Skoči na vsebino

kam na dopust?


Priporočene objave

ah to je pa druga pesem ... potem je že v hotelu lahko prevroče :hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec: sem si že dolgo želim it, ampak nevem točno, kje to je :? Italianski dolomiti?

Bojda Romunija. Transfagarasan road :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoh za 2 dni sm sla na primorsko pa je ratal kr velik posto klele...Hej hvala za vse informacije...Ja sm se nekak odlocila kr za tunizijo,pozimi pa kuba,dominikasnka repubilka itd...

Aja imam pa prijatelja ki je bil v egiptu en mesec in se je sel tudi potapljat v rdeče morje in je rekel da je tako lepo da ne mors verjet...No ja tud to treba pogledat... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoh za 2 dni sm sla na primorsko pa je ratal kr velik posto klele...Hej hvala za vse informacije...Ja sm se nekak odlocila kr za tunizijo,pozimi pa kuba,dominikasnka repubilka itd...

Aja imam pa prijatelja ki je bil v egiptu en mesec in se je sel tudi potapljat v rdeče morje in je rekel da je tako lepo da ne mors verjet...No ja tud to treba pogledat... :D :P

ta let preskoc, naslednjega pa lahko vplacas ze izlez na luno..

salo na stran..ce bi hotel zapraviti toliko kot si ti sedaj nastela in ce bi imel tolk dopusta bi sel na krizarjenje z ladjo. pa ne jadrnico po jadranu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta let preskoc, naslednjega pa lahko vplacas ze izlez na luno..

salo na stran..ce bi hotel zapraviti toliko kot si ti sedaj nastela in ce bi imel tolk dopusta bi sel na krizarjenje z ladjo. pa ne jadrnico po jadranu.

heh sej nism se nic..to vse pride...Ja krizarjenje ma to je bol ce mas svojo jahtico...pa gres...sam kaj k mal bolsa jahtica npr azimut al pa phersing al pa kej podobnega stane veliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja opcija, da se incognito vkrcas v luki na kaksno tovorno ladjo, po tednu dni privihras na plano in par mesecno krizarjenje ti je zagotovljeno...zna bit kar zanimivo, ce zanemaris misel, da moras potem obcasno za kazen lupit tudi kaksen krompir. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh sej nism se nic..to vse pride...Ja krizarjenje ma to je bol ce mas svojo jahtico...pa gres...sam kaj k mal bolsa jahtica npr azimut al pa phersing al pa kej podobnega stane veliko...

kaj pa s kaksno pravo ladjo po baltiku..al pa okol karibov..neki karibiankruz.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo mene nazaj s prvega dopusta s paga:) ma kok je tm motorjev,ma pa same yamahe :( kr neki.....No sej je bil tud truimph pa ene par hudih heh...no pol zdej pa se naprej na dopust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene nazaj s prvega dopusta s paga:) ma kok je tm motorjev,ma pa same yamahe :( kr neki.....No sej je bil tud truimph pa ene par hudih heh...no pol zdej pa se naprej na dopust...

Tudi jaz sem bil na Pagu in videl ogromno motoristov. Nisem pa dobil občutka, da bi ble same Yamahe, čeprav jih je blo res veliko. Drugače videl svega i svašta od Trajkov do predelav. Sem pa bil v kampu Straško.

Ni pa slabšega kot videt motorista kako uživa v vožnji, medtem ko ti z berglami le nemo opazuješ in hrepeniš po tem početju, vendar si tega zaradi poškodbe ne moreš privoščit. Si nisem mislil, da bom motor in vse kar spada zraven tako pogrešal. Pej drugo leto! :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ne mors rect da je dopust kjer kol dobr ce si tm z yamaho

2.odvisn od cloveka in okusa za motorje..

3.jaz sigurne ne grem z nubeno yamaho nikamor....

4. pa ni povsot vredu ves.

5...recimo ne mors it na dopust k sosedu na travnik :?

.6...ma ja zaspana sm grem mal pocivat...

