Skoči na vsebino

:: ne poznam motorja ::


sonic58

Priporočene objave

:: torej en tip mi je povedal da se prodaja motor, letnik 2002 in je piaggio .. ima 1000 km in se prodaja po neverjetni ceni 180.000...

ampak tip mi ni znaw poveat kaj je za en motor... pravi samo da je zrachno hlajen.... ::

:: ali je mogoche nrg mc3? ::

pomagajte mi... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: nimm ma ju3 grem pogleat motor.. che se mi splacha.. vesh kaj je.. ki da ni na koncu kashn scarabeo, al pa liberty...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: nimm ma ju3 grem pogleat motor.. che se mi splacha.. vesh kaj je.. ki da ni na koncu kashn scarabeo, al pa liberty...

Kakšen jezik je pa to? :blink: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno slovenski, vendar po kaksnem zvizu brez celade, ko ti zgornjo kompozicijo zob odnese .)

Shargo :notworthy: :notworthy: :lol1:

tkole se pogovarjajo in si dopisujejo tisti na Kle5 in take zadeve na TV (povprečna starost 13.7let)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce ti ne ves, ce se lastnik ne ve, kok naj mi vemo ker motor je?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: torej en tip mi je povedal da se prodaja motor, letnik 2002 in je piaggio .. ima 1000 km in se prodaja po neverjetni ceni 180.000...

ampak tip mi ni znaw poveat kaj je za en motor... pravi samo da je zrachno hlajen.... ::

:: ali je mogoche nrg mc3? ::

Ukraden? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

ja no.. hvala komplimentom glede mojega styla pisanja....

.. v glawnem un motor je biw nek typhoon.. ma js mam istega tko da... ga verjetno ne bom vzew...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

ja no.. hvala komplimentom glede mojega styla pisanja....

.. v glawnem un motor je biw nek typhoon.. ma js mam istega tko da... ga verjetno ne bom vzew...

Kaj pa so ti dali komplimenti, da se jim zahvaljuješ? :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte v fantkov profil,.......... Dobili ste odgovor na zastavljeno vprašanje, samo ne vem kaj za boga dela njegovo vprašanje v tej temi? Pa on kupuje skuterček. :afro1:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsss, Bajsi, prav imaš. Mi pa tako navalil nanj, kot bi bla še šola, ne pa že počitnice. :D

Sonic58, priden bit, mamo ubogat, pri motorjih glavo vklopit, pa lepo se imet in veliiiiiko uživat svojo mladost!!

P.S.: Pa sleng ni tako zelo fajn, kot se ti sedaj zdi! .)

P.S.: Bajsi, a ne bi ti vsaj v tej temi podpis mal skril? .)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na avtorja teme bi skoraj moral..... UPS pa mi je ušlo še enkrat, zakonsko ni težav, 15 let je meja....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal si čuden.....Pravš da maš doma Typhoona pa nis vedu kater skuter ti on prodaja...Sam da je typhoon......Matr ti si pa leva scena.....Bebek po domače....kaj si mislu da je piagio R7 999 ccm evil system.......Itak da je typhoon.Haloooo jao jao :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi bilo smiselno zapret to temo..... <_<

se strinjam, vendar tega že doooooolgo nismo doživeli v kat. skuterji, kaj šele kakšno prestavljanje v prave teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja od decembra lani :lol1:

Tak pa je to, ko moderatorju pokažeš fajn natunano kosilnico! Pol ga pa zaposliš za celo leto (oziroma, ko sneg skopni) :D

post-18-1090277832.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!