Skoči na vsebino

Live Stream Radio


Špilferderber

Priporočene objave

Vedno imam vkolpljen radi val

Bo pa tega zmeraj več... Zelo uporabna zadeva... Lahko poslušaš svojo izbrano postajo kjerkoli po svetu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa na winampu včasih poslušam radio SELECTRACKS, maš od blinkov do slipnotov, vglavnem pa bol alternativna glasba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,vsaj en :D

bluezonder-ne se preveč sekirat,nimaš kej .)

ma sej ubistvu sočustvujem, sej vem da nista sama kriva (narava se včasih kruto poigra) :P

Just kiddin' .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bluzonder jebi ga eni poslušajo žaganje, drugi spet klasiko, tretji narodnozabavno......

Mi pač techno :yea2: , trance :yea2: , hardcore :yea2: in podobne neumnosti, to nam paše se imamo fino na tehle flash partyih in se nam jebe kaj drugi mislijo .)

Folk je kul muzka odlična sem pa tja se kake bejbe zaližejo med sabo sam nismo nestrpni in sprejemamo tudi drugačne od sebe :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej verjeli ali ne sem bil v rani mladosti tudi sam "štancar" (al kakor koli si že rečete), potem sem pa slišal kitarske rife, vokal od Axla Rosea, Metallicin Enter sandman, Under the bridge od Red Hotov, itd. itd. no na koncu sem si pa še bulerje kupil :yea2: No zdaj poslušam še marsikaj drugega, ampak štancanje me ne gane več :grrr

No da ne bo čisto :topic: , včasih paše tut kake dnevne novice pa špikerja poslušat ( beri: Jožeta Brusa :OK: ): RGL

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!