Skoči na vsebino

Razprodaje!?!?!?!


KeC

Priporočene objave

Pravkar sem se vrnil iz fotokopirnicekopirnice, ki se žal nahaja v nakupovalnem centru sredi Velenja. Ne vem če sem stavbo kdaj že videl tako nabasano in zaparkirano. Potem se mi je posvetilo, seveda razprodaje. Skoraj nič drugega zlgeda več ne angažira ljudi tako kot to da lahko prišparajo nekaj tolarjev. Nič narobe s tem ampak to kar se danes dogaja po trgovinah pa je že malo premaknjeno. V eni od štacunic videl dve punci ki sta se skoraj stepli za krpico blaga ki tako ali tako ne bi nobeni dobro pristajala saj sta obe imeli krepko preveč kg na sebi da bi se jima uspelo stlačiti v tisto majhno oblekco. Nekaj podobnega opažajo morski biologi pri proučevanju morskih psov ko se hranijo in jih zagrabi "feeding frenzy" - prehranjevalna mrzlica, med katero vsake toliko časa čisto iz feelinga in za okus odgriznejo še kakšen košček svojega bližnjega sorodnika.

Pa še to. Pred kratkim dobil po mailu "vic" ki pa se je izkazal za dokaj resnično trditev:

A man will pay 2$ for a 1$ item he needs. A woman will pay 1$ for a 2$ item she doesn't need.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ene je shoping način življenja.

Včasih se je šlo na pijačo, zdaj pa se reče,.. gremo mal v BTC, Europark, City Park,... ne vem točno na kaj... kakorkoli... jaz se bom trgovin te dni izogibal na daleč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe.... hvala, ker si mi polepšal dan in ker si izvabil iz mene smeh .) :notworthy:

btw si štejem v čast, ker nisem v teh pogledih tipična bejba, ki bi umrla za shoping in za par bednih cunjic, ki predstavljajo današnjo modo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc pa danasnja moda - nikjer ni za dobit navadnih crnih kavbojk (da niso na zvonc ali pa z luknjo pod ritjo, kamor lahko serjes), ni navadnih crnih majic.... Sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc pa danasnja moda - nikjer ni za dobit navadnih crnih kavbojk (da niso na zvonc ali pa z luknjo pod ritjo, kamor lahko serjes), ni navadnih crnih majic.... Sranje.

...ni navadnih koplak :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne hodim v to gužvo

ampak

meni se pa zdi to v redu ...

ljujdje uživajo v različnih aktivnostih

in

ta je ena od njih

a to pa, da je v Koloseju vsak dan gužva

za najbolj prf...e filme, a to pa ni čudn ?

:wacko:

ljudjesmočudnipress

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc pa danasnja moda - nikjer ni za dobit navadnih crnih kavbojk (da niso na zvonc ali pa z luknjo pod ritjo, kamor lahko serjes), ni navadnih crnih majic.... Sranje.

tut klasičnih Levi's 501 ni več v tistih klasičnih barvah. .. še dobr, da mam dobro zalogo iz zadnjih 10 let :D :D :D bi lahk svojo razprodajo naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes sem bil v MB in sem nameraval malo na šoping za kake hlače in še kako poletno garderobo. na srečo sem pravočasno zvedel da so razprodaje zato sem se trgovinam izognil v velikem loku. sicer bom v naslednjih dneh prisiljen it kupit cote ampak upam da bo ta prva norišnica mimo. mater folk je prif**knjen. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno čez razprodaje nimam nč, ker človek dobi dve reči z ceno ene v bistvu. Če je potrebno, ne pa d kupuješ stvari k so brezveze, k jih sploh ne boš rabu, sam zato k so na razprodaji... Pa ta moda ratava zmeri bol blesava :hmm: tko ku ste rekli, črnih kawbojk al pa tudi plave, na navaden kroj se jih sploh ne dobi, al so na zvonc, al majo neke cofke, resice, fleke, al pa so pobarvane s kislino :wacko: majce isto, nek ovratnik u BM, pa knofe gor, zadrga dol, edine normalne majce se dobi za reklamo od kšnga petrola al pa kake take firme... Pa gužva po trgovincah :grrr :wacko: rataš neumen, če greš s punco po trgovinah.....kaj dans ne more it prjatlca s tabo? Ne, je bla že včeri :blink: :lol1: :lol1: pol pa sam upaš d dobiš kšn znan fris, d zaviješ v prvi kafič in rečeš... Se dobiva tle, če me ni sm v uni moto-avto trgovini :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folku se :kva2: trga :) Jas grem danes samo po CD-je v Europark, druga ne mislim nič gledat. Če bom sploh uspel do BigBana prit - oziroma se prerinit :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut klasičnih Levi's 501 ni več v tistih klasičnih barvah...

Kuko, da jih ni? Slisim tod okoli, da vsi trgovci z leviskami nabavljajo le te v Bosni.To je, konkretneje v Novi gradiski, ali Arizoni,kjer je nekaksna sodobna ponterosa. Cena citnica, samo 3k sit preracunano iz njihove valute. :P Iin ce upostevas dejstvo, da je to kaksne krepke pol ure voznje iz zagreba, se ti nenadoma porodi misel, da bi blo pa dobro skocit dol na eno pleskavico s kajmakom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pop. v BTC za hčerko kupili superge, čevlje, japonke - nobene posebne gužve - običajen dan ... ne vem kje vi vidite gužvo - Maximarket tudi skoraj prazen

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na razprodaji kupu NIKE trenirko, ki je znižana na 50%, dvoje kratke hlače, nekaj S.OLIVER majc itd. In prišparal sigurno za 500 km vožnje z motorjem.

Sicer pa, ko sem jaz bil v štacuni še ni bilo tako pretirane gužve. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut klasičnih Levi's 501 ni več v tistih klasičnih barvah. .. še dobr, da mam dobro zalogo iz zadnjih 10 let :D :D :D  bi lahk svojo razprodajo naredu :D

501 že dobiš v črni barvi,sam kaj ko so made in croatija in se ti čez dva mesca strgajo med nogami...

PS:se strinjam,v klasični indigo modri barvi jih je pa težko dobit.

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tako, kot je rekla včasih moja oma (stara mama):

Ni važno, če kupiš jajca po 2 dinarja in prodaš po 1 dinar, samo da je v žepu svež dinar ! :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pop. v BTC za hčerko kupili superge, čevlje, japonke - nobene posebne gužve - običajen dan ... ne vem kje vi vidite gužvo - Maximarket tudi skoraj prazen

:wacko:

Jur,gužva je bila ob polnoči ko so se trgovine odprle (Čopova,Emporium,itd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur,gužva je bila ob polnoči ko so se trgovine odprle (Čopova,Emporium,itd)

:wacko: :wacko: :wacko:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bila v europarku ob 15.10....nisem šla na razprodaje, ampak po slike v foto, ki sem jih dala razvijat v soboto (malce pozabila, da se začenjo v ponedeljek razprodaje O:-) )...

no, skratka, ko se že psihično pipravim na totalni kaos, pa se pripeljem v garažo, najdem takoj parkplac, v europarku pa nikjer nikogar :blink: , tak da sem še v miru šoping nardila v Šparu.... hm, kaj so vsi na morju, al kaj?

za nagrado za korajžo sem si potem privoščila celo malce kukanja po trgovinah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!