Skoči na vsebino

Moto GP-Brno


trisha

Priporočene objave

V petek 23.8. nameravam it v Brno na ogled GP.

Zbranih imam že nekaj podatkov o možnosti prenočišč (ker men se ne da na hrbtu vlačit šotora in spalke tko deleč) - hostli, penzioni od 3-10 EUR

Nekej info sm prebrala v temi GP v živo, pa me vseen zanima, če ma še kdo namen it. Bi se mogoče mal skup nabral in skupaj nekje rezervirali plac za prespat.

Povratek bi bil u ponedeljek 26.8.

K sm vse stroške prbližn skup vrgla je ob skromnosti znesl 130 EUR (bencin, hrana, spanje, karta), lahk si pa seveda kdo prvošč večje razkošje. (No ja, če bo velik rund piva, pol bo treba mal še zravn vzet :))

Ker smo iz zlo različnih koncev, bi se lahko vključevali spotoma al pa dobil nek v Avstriji. A je kej interesa???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jst grem 100%, sam še ne vem al z avtom al z motorjem (ker mam mal poškodovanga). Načeloma isto v petek dopoldne pa v ponedeljek nazaj, razen če bom moral v ponedeljek delat. Sicer pa si poglej še topic "ogled motoGP dirke" mal nižje v Športnem motociklizmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vreme v Brnu: petek: pretežno jasno, sobota: pretežno jasno, nedelja: zmerno do pretežno oblačno, ponedeljek: pretežno jasno; temperature zjutraj 14-17°C, čez dan 23-27°C.

Kaže odlično!

povzeto po yahoo weather

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor od petka do nedelje. V petek gledal prosti trening MotoGP in 250ccm, v soboto od 9h naprej vse dopoldanske treninge in vse kvalifikacije, ogledal komplet progo (z karto za 22 EUR se je vidl presenetljivo velik) in se ga zvečer mal napil (hehe- ne morš verjet). V nedeljo pogledal warm up-e in seveda dirke. Manjkala je pika na I, čeprav sploh nisem bil pretirano razočaran - se vsaj nekaj dogaja. Vale je zadnji krog, preden je dokončno odstopil, počel neumnosti po zadnjem...

Splošno - Češka je full pocen, pivo na dirkališču je po 1E, hrana 1,5-2,5E, za kamp z avtom vred (kao avtodom varjanta) smo dal sicer 50E, sam smo mel pa senco in 50m do vhoda na dirkališče. Vzdušje zelo dobro in prijateljsko, čeprav ne tako divje kot v Italiji. Drugo leto grem na Superbike, če bo kej E ostal pa še na MotoGP.

P.S.: Žal nisem dobil obljuljene akreditacije za bokse, mam pa vseen kar nekaj lepih slik v jpg formatu, če bo kdo hotu jih lahk dam za v galerijo - moderator???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo

Ali mi lahko oprosim kdo pove iz katerih tribun oz kje na progi v Brnu se da lepo gledat dirko. Vikend vstopnice so 18EUR pa do 100EUR. Ce kdo pozna progo bi bil res hvalezen za kaksen pameten nasvet glede vstopnice.

Aja, pa se nekaj. Ali je boljse poiskat kaksen hostle za nocitev ali pa raje sotor. Kako je s cenami nocitev in parkiranjem avta oz motorja?

thnx,

Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo imel karte za zelene površine - travo. Big screen je bil viden samo iz enega dela, sicer pa se je s to karto dalo priti okol in okol dirkališča, zelo blizu hudih ovinkov, do nešteto stojnic s pirom, tudi senca se je našla, vendar težko, no za tribune so pa druge vstopnice. Mi smo s to karto zelo veliko videli...

Mi smo bli s šotorom in smo mislili spat v kampu. Kamp je sicer kar daleč - cca. 2km od vhoda na dirkališče, tako da smo šli preden smo se odločili za kampiranje še malo povohad pred vhod, če se bi dalo kje spat. Redar na parkirišču nam je ponudil možnost plačila parkirnine za avtodom in nam dovolil, da zraven avta postavimo šotor. Tako smo na koncu pristali v kampu za avtodome (katerih je bilo sicer bolj malo) 100m od vhoda, s svojim šankom, živo musko zvečer in patruljo prijaznih policistk, ki so patruljirale okrog tega kampa vsake pol ure! Zelo dobro, poleg tega pa nas je koštalo še celo nekaj manj, kot če bi bli v kampu.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor zgleda: ce imas vstopnice za staro brno, lahko tudi stojisca obisces, pol pa se odlocis :)

Skratka tu ni vec problema. Sedaj moram samo se kaksna prenocisca najt! Sotor cca 2km stran mi ne disi, pol raje kaksen poceni apartma.

bom javil ko najdem resitev :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Naša klapa (in še precej drugih) smo lani postavili šotorček kar v gozdičku ob parkirišču nasproti vhoda na dirkališče. Šank, grilovany kure, zabava - vožnje po prednjem/zadnjem na cesti pred vhodom na dirkališče... sve na dosegu ruke :) . Ugodneje/ceneje se najbrž ne da :hmm: ...

Letos bi tudi šel, spet z avtom, ceste so IMHO namreč prežalostne (beri: preravne) nobenega užitka z motorjem, škoda metat stran gumice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na osnovi te povezave smo mi poiskali prenočišča z zajtrkom. Ne vem več točne cene, vendar se nam je takrat zdelo zelo poceni.

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lani sem bil z Suzukijem in Josom na ogledu dirke in je bilo nooooooooooooooroooooooooooo :yea2: :yea2: :yea2:

In zato bi letos zadevo probali ponovit.

Plan pa je sledeč:

-v petek po službi (cca ob 15-16h) krenemo v Brno

-mi letimo dol z avtom (z mopedom se nam neda, saj je do dol sama ravnica)

-dol bomo postavl šotore kr v gozdičku zraven parkirnega prostora 0€ (kot lani)

-v nedeljo po dirki GP gasa v SLO

Če gre še kdo loh dol mal skup žuramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, res je blo prav fajn (sej je še eno poročilce nekje... bo treb mal posearchat :-)) Das e boste lažje odločili pa nekaj prizorov in življenja v Brnu:

pred vhodom v Suzukijeve bokse (ne vprašte, kako smo se ušunjal sem not :-)))

post-6-1091554765.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tlele kjer stojim je naslednji dan stal Vale, tam kjer Jos pa Gibernau...

post-6-1091554908.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v kampu so se dogajale