:

Aja mene itaq vedno trese, pa spet nisem nič zaznala :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vsem ponižno opravičujem...

Ne bom več vžigal svojega motorja v dopoldanskem času... :lol1:

Dvakrat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm.. ravnokar :kva2: ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

1.9.2005, 07:25

Zmerna potresna sunka

Ljubljana - Seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic so zabeležili dva zmerna potresna sunka. Prvega v sredo ob 23.55 v bližini Bovca, drugega pa danes 35 minut čez polnoč v bližini Grosuplja.

Preliminarno ocenjena magnituda potresa z žariščem 90 kilometrov severozahodno od Ljubljane, v bližini Bovca, je bila 2,8, intenziteta potresa v širšem nadžariščnem območju pa je bila četrte stopnje po evropski potresni lestvici. Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci Bovca in okolice, so sporočili iz Urada za seizmologijo in geologijo pri Agenciji RS za okolje.

Preliminarno ocenjena magnituda potresa z žariščem 20 kilometrov jugovzhodno od Ljubljane, v bližini Grosuplja, je bila 2,2, intenziteta potresa v širšem nadžariščnem območju pa je bila četrte stopnje po evropski potresni lestvici. Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci Turjaka in Videm-Dobrepolja. (STA)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.9.2005, 07:25

Zmerna potresna sunka

Ljubljana - Seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic so zabeležili dva zmerna potresna sunka. Prvega v sredo ob 23.55 v bližini Bovca, drugega pa danes 35 minut čez polnoč v bližini Grosuplja.

Preliminarno ocenjena magnituda potresa z žariščem 90 kilometrov severozahodno od Ljubljane, v bližini Bovca, je bila 2,8, intenziteta potresa v širšem nadžariščnem območju pa je bila četrte stopnje po evropski potresni lestvici. Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci Bovca in okolice, so sporočili iz Urada za seizmologijo in geologijo pri Agenciji RS za okolje.

Preliminarno ocenjena magnituda potresa z žariščem 20 kilometrov jugovzhodno od Ljubljane, v bližini Grosuplja, je bila 2,2, intenziteta potresa v širšem nadžariščnem območju pa je bila četrte stopnje po evropski potresni lestvici. Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci Turjaka in Videm-Dobrepolja. (STA)

to je zraven mojega doma :kva2:

Jst sm spala kot top :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

..včeraj spet malo potreslo..nč kaj takega...pač dvakrat...eden menda okol 2,pa še nekaj..eden okoli 3 stopnje.......pač razen da je žena imela drugačen izgovor za zvečer nič novega .) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi danes smo ga čutli okoli 3.40 zjuraj.

Zdrawc a je tebe kej tresl ?? :?

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes smo ga čutli okoli 3.40 zjuraj.

Zdrawc a je tebe kej tresl ?? :?

menda je res blo nekaj :grim

Nič, sem prišel ob 1.30 domov, sem čez večer spustil par pirov po grlu, tak da bi moralo ruknit saj 6 po Richterju, da bi kaj čutil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potres..sploh ne vem da bi se kej guncal :ninja: nisem občutljiva na potresne sunke.

se spomnim samo enega pred ene 9 leti , pa še ta me ni spravil iz postelje . sem spala naprej kot angelček. B) :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst če spim mora bit 6 po rihtarjevi da kej čutim :krneki:

Ampak če si v 5. nadstropju in je epicenter v radiju 15km.. pa ni lepo, res ne! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Potres magnitude 2,5 pri Novem mestu

2006-03-21

Datum: 21.3.2006

Agencija Republike Slovenije za okolje, Urad za seizmologijo in geologijo sporoča, da so seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic zabeležili v torek, 21.3.2006 ob 0 uri in 12 minut šibek potresni sunek. Po preliminarnih podatkih je bilo žarišče potresa 60 kilometrov jugo-vzhodno od Ljubljane, v okolici Novega mesta. Preliminarno ocenjena magnituda potresa je bila 2,5.

Ocenjujemo, da je bila intenziteta (učinki) potresa v širšem nadžariščnem območju III-IV stopnje po evropski potresni lestvici (EMS). Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci Novega mesta in okolice.

Agencija RS za okolje, urad za seizmologijo in geologijo

vir

Če ste zaznali potres, Vas prosijo, da izpolnite vprašalnik

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!