Skoči na vsebino

Tuning navadnih in globinskih sesalcev


Priporočene objave

Torej, počasi imamo vsi tega nategovanja po televiziji s Top-Shopi dovolj. Turbo Tiger 2004 je za en vlki kurz, zato smo ga dali v predelavo in iz njega naredili globinski zauger, ki vleče 10 metrov iz tal. To pomeni, da če živite v 4 nadstropju vam iz kleti pozauga ven tudi pajčevino in spodnji sosedi gate vtrga (ženska je že vidla dva sončna zahoda paralelno :hmm: ). Skratka, naj vas njegova lepa barva ne zavede. Ni vredn pol pi*de mrzle vode! :angry: Zdaj ga bo tunirala od Robeja bakica (danes sta oba neke slabe volje :D ), ki bo iz njega nardila Super Ground Force Vacuum Turbo Tiger 2023 :naughty: Prosim, da kasneje nekdo iz Brezja prilepi slikico dotičnega ultra sesalnika. Tudi Vorwerki so zaželjeni .) turbotiger.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj je res bila v zraku ja...oz. obe z sosedo.. :wacko: In ker se je soseda drl cez balkon na mene in ni htel prit dol sem pac zacel razmisljat da bi dal bakici nafrizirat turbo tigerja ali kaj podobnega (nebom ji povedal da mam to za sosedo da jo z balkona dol potegnem :naughty: :naughty: ) Predlog sem ji dal je bla navdusena ceprav je bla vsa rdeca ko paradajz pa bozicek :) OnIzOmArE se je tudi ze nekaj buno da bi ferkalajdunge delal ampak za to se je cas... ;) Malo prej sem tudi slisal da je door to door nekaj pripeljal :hmm: :? zgleda da dele za cipe& co.Tak da ocitno ze dela na tem male prekrasnem sesalcu iz katerega bo ven nardila uf...vec kot fantasticni stroj... :yea2: :yea2: :OK: Bom se pocakal malo...mogoce zvem kaj novega oz. mogoce ze [NitrOXx] ve kaj novega...pustimo se presenetit

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja _Roba_, mislim da se je tvoja bakica spravla na novi model od Vorwerka (turbo

tiger je le prešvoh; morš se zavedat da tista mala turbinica ti nebo sosede dol potegnila negleda na čiptuning mid-race klase).

Je nekaj OnIzOmArE okol pravo dans predn se je vlilo. To pa vem zato, ker sem ga dragal po zrkovski( kolega mi je z audijem končno mero), pa je spet na cesto skočo, pa sn ga spet skoro povozo... samo sn se uspel pravi cajt vstavit

...te pa je pol neke pravo..kak bo babica čez noč neke v roke vzela pa natunala...

samo je že kuj naprej rekla da bo turbo tigera na miru pustla ker je prešvoh.

pa baje bo dala note GrAnDma muscle Turbine Engine not Rotary wanklov motor..

pa Pro grip ročke gor da ji ga nebo iz roke spipalo ko bo sesala...

...več pa ni hotla povedat, ker je bla jezna (danes sta mela neke scene z Golobom)...

če bom kaj več zvedo bom takoj tu gor napiso...

drugače sem se pa tud sam lotil amater-tuninga svojega sesalca.

Na svojem starem kirbiyu sem namreč menjal Evolution kurblvelo

pa karbonske ferklajdunge gor dal, pa od speedfighta 2 zadnjo luč...

v načrtu še mam stabilizator sesalne gredi'???? (kaj pravite na to)

A kdo ve če delajo za ta model sesalca slučajno Dellorto 25mm fergazerje

z avtomatsko dizo na podtlak...(pridobil bi rad namreč na pospešku sesalne šobe nad 34.000rpm pa nebi rad port-tuninga delau ker še lahko kaj zajebem...)

tak da če ma kdo kako idejo naj prosim pove...

LP

[NitrOXx]

P.S. od robeja bakica je po novem uradni pooblaščeni serviser nove generacije sesalcev :)

post-11-1091406373.jpg

Popravljeno . Popravil [NitrOXx]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='2 Aug 2004 @ 02:23'] Ja _Roba_, mislim da se je tvoja bakica spravla na novi model od Vorwerka (turbo

tiger je le prešvoh; morš se zavedat da tista mala turbinica ti nebo sosede dol potegnila negleda na čiptuning mid-race klase).

