Skoči na vsebino

HOME MADE PLASTIKE


vuca77

Priporočene objave

samo zgleda tud vredi, hladi pa tud ziher dosti bol, sej tisti ko si na AC naredijo ''turbine'' tud ni zarad izgleda pa eni rečejo da je grdo, pa je tui zaradi hlajenja gor :)

na žalost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred 1 tednom svojo 5 let staro Runnerco prebarval. Barva je čist enaka kot pri moštvu Marlboro Yamaha. Prej je bila srebrna, zdaj pa je rdečo-bela.

Zdi se mi, da ji ta barvna kombinacija bolj pristaja.

post-18-1091631496.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac on to ni luknov zato da bi blo bl lepo! ampk zarad bolsega hlajena (tuning in da haus :devil: )

Jao, česa na razumeš.

Vem, da je to zarad boljšega hlajenja. Pač, ta izpeljave meni ni všeč in to je to. Če meni ni všeč še ne pomeni da je grdo in jaz ne bi tega naredil pa če bi mel skuter pol 3x boljše hlajenje. Upam da tist ki je to nardil ne zameri.

Beno, dej preberi se moje poste še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred 1 tednom svojo 5 let staro Runnerco prebarval. Barva je čist enaka kot pri moštvu Marlboro Yamaha. Prej je bila srebrna, zdaj pa je rdečo-bela.

Zdi se mi, da ji ta barvna kombinacija bolj pristaja.

Hehe, da ja kake nalepke gor, da ti keri nebo stisno kake od Certusa Maribor al pa gasilksega društva :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred 1 tednom svojo 5 let staro Runnerco prebarval. Barva je čist enaka kot pri moštvu Marlboro Yamaha. Prej je bila srebrna, zdaj pa je rdečo-bela.

Zdi se mi, da ji ta barvna kombinacija bolj pristaja.

Lepo lepo!

Dj pa sam še uno plastiko med nogami pobarvi na belo pa sedež dj preoblečt v redeče-belo kombinacijo in si zmagu .) :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo!

Dj pa sam še uno plastiko med nogami pobarvi na belo pa sedež dj preoblečt v redeče-belo kombinacijo in si zmagu .) :wub: :wub:

jst bi pa raj dal prage namest na belo štrihnu...Ko tut če štrihne una plastika se zna kmal zluščt <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha neki me zanima....jst mam typhoona....Pa bi spredi na luč dal tako plastiko da bi se vidla sam 2 krogca od luči....Sam pol bi to ful slabo svetl a nede....Že tak mi svet slabo :( a se da kako zrihtat....Aja na eni strani sm vidu cel box z ljučju za typha ko ma sam 2 krogca za luč sam mislm da ma not halogenke pa je box(luč) 200eurov tak da aaaauuuuuuu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da....pol si kupi prav tako luc ki ma sam 2kroga,saj se dobi!!jas newen kolko stane za tvojga,ampak za aerox stane sam 35eurov+postnina z nemcije! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sm prejsne plastike stovku ... je na vrsti now styling mojga stalkerja ...

1. faza preobrazbe je ze slikana (slikce so mal slabse ker so z mobitelm nrjene)

post-18-1091741951.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so vm plastike kej znane? ... ja ... od spitfajta so :P :D

jutr pa (upam da) pride strihanje ... pol se pa morm lott nrdit ostalo plastiko sam ... sam nvm ko bom to se izpelov ... iz vlakn sm mislu neki zčarat ... upm da bo ratal kej :rolleyes:

post-18-1091742133.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, fajn zgleda, samo kaj pa nosilci? :?

sm ze naredu ... stoji plastika na svojem mestu ... bom mal poblizje slikov pa dam pol na net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene neki zanima....na skuteru mam eno plastiko (na sr50 un sta dva dela, ki kao zmanjšujeta zračni upor (črna plastika zdraven žmigavcev) pa ker sem mel mal obdrajsane, sem jih pokital in pa zbrusil

s čim moram jz zdej to prebarvat? bo samo črn sprej za plastiko dovolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki zanima....na skuteru mam eno plastiko (na sr50 un sta dva dela, ki kao zmanjšujeta zračni upor (črna plastika zdraven žmigavcev) pa ker sem mel mal obdrajsane, sem jih pokital in pa zbrusil

s čim moram jz zdej to prebarvat? bo samo črn sprej za plastiko dovolj?

hmmm... Jaz imam svojo runnerco pobarvano z redno barvo, kot se uporablja za barvanje kovinskih delov (npr. za avto). Glede spreja za plastiko pa neven, če bo zadosti za žmigavce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

evo, nekdo je spraseval za typhona za tist styling za spredne luci. Js mam stalkerja in sem se mal igral s poliestrom in temi zadevami, pa sem si naredil "masko" za lucke.

To je to, ce kerga kej vec zanima naj pove. Tu pri tej amski pa itq se pride kitanje, na grobo, kitanje z šprickitom, brusenje in pa barvanje. Luči od stalkerja so iste kot od typhone...

komentarji zazeljeni.. :OK:

post-1557-1100811209_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala. Zdej delam še na "turbini" trenutno sem pri izdelavi notranjega kalupa (stiropor, lepilo, kit) potem pa pride tak lep zracnik da se bo ujemal z linijo plastik...bomo vidli kk bo izpadlo :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!