Skoči na vsebino

Revoz


Špilferderber

Priporočene objave

eno vprašanje: a se mogoče že ve, kateri avto bodo po novem sestavljali v Revozu? Modus ne bo, bo pa ... (vpiši pravilen odgovor .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodeč po navedbah v Delu bi naj šlo na nov model.. s štirimi kolesi in volanom :huh: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik uprave Revoza - gospod iz Francije, je zadnjič v intervjuju povedal, da gre za povsem nov model, ki naj bi na trgu nadomestil Twinga. Vse ostalo je "top secret" - za enkrat!

Vozilo bodo ekskluzivno delali samo v Novem mestu, kar naj bi bilo posebno priznanje za kvalitetno izdelavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vozilo bodo ekskluzivno delali samo v Novem mestu, kar naj bi bilo posebno priznanje za kvalitetno izdelavo.

Pa za to, ker je bla država vložiti milijončke.... :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje: a se mogoče že ve, kateri avto bodo po novem sestavljali v Revozu? Modus ne bo, bo pa ... (vpiši pravilen odgovor .) )

Renault Clio - sem vidla oglas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prebral, da naj bi od leta 2006 tam delali model, ki bo nadomestil twinga IN clia. Modus ni nadomestilo za clio, ker je za clio nekako to, kar je scenic za meganea, s tem da bo tu sorodnosti še veliko manj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bilo kaj bojo sestavljali v Revozu bodo same kante za smeti. Sem zelo zadovoljen imetnik renoja in skratka sem videl, da to so kante za smeti. Renault-ne ustvarja avtomobile ampak kante za smeti. To sem jim tudi pisal, ki me vsak mesec posiljujejo z njihovo pošto, da sem njihov zvesti kupec in da kako so oni zadovoljni, da sem se pridružu družini renault in podobno. Pa sem se enkrat naveličal in sem povedal jim svoje. Zdej ko to vejo me ne več posiljujejo s pošto :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
danes videl ceno Modusa...3,5 milj SIT........ :wacko:

ne bo držalo.. Sobotna priloga navaja 2,65 navzgor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena katero sem navedel bo kr držala, ker ni šlo za osnovni model ampak avto, ki ima nekaj dodatne opreme not.....tvoja cena je pa verjetno cena osnovnega modela....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena katero sem navedel bo kr držala, ker ni šlo za osnovni model ampak avto, ki ima nekaj dodatne opreme not.....tvoja cena je pa verjetno cena osnovnega modela....

twingo je tut stal 2,7 maljona .. un z usnjem pa avtomatik pa s klimo pa tko naprej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 2.65mio SIT iz Delove priloge Na kolesih velja za osnovno različico, kar pomeni nič opreme in 1.2 motor. Meni se zdi cena nevarno blizu meganea ... <_< Tam se začnejo cene pri okoli 3.5mio, morda celo manj zaradi stalnih akcij ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 2.65mio SIT iz Delove priloge Na kolesih velja za osnovno različico, kar pomeni nič opreme in 1.2 motor. Meni se zdi cena nevarno blizu meganea ...  <_<  Tam se začnejo cene pri okoli 3.5mio, morda celo manj zaradi stalnih akcij ...

Fantje, kdo pa še kupuje po ceniku? Če niste v stanju par sto jurjev zglihat, pol je to vaš problem. Drugače so pa itaq vedno neke akcije...tko, da se ne splača hitet, za osnovno ceno bo čez par mesecev zraven še klima, pa še kakšen bombonček...tko, da, avta se ne kupuje takrat, ko se ti zahoče, ampak takrat, ko se za dobro ceno zdilaš...oziroma počakaš na ustrezno akcijo...ne vem, to je moja filozofija, se mi je še vedno obnesla...tud izguba vrednosti vozila je posledično precej manjša....

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja al pa kupis pol ali leto rabljenega ce ti novega ne znese. Pa se precej bolj splaca. :OK: (seveda da sem mislu da pocakas do takrat ce avta prej se niso prodajal) :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Druščina, kot kaže bodo v Novem mestu rojevali nov model Zoé, ki naj bi imel zadaj le en sedež, tako bi imel v prtljažniku 297 l prostora (bojda 17% več kot clio), naj bi bil dolg le 3,43 m, leva vrata naj bi se odpirala klasično, medtem ko naj bi desna bila drsna (saj niste pričakovali petih, kajne?). 950 kg težkega mladca naj bi poganjal 1,2-litrski bencinar s 100KM, najbolj zabavna stvar pri vsem skupaj pa naj bi bili prestavni tipki (gor/dol), nameščeni pod volanskim obročem. Več sličic pa tukaj.

Omenjeno je vsaj prototip, ki so ga predstavili v Ženevi.

Popravljeno . Popravil Desert Soul
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre verjeti dobro obveščenim virom, je koncept Zoe iz Ženeve že kar verna slika Twingovega naslednika. Avto, ki ga bodo izdelovali v našem Novem mestu, bo imel manj radikalen prednji del z navadnimi lučmi, ostale pritikline pa ostajajo. Prav tako bodo v notranjosti štirje sedeži, menda pa bosta zadnja dva zložljiva v dno. Tudi steklena streha ostane. Renaultov mestni malček kani luč sveta ugledati prihodnje leto.

Vir:avtomanija...ttx RTVSlo

P.S.: a je res kdo mislil, da je avto s tremi sedežemi primeren za renojevsko pojmovanje avta za širše ljudske mase?

post-150-1110794470_thumb.jpg

post-150-1110794481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od strani z onimi velikimi platišči še nekak zgledal, na vse druge zorne kote bi se moral pa "privajat". :blink: Saj - ni skrbi, končna različica s kakimi jeklenimi 14" platišči bo slabša, isto je bilo z modusom, precej futurističnimi lučmi in 17" platišči ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!