Kaj prešvoh? :huh: Če pa dve balinasti kugli drži! Tolko ma od Robeja soseda z stolom vred teže :doze: Res pa je da sn pozabo karatker prištet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NitroXX! Pozabljaš na sprednjo pozicijsko luč pri Kirbyu, ki jo je treba predelati v zasenčeno (po želji lahko tudi dolgo, vendar ne reflektor, ker se ti bo drugače sesalec vozo po štriku od napajanja). Skratka, ogrevanje ročk je nujno potrebno, mislim, da boš mogo tudi zadaj dat močnejšo žarnico, vsaj od Yugota meglenko, ker veš kak je to, ko se praši pa te mati ne vidi pa telebne po tleh preko štrika z jutranjim zajtrkom v roki :rolleyes: Sploh, če redno videva sončne vzhode paralelno na zahodni strani neba :unsure: Skratka, vgradi si najmanj 380V vtičnico, da se bo vsaj kabl vido po tleh, drugače se ti še lahko kdo zaplete... pa umre na urgenci zaradi zvina gležnja (sej veš kake finte majo danes ljudje, samo da bi dobli od zavarovalnice). Pol pa bojo tožli tebe pa tvoj sesalec, ti boš tožo firmo Kirby, oni potem OnIzOmArE, ki nima pojma kaj se dogaja :hmm:

Roba: če hočeš sosedo pregnat iz balkona, ti priporočam, da prdneš v sesalno cev, sej zauger na drugi strani zrak ven piha. Ti garantiram, da nebo več težila na balkonu (razn, če ma nahod) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba: če hočeš sosedo pregnat iz balkona, ti priporočam, da prdneš v sesalno cev, sej zauger na drugi strani zrak ven piha. Ti garantiram, da nebo več težila na balkonu (razn, če ma nahod) :yea2:

Ne ne neko novo cev treba nardit ko bo vecji vakum delala pa bolse vlekla .) Treba OnEgAzOmArE z tem zaposlit tak celi dan nic ne dela razn to da pije :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo če si boš osvetlil si daj hladno katodo da ti nebo riti speklo ko boš gor dal, ker 380V ...boš si drugače lahko čevape na tem peko namesto soseda zajebavo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo če si boš osvetlil si daj hladno katodo da ti nebo riti speklo ko boš gor dal, ker 380V ...boš si drugače lahko čevape na tem peko namesto soseda zajebavo :wacko:

Kake čevape? :huh: Ki te ti živiš? TUŠ KLOBASE!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari bakica je vceraj najdla film od frankenstajna pa ga je ponoci gledala pa dobla eno brezvezno idejo z katere je zdaj problem ven priso....

Kupla si je Kirbija pa ga priklopla na dalnovod pri Dobravi in ko je priso tok je Kirbi malo zbolo pa se umiro :huh: :huh: :o :xx: Pride domov ga postavi v sobo zraven mize.Na mizi pa ma plastelin pa umetne roze(dela neke podobice za zupnika).Dobro pridem jaz prej domov pa cujem kak nekaj ruzi... :ph34r: :blink: grem v sobo gledat pa vidim kirbija z plastelinasto oko pa eno roko :blink: :blink: :xx: :o ga gledam jaz pa vidis deda kak z oke neki modri zarek spusti pa si naredi se drugo roko si jo gor z sekundnim zalepi pa zacne za mano po bajti letat pa me hoce not v cev posesat :blink: :blink: :xx: Hvala bogu da je OnIzOmArE priso pa je nejga posesal da sem se lahko jaz reso :OK: :OK: :naughty: Zdaj pa cujem da nekaj po travi ruzi kot kosilnica...nevem sumlivi je kirbi upam da me nebo posesal ko grem gledat kje je... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tole je boljše od štosov :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ pa OnIzOmArE idita vidva u kur** veš !

Toto sesalno metlo kaj sta mi prodala je cela razpadla!! Pridem domu, vklopim v vtičnico - začnejo vtripat luči :blink: Gledam tisti polnilec, grem po orodje, ga razšrafam pa naenkrat buuum !!! Pa to ne moreš verjet. Od takrat dalje ni več nič enako. Zadnjič sem tak hrgolo ponoči, da sem sam sebe zbudil, zato sem šel v drugo sobo spat :wacko: Metla pa je cela spokala gor po vertajlungi, tam zraven ferlosanega ajngebota poferzenkanega! Kak jo primem v roke pa vžgem, mi začne krvni tlak naraščat, tak da morem od zdaj napdrej Enap žret :cry: Na sumi mam tvojo bakico, da ni začela kaj s osiromašenim uranom proizvajat :hmm:

p.s. Tomozuki tud ni izključen, ker sem danes zjutraj videl dva zahoda :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nee, to je normalno, temu se reče commercial proof sealed in praktično pomeni da nesmeš sam nič šraufat ko dobiš enkrat od bakice robejove kr se zgodi to kaj se je tebi