1. govorim v svojem imenu in zame je to zakon :)

2. jest mam čokoladen okus za motorje in yamaha izpolnjuje vse pogoje :)

3. kdo te pa sili? saj ni treba :)

4. zakaj ne? :)

5. z lahkoto :)

6. le pejt si nabrat mal moči ( naša stara mama je rekla, da otroci zorijo in rastejo takrat, ko spijo) :)

Na dopust bom šla še enkrat. Z yamaho. Za več dni. destinacija : povsod. :) :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dopust bom šla še enkrat. Z yamaho. Za več dni. destinacija : povsod. :)  :yea2:  :OK:

PEEEEEEEEEEEEEEEEEEESDAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

spet bom furou :yea2: :yea2: :yea2: :OK: :OK: :OK:

B)

PS: a bo kdo kej mene uprašou...mim grede :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet bom furou :yea2: :yea2: :yea2: :OK: :OK: :OK:

B)

PS: a bo kdo kej mene uprašou...mim grede :ph34r:

Nisem napisala, kdaj točno bom šla. <_<

In nisem napisala s katero yamaho. <_<

p.s.

Predvidoma pa prihodnjo pomlad s svojo. <_<

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čisto brez idej, pa sem mislil, da mi boste kaj pomagali :wacko: :doze:

Dajmo napisat kaj se kaj dogaja po naši lepi Sloveniji izven okvira moto zborov.

:D

LP Pozdrav.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh gor v bohinju je full lepo,jaz sm vsako zimo gor en tedn pa ne morm prehvalt lepe narave okol...No ja sam sm 1500m nad bohinjem na voglu :D

I must say nice,drgac pa potem stara fužina k je naprej od bohinja prides do ene reke pa kanjona je tud full lepo...No ja tm okol je mal za hodt pa pogeldat naravo :D...Drgac prehvalt tud ne morm krasa in njegovga terana heh ok to je bl hec :P ...

Kar se pa tiče line mah ne da se mi nimam časa bit na tem forumu za njo...Pa tud nism grem raj vn,kukr pa da kle visim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa potem stara fužina k je naprej od bohinja prides do ene reke pa kanjona je tud full lepo

temu se reče "korita Mostnice" :grrr

piše na tabli :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, saj gre :D

Zase mislim, da bom šel malo proti Rogli. Grem pogledat, če je še kaj borovnic.

Lp Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, saj gre :D

Zase mislim, da bom šel malo proti Rogli. Grem pogledat, če je še kaj borovnic.

Lp Cvetoo

emm kaj tm kje borovnice gojijo al bos su tko v goztka pa pogeldat ce jih je se kej???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kake nacrte za septembra? Jaz to poletje nisem bil še nikjer na daljšem oddihu (beri: teden dni), septembra imam pa veliko časa na razpolago (kolk je fino bit študent). V mislih imam pa seveda moto-dopust .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kake nacrte za septembra? Jaz to poletje nisem bil še nikjer na daljšem oddihu (beri: teden dni), septembra imam pa veliko časa na razpolago (kolk je fino bit študent). V mislih imam pa seveda moto-dopust .)

kok daleč se bi pa pelal?Npr. Bolgarija je zelo poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa jutr v turkey letim. :) Tokrat bom po dolgem casu teden dni locen od motorja :( No, sej se da mogoce kej chip rentat dol, ane? :unsure: :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kake nacrte za septembra?

Mogoce bi sel jaz konec septembra v dolomite za par dni. Ce bo kej $$ seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

Upam da še ni odprta ta tema.

Kam greste,s kom,za kolk časa ,kako(z motorjem,avtom,avionom.. .)

Rad bi en nasvet:Z dojenčkom bi šli nekam na dopust kjer je dosti sence blizu morja,kakšen apartma v senci in vse kar bi pasalo otroku.Najraje bi vidu da je oddaljeno največ ke do 4 ure od Ljubjane.

Kdor ima izkušnje z otroci na morju bi prosil za kakšen pametn nasvet :OK:

lp

V bodoče priporočam uporabo iskalnika. Alla

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!