Skoči na vsebino

Apokalipsa zdaj...


kekec III

Priporočene objave

Tovariši,

Astronomi so opazili asteroid, za katerega predvidevajo, da bo trčil v Zemljo. Ta asteroid - imenovan 2002 NT7 je najnevarnejši predmet, ki je bil kadarkoli zaznan v kratki zgodovini opazovanja asteroidov.

Odkrili so ga pred dobrim tednom dni in je po prvotnih izračunih na poti proti Zemlji, ki naj bi jo dosegel in zadel 1. februarja 2019, vendar je o vsem tem še veliko nejasnega.....

Na podlagi svetlobe, ki jo oddaja, so astronomi velikost asteroida ocenili na okoli 2 kilometra širine. To je dovolj, da povzroči opustošenje našega planeta...

Prvič so asteroid opazili ponoči, 5. julija letos, z avtomatiziranim programom za opazovanje neba na observatoriju Linear v Novem Meksiku, ZDA.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, ga bomo razstrelili, pa bo stvar rešena :)

problem je v tem, ker bo Bruce Willis takrat že v penziji ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir?

Informacija je zaupna !

Če ti izdam vir-te bom moral umoriti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovariši,

Astronomi so opazili asteroid, za katerega predvidevajo, da bo trčil v Zemljo.

Kolikor jaz vem, se dnevno pojavljajo asteroidi, ki znajo povzročiti opustošenje zemlje. Pa glede na pretekle asteroide/komete/meteorje/whatever sedanji že kar fajn zamuja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našli so me :kva2: Končno pridejo po mene :010 :yea2:

A sam zarad tebe bo šel cel planet v maloro? :?

Po mene bojo bolj s stilom prišli.... B)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovariši,

Dr. Benny Peiser iz Univerze John Moores iz Liverpooola, Velika Britanija, je dejal, da je asteroid 2002 NT7, v vsej kratki zgodovini opazovanja vesolja in premikanja asteroidov, postal Zemlji najnevarnejši predmet do sedaj....

Raziskovalci so ocenili, da bi 1. februarja 2019 asteroid proti Zemlji drvel s hitrostjo 28 km/s, kar je dovolj, da bi s planeta izbrisal življenje in povzročil globalne klimatske spremembe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sam zarad tebe bo šel cel planet v maloro? :?

Ko laž preraste resnico,

ko hudobija preraste dobroto,

ko aroganca preraste ponižnost,

ko goljufije prerastejo pravičnost,

ko nečlovečnost preraste človečnost,

v deželo lahko ponovno pride čas potresov in katastrof.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In izvor besede APOKALIPSA je v grški besedi, ki pomeni dviganje tančice. Tančice pozabe in ločenosti od Svetlobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale damo na jedrsko raketo in jo izstrelimo v asteroid ... pa da vidimo, tko je jači :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem podpis pod fotko v cajtengu:

"Največji dildo na svetu, jaha ga Vale z O'bale. Nič ne bo več tako, kot je bilo. "

Raketa pa dobi ime Jedrski orgazem... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam bo pa sploh pado asteroid? če mi pade na mojo garažo oz. na moj motor ga bom z golimi rokami raztolkel narazen od jeze...... :nono:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='2 Aug 2004 @ 16:14'] kam bo pa sploh pado asteroid? če mi pade na mojo garažo oz. na moj motor ga bom z golimi rokami raztolkel narazen od jeze...... :nono:

ok, javi se v Pentagon .take Leminge rabijo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!