Skoči na vsebino

HOME MADE PLASTIKE


vuca77

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

no jz se bom tud lotu mal z poliestrom igrat sam me zanima kak se to kj prime na orginal plastiko od motorja če uprašam drgač al je nevarnost da poliester preprosto pade stran od orginal plastike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jz se bom tud lotu mal z poliestrom igrat sam me zanima kak se to kj prime na orginal plastiko od motorja  če uprašam drgač al je nevarnost da poliester preprosto pade stran od orginal plastike

Ne nic nebo stran padlo...Orginal plastika oz. povrsina na katero bos to delal more bit grobo pobrusena z prilozenim brusnim papirjem in ociscena in je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se bom maybe se jst spravu kj cez zimo narest pa vam bom kksno slikco prlimov,namen mam nsrdit zadnjo strehco mal lepso,sam do zdj se ni blo casa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala. Zdej delam še na "turbini" trenutno sem pri izdelavi notranjega kalupa (stiropor, lepilo, kit) potem pa pride tak lep zracnik da se bo ujemal z linijo plastik...bomo vidli kk bo izpadlo  :afro1:

Stiropor, lepilo :? To ti bo poliester vse stopil in razmazal. Al misliš potem to s kitom premazat al kak? Kupi 2kg gline tak ko jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolša in najenostavnejša rešitev je zihr purpen :OK:

se supr odnese na izi oblikuješ lahk je poceni velik ga maš pa poliester ga ne topi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo. Sam žmigovci so pa za  :SS ...

Ni bilo drugih :) kaj naj. Verjetno bom kupil kakšne drugačne, lepše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Igral sem se z zadnji sedežem in naredil sledeče:

Slike so od prve do zadnje slikane kako je nastajal "racing seat cover" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO je to, Če koga kaj zanima lahko brezproblema vpraša. Lakhko tud drugi podate kake ideje ali kaj podbonega. Za konec pride bela barva.

LP, Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo narejeno sam oblazinit bi mogo ker kerega bos zadaj pelal ga bo rit bolela :rolleyes: kak pa vi barvate skutercke kar sami al date licarjem barvat? Obstaja kaka barva v spreju ki je nitro al pa bencin ne razžira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo narejeno sam oblazinit bi mogo ker kerega bos zadaj pelal ga bo rit bolela  :rolleyes:  kak pa vi barvate skutercke kar sami al date licarjem barvat? Obstaja kaka barva v spreju ki je nitro al pa bencin ne razžira?

oblazinjeno je ze tk prej mel. glih v tem je fora da pride lepš...

em edin problem je z tankanjem. pa ce tole fiksno drzi gor.. drgac je pa gut. :hmm: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tank bo, naredil bom tehniko da se bo na hitro dol snel in nazaj gor dal.Ali pa mogoče sprememba tanka,samo to so že PROJEKTI. Sedaj razmisljam da bi sam pobarval skuterja, prej je enega zanimalo kako zaščititi ( nakoncu barvanja greš še preko z lakom za zaščito in lesk )

LP, Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tank bo, naredil bom tehniko da se bo na hitro dol snel in nazaj gor dal.Ali pa mogoče sprememba tanka,samo to so že PROJEKTI. Sedaj razmisljam da bi sam pobarval skuterja, prej je enega zanimalo kako zaščititi ( nakoncu barvanja greš še preko z lakom za zaščito in lesk )

LP, Matej

Ej -Aerox-, ti bi mogu odpret fabriko! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stiropor, lepilo  :?  To ti bo poliester vse stopil in razmazal. Al misliš potem to s kitom premazat al kak? Kupi 2kg gline tak ko jaz  :)

a poliester se ne prime na glino?

drugace pa dobra ideja za oblikovat cevi. bom probal... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Aerox_ kok bos pa ti tankal ? :blink:

No ce kdo dela kaj iz poliestra naj pove ker nucam ono plastiko nad gumo oz. pod zicom za runnerja ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!