Skoči na vsebino

popravljanje plastik


Jebediah

Priporočene objave

torej, khm ;)

mal sem popravu svojo aprilio... :unsure:

pa me zanima s čim bi popravu plastike...večinoma so samo razpoke

da bi ``zagipsal´´ pol zbrusu, pol pa nesu pobarvat k enmu ličarju

lp :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj s polijestrom.

To sem jaz našo kosilnco, ki je bla vsa razpadla (ene 5 razpok) s polijestrom obrihtal in zdej drži že par let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špric kit in šmirglaj pobič

jap. pa pocakaj da se ti kit pred smirglanjem do konca posusi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobič nič ne "gipsaj" pa brusi sam, ker bo to potem verjetno prišlo ven malo... če že misliš pelajt k avtoličari na barvanje, naj ti še zakita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejd u mak pa ku kup poliester- veliki set (okoli 2,5k stane), pa maš notr vse- brusni papir, trdilec, pospeševalec, steklena vlakna, lonček, poliesterska smola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No tema je že mal stara ampak useen! Jst mam podrajsane plastike. A nej kupim kit, zakitam, pobrusm in pelem h ličarju, da mi poštriha? A se pol kit dol kej odlušč pa ke lohka kupm?

Popravljeno . Popravil MoNgL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PElaj fse ksupaj k enemu licarju naj vse naredi, kaj os sam kital pa nekaj :fredy: Saj par plastik te nebo prislo miljone, pa se brez moznih izboklin bos mel nareto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ja najbol da ga odpeleš k enmu ličarju in da un to poštima tko k more bit :)

Men je pri moji aprili plastike(kestel,strehca,nosilci za luči,pa še no plastiko) pošvasal pa dal špric kit čez cel motor pa postrihal vse plastike za 30 k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo učerjšn padec na enem ovinku na ledu pa buf na pesek....prpelu sm okol 30 pe je blo še kr dost

:( :( :(

ko bi to popravu?? :hmm:

pa še zravn če kdo proda ročko za sklopko pa tačko za nenjalnik(za menat) pa levi žmigivc( lahko sma plastika pa una ta oranžna) :blush:

post-8940-1133718813_thumb.jpg

post-8940-1133718848_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

no ja učeraj mi je negdo razbil motor in me zanima kej re ena plastika počena druga stara je pa samo popraskana kako naj popravim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo ze napisano...razpoke se vari ali se samo razpoko in okolico popravi s poliestrom. Praske pa kitanje...samo bolj obremenjenih mest ni priporocljivo kitat ker lahko kit napoka .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja učeraj mi je negdo razbil motor in me zanima kej re ena plastika počena druga stara je pa samo popraskana kako naj popravim

Ce je fajn pocena, daj plastiko zavarit, ceni fajn probi s polistrsko smolo in steklenimi vlakni, druga ce je sam popraskana kitaj brusi sprickitaj barvaj lakiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rab za aprilio SR mam jz skor celo po delih za prodat...sam bata pa cilindra ni!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je glih taprava tema! :topic: sam nekej me zanima! a gdo ve kje je kšn skuter servis k skutr tudi barvajo ker sm mu manjšo nesrečo pa rabm predračun za plastike in barvanje za zavarovalnico!!! tnx

Popravljeno . Popravil bazie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kupiš lahko tako snov(nevem kak se točno reče) sveža je kot smola,katero lahko ojačaš z steklenimi vlaknami,ko pa se strdi,je kot plastika! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

fantje povejte kšnga dobrga ličarja k sm dons svojo runrco poprasku k iz pizde me je ena baba odvzela prednost pa še lepo je biu pesek tm a ne

prosu bi enga ličarja iz ljubljane hvala vsm :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!