Skoči na vsebino

Novinke/ci, predstavite se


Damjan-doc

Priporočene objave

Čao!

No,jst sm tut nova tuki gor. Drugač sm pa Kaja iz Ivančne Gorice. Sept.bom stara 20 let. Sicer sm ljubiteljica avtov in tut kr dost vem o teh stvarcah pa seveda so name (oz.na moje navdušenje nad avti) vplivali tudi kolegi, ki se ukvarjajo z avtoakustiko in stylingom.. :) Že skos pa tut rada pogledam za kakim hudim motorčkom pa odkar sm se zadnjič prvič pelala z ninjo (na zadnjem sedežu) sm res čist navdušena nad motorji. :) :OK:

Predvsem se spoznaš na zadnje zice :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem se spoznaš na zadnje zice :evilgrin:

Predvsem avtomobilske. :evilgrin:

Jaoooj, pa ravno vidva sta se vkup spravla ... :slap: ... ! Šauflarja!

Moja dva. :winkiss:

P.S.: nekje je treba začet, no, ... iz zadnjega pač na prvi zic.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao!

No,jst sm tut nova tuki gor. Drugač sm pa Kaja iz Ivančne Gorice. Sept.bom stara 20 let. Sicer sm ljubiteljica avtov in tut kr dost vem o teh stvarcah pa seveda so name (oz.na moje navdušenje nad avti) vplivali tudi kolegi, ki se ukvarjajo z avtoakustiko in stylingom.. :) Že skos pa tut rada pogledam za kakim hudim motorčkom pa odkar sm se zadnjič prvič pelala z ninjo (na zadnjem sedežu) sm res čist navdušena nad motorji. :) :OK:

lahko se še kdaj če hočeš spraviš na zadnji zic ninje, če se bom pol jaz seveda lahko spravil nad tvojo tazadnjo :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lp.

Sem tudi nov član, čeprav forum spremljam že kar nekaj časa.

Lani sem naredil izpit, letos kupil moped.

Pri izbiri motorja ste mi pomagali tudi motosvetovci, potem ko sem prebral vaša mnenja o različnih motorjih.

Sicer sem pa iz poljanske doline in večinoma se vozim z sopotnico-mi greje hrbet :rolleyes:

Ko se vidimo se srečamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred četrt ure registriral, sicer spremljam MOTOSVET že kar nekaj let ali natančneje od takrat ko je naš R&R bend KO PIJE prvič igral za forumaše na TREH KRALJIH pri Mariboru. Bilo je noro :worship: in takrat sem videl, da ste dobri žurerji. Sam vozim KAWASAKIJA EN 500 in sem čoperist kot se za starega rockerja spodobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred četrt ure registriral, sicer spremljam MOTOSVET že kar nekaj let ali natančneje od takrat ko je naš R&R bend KO PIJE prvič igral za forumaše na TREH KRALJIH pri Mariboru. Bilo je noro :worship: in takrat sem videl, da ste dobri žurerji. Sam vozim KAWASAKIJA EN 500 in sem čoperist kot se za starega rockerja spodobi.

Stari rokerji so se okoli vozili s kartcami in maširali peš.. :winkiss:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari rokerji so se okoli vozili s kartcami in maširali peš.. :winkiss:

Bejž no, zakaj katrce?spački niso bili dobri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj smo že dali skozi v glasbenem smislu in tudi sedaj ga kar naprej šibamo. Stari rockerji smo tu med vami in še ga bomo žgali dokler nam jetra zdrže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pred četrt ure registriral, sicer spremljam MOTOSVET že kar nekaj let

...glih nekak tko...

Drgač sm pa ponosen(!) Pudgurc (vsi iz Dolenjskega konca boste že vedl kje je to...)

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tud jst nova tle :yea1: ..sicer po motozborih sm kar bla zadnje dve sezone, kr je blo zmeri ful luštnu (pohvale vsem že udomačenim :worship: ) Letos pa sm nardila izpit in si kupla še motorčk, ki sm si ga že preeeeedddooovvvhh želela!

Drgač pa sm že drgač mau prebirala form zarad opreme in nekaterih strokovnih mnenj :naughty: , zdej pa sm se odločla da se vpišem in kot zgleda bo nabijanje na forumu postalo kar del mojega šihtnga delavnika :evilgrin: Očitno sem se poleg službenega znaja še kej predobr naučila od mojaga mentorja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Nism glih na novo ker ta forum spremlam že nek časa pa vseen...

Ime mi je Urša, prihajam iz Notranjske... izpit za motor JE sam motor - ja še ne, smo pa na dobri poti da se nam tud ta želja v bližnji prihodnosti uresniči... Drzite pesti!

:):):)

Lp vsem, Urša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism glih na novo ker ta forum spremlam že nek časa pa vseen...

Ime mi je Urša, prihajam iz Notranjske... izpit za motor JE sam motor - ja še ne, smo pa na dobri poti da se nam tud ta želja v bližnji prihodnosti uresniči... Drzite pesti!

:) :) :)

Lp vsem, Urša

iz kje iz notranjske pa...če ni skrivnost... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Nova, z Vrhnike. Izpita še ni (treba še našparat), motorja tud še ne (treba še bl šparat), ampak bo :winkiss:

Zaenkrat pa nabiram izkušnje v teoriji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdej nism glih preveč nov..sm pa med novimi biggrin.gif
Sm Gašper, prihajam iz metleč (okolica Velenja) ..na forum sem se registriral že pod ime ''gapi23'' vendar so bile nekakšne težave in sem se nato na novo registriral. Sedaj vsakodnevno spremljam motosvet.com in sem zvedel že veliko novega in uporabnega whistle.gifbiggrin.gif ...
Izpit za motor? imam za H kategorijo...drugo leto grem delat za A1 in že komaj čakam..obistvu sm že kar odvisen od motorjev vendar se nebi spuščal v podrobnosti hehe
No...drugo leto ko bom naredil izpit si bom kupil nekaj športnega. Odločam se npr. med aprilio RS in hondo NSR..odvisno tudi od tega koliko denarja mi bo ostalo..
Mislim da bi bilo to vse rolleyes.gif
Seeya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

vidim da se že dougo ni noben predstavil zato se bom pa jst nahitr.

Sem Nejc prihajam iz okolice trojan, sem letnik 87, motor mam že od 14 leta z raznimi presledki( pri 17ih blo treba prodat cagivo da sm plaču popravilo avta ki sm ga razbil...)no prvi zarasni motor sm kupil pri 20ih in sicer kawasaki zxr 750 rr, sedaj pa vozim kawasaki zx 600r, zaenkran ne poznam še nobenga iz foruma upam pa da se bomo gdaj spoznali na kakšnem srečanju(še na nobenem nisem bil)

no mal preveč brezveze govorim, drugače pa naj povem da imate zanimiu forum ki ga rad prebiram

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan... jaz sem maus in nisem alkoholik ... v teli temi sem čist nov :naughty:

"La pilota virtuala" :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan... jaz sem maus in nisem alkoholik ... v teli temi sem čist nov trance_25_naughty.gif

trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif Gremo vsi..... POZDRAAAAVLJEN MAAAAAUUUUUS!!!!trance_43_wavetowel2.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen maus

in kdaj bo spet sestank AA

mim grede, jaz žare, jaz piti laško in voziti čoper

za tole temo pa nisem vedu da obstaja

DOBER DAAAAAAAAAAN ŽARKOOOOOOOOOOOO :beer2:

bo sestanek, bo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!