:wacko: :doze:

to je samo zato da ma onizomare več profita da si kupuje vino :wacko: :angry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi _OKI_& _Ciko_ bakica je bla na dopustu OnIzOmArE pa doma in on se je preobleko v bakico in prodajal njene stvari.... :ph34r: :afro1: Zato pa so vse klump :wacko: .Zdaj je bakica prisla nazaj in OnEgAzOmArE dobla kaj je delal in vso skodo ki je nastala bo mogo placat :naughty: :naughty: Torej kontaktirajta bakico pa vama bo dala nove stvari... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi _OKI_& _Ciko_ bakica je bla na dopustu OnIzOmArE pa doma in on se je preobleko v bakico in prodajal njene stvari.... :ph34r: :afro1: Zato pa so vse klump :wacko: .Zdaj je bakica prisla nazaj in OnEgAzOmArE dobla kaj je delal in vso skodo ki je nastala bo mogo placat :naughty: :naughty: Torej kontaktirajta bakico pa vama bo dala nove stvari... .)

Pa se mi je zdela čudna, ker babica nima take žleze pod furtohom <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se mi je zdela čudna, ker babica nima take žleze pod furtohom <_<

ni ni nič čudna!!! to je zadnjič pruh dobla ko je novo pošilko

čipov dobla pa je mogla sama gor po štengah nosit ker je bil

OnIzOmArE tak vlit ko kristus pa ji ni mogo pomagat!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='4 Aug 2004 @ 14:30'] ni ni nič čudna!!! to je zadnjič pruh dobla ko je novo pošilko

čipov dobla pa je mogla sama gor po štengah nosit ker je bil

OnIzOmArE tak vlit ko kristus pa ji ni mogo pomagat!!! :angry:

Ne ne te si ti tud zgleda vido OnEgAzOmArE preoblecenega v bakico.Cipe si tak nosi v bajto preko bluetootha .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi je pa že žal da sem tuniral Turbo Tigera :cry: Zakaj? Dolga štorija, ki jo bom skrajšal :doze: Zadnjič sem ga po uspešnem zauganju dal polnit, ampak pustil sem ga kr na tleh. Pa se je zgleda zvečer pes z njim nekaj špilal, Turbo Tiger je razpado in pes je pojedo tuning chip :wacko: Zjutraj me začne budit, pa je reko, da ga nekaj šraufa v črevah, pa sem mu dal Spazmex pa še živalsko oglje poleg, pol pa je blo za nekaj časa vredu <_< Nakar pa reče, da mu je sila, pa da mora nujno smrdeči tovor odložit, zato sem ga peljal ven da je naredo klobasico potem pa ŠOK :kva2: Drek se vstane in se začne z mano pogovarjat, s pesom pa je začel šah špilat in ga je celo premagal :BUA: Pol si je še dal od božička kapico na glavo, pa bele rokavičke pa je sam sebe imenoval Mr. Hankey :xx: What the... ? Hitro sem ga pograbo pa zapr v straniščno školjko. Zdaj si pa poje Na Golico in take :? Ma kdo kako idejo kaj naj z njim nardim? Pomoje je kriv čip od FrOmThEcLoSeTh :unsure: Evo kak zgleda...

hankey_ani.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, kot vidim si prišel do kritične situacije. če je res kriv čip, potem je porebno takoj kontaktirat OnEgAiZoMaRe pa naj se strezni pa da pove kaj je dal v čiš, al pa naredi anti-čip, ki bo ta čip neutraliziral.

še huje pa je če je to od hrane ki jo je pes zaužil. da mu nisi slučajno dajal surovih TUŠ klobas, ker tudi to zna biti posledica..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki v skolko si ga zaprl pravis?Ti povem kje je zdaj in kaj dela zdaj? :xx: Z Kirbijem ki se je dalje sestavil in prisel ven ena sama sesalna kriminalna posast se druzi. :unsure: :o :ph34r: Zdaj pa kradeta nakupovalne vozicke po evroparku&mercatorju in mata dol z belvija drag race :wacko: :wacko: V vozickih not pa nedolzne veverice in podobno.... :o :huh: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha tak sesalec je pa odličen....ko lahk tut matice pobere :wub: jst sm ga sfrizeral mal obratov sm mu nabil pa povečal kapiciteto vreče na 8 litrov.V mislih imam še kak tununig in menjava športnih ležajov ter športne vetrnice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki v skolko si ga zaprl pravis?Ti povem kje je zdaj in kaj dela zdaj? :xx: Z Kirbijem ki se je dalje sestavil in prisel ven ena sama sesalna kriminalna posast se druzi. :unsure: :o :ph34r: Zdaj pa kradeta nakupovalne vozicke po evroparku&mercatorju in mata dol z belvija drag race :wacko: :wacko: V vozickih not pa nedolzne veverice in podobno.... :o :huh: :xx: :xx:

Kruto :xx: Še dobro, da ga nimam več pod pokrovom, ker me že zapira od tuge :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!