Skoči na vsebino

Terme 3000 - kraj zločina


Gregs

Priporočene objave

Ola!

No, vsi, ki ste bili v Termah, veste, kako sem odletel po ograji in poškodoval prst. In nisem bil edini s poškodbami... Tadej zgrmel, Roni 3 prste v franžah, pa še kdo bi se našel...

Jaz bil danes pri svoji zdravnici, nato pa še na urgenci.

Rezultat: nalomljen prst, longeta in pregled čez 4 tedne, potem pa fizioterapija.

Komentar: dobro, da ni poletje, ker bi se mi drugače odtrgalo. Sicer se mi bo zaradi smučanja tudi, ampak tam lahko vsaj brez palice vozim, pa bo nekako šlo.

Skratka: pazite, ko hodite po termah na spolzke ploščice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhhh, Gregs ... glavno, da nam lahko kaj napises in dvigujes kozarce (v tem casu je le to pomembno ).

Zelim ti, da cimprej mine!!!

Prav tako tudi Roni!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Komentar: dobro, da ni poletje, ker bi se mi drugače odtrgalo. Sicer se mi bo zaradi smučanja tudi, ampak tam lahko vsaj brez palice vozim, pa bo nekako šlo.

Skratka: pazite, ko hodite po termah na spolzke ploščice.

Eh, bi pa brez sklopke saltal

Aja ... a je desna roka slucajno? Ker je vseeno fino ce lahko zavoro stisnes ...

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, če maš longeto je to dost normaln videt. Kaj nej pa jest rečem k u bulerjih okol hodm, ker so dost veliki pa ker majo spredi kovinsko zaščito, da mi lahk ker brez škode na prste stop? Moja roza barbi konfekcija pa bulerji; verjem, da čudne poglede kasiram!

(nekočbomspetdamapress)

R

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, če maš longeto je to dost normaln videt. Kaj nej pa jest rečem k u bulerjih okol hodm, ker so dost veliki pa ker majo spredi

Bulerji so super ... ne samo da ti je vseeno ce kdo gor stopi, folk dejansko pazi da ne stopi gor hehe

quote:

kovinsko zaščito, da mi lahk ker brez škode na prste stop? Moja roza barbi konfekcija pa bulerji; verjem, da čudne poglede kasiram!

Jaz nisem opazil take opreme drugje kot pri sebi ...

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obiskal sem ze mnogo term ampak tako nevarno drsecih tal nisem srecal se nikjer. Mogoce bi jih blo treba zakurt tko kot Cateske in se prej Zrece

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh... Se mi zdi, da sem ponovno nekaj "vun spusto".. Hja, sem se pa v nedeljo doma vsaj fino naspal.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Huh... Se mi zdi, da sem ponovno nekaj "vun spusto".. Hja, sem se pa v nedeljo doma vsaj fino naspal.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

si .....in naspali smo se mi tudi

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, če maš longeto je to dost normaln videt. Kaj nej pa jest rečem k u bulerjih okol hodm, ker so dost veliki pa ker majo spredi kovinsko zaščito, da mi lahk ker brez škode na prste stop? Moja roza barbi konfekcija pa bulerji; verjem, da čudne poglede kasiram!

(nekočbomspetdamapress)

R

party tiiiiiiimeeee!!!

BULERJI...hahahahahaah....BULERJI

čez sedem let vse prav pride!!!!!!!!!

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, ko ste vsi ze sli, je en otrok tolk odletu, da sem mislil, da si je zlomu komolec. Pa ena mamica z otrokom v narocju,....

Gregs & Roni dejta stopit do kakega odvetnika in ga vprašat kake so sanse za kako odskodnino. Dokler jih ne bo kdo fajn stozu, se bodo ljudje lomili, lastnikom Term 3000 se bo pa se naprej sladko jebalo za njihove goste.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Gregs & Roni dejta stopit do kakega odvetnika in ga vprašat kake so sanse za kako odskodnino ...

... prič, da se vama je to res zgodilo v termah pa bosta imela tudi dovolj ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Potem, ko ste vsi ze sli, je en otrok tolk odletu, da sem mislil, da si je zlomu komolec. Pa ena mamica z otrokom v narocju,....

Gregs & Roni dejta stopit do kakega odvetnika in ga vprašat kake so sanse za kako odskodnino. Dokler jih ne bo kdo fajn stozu, se bodo ljudje lomili, lastnikom Term 3000 se bo pa se naprej sladko jebalo za njihove goste.

Mimogrede: a nisi ti tudi odletel (videlnalastneočiPRESS)?!

Torej bi lahko skupaj kakšno udarili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tisto Tadejevo mojstrovino sem videl tudi jaz. Ni kaj, izgledalo je kar hudo. Morda so posledice še vidne. Bo treba vprašati določeno osebo ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tožimo, vi pijete? Igram se s to mislijo. Moj odvetnik že 3 leta ni mel nč dela z mano...

Gregs, Tadej,... a je kdo kje kako opozorilo vidu, da so ploščice drseče? Če je kje kak napis, tožba nima smisla! Vam povem; boljš je bit nezgodno zavarovan! Nikomur ne polagaš računov: kje kaj zakaj! Poškodovana sm, dajte odškodnino! It's easy 'n' it's fun!

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mimogrede: a nisi ti tudi odletel (videlnalastneočiPRESS)?!

Torej bi lahko skupaj kakšno udarili...

Ja sem se zlozu, ampak na sreco nimam nobenih posledic, modrice pa ze iginjajo. meni se tozba ne izplaca, vidva z Roni pa imata posledice in tudi zdravniska potrdila. IN veliko pric. Ko si se lovil na mosticku, sem bil za tabo in sem vse videl....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mi tožimo, vi pijete? Igram se s to mislijo. Moj odvetnik že 3 leta ni mel nč dela z mano...

Gregs, Tadej,... a je kdo kje kako opozorilo vidu, da so ploščice drseče? Če je kje kak napis, tožba nima smisla! Vam povem; boljš je bit nezgodno zavarovan! Nikomur ne polagaš računov: kje kaj zakaj! Poškodovana sm, dajte odškodnino! It's easy 'n' it's fun!

party tiiiiiiimeeee!!!

Tudi ce bi bil napis si upravicena do odskodnine, mogoce bi bila le ta zaradi napisa nekoliko manjsa.

Poglej dvigalo v stolpnici: ce ni kabine za vrati, se vrat ne da odpreti. Če bi bil zadosti napis: Ne vstopaj ce ni kabine, bi proizvajalci dvigal dali na lifte navadna vrata in ne taka, ki se ne dajo odpreti, če ni kabine. Folk bi pa padal notri v jaške.

Vem, da so nekateri dobili tozbe ze zaradi padca po mokrih stopnicah. Lahko mi verjameš, ker veliko sodelujem s pravniki s področja poškodb pri delu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vam povem; boljš je bit nezgodno zavarovan! Nikomur ne polagaš računov: kje kaj zakaj! Poškodovana sm, dajte odškodnino! It's easy 'n' it's fun!

Mimogrede: kakšno zavarovanje imaš, da vidim, če se za v nadaljnje tudi sam tako zavarujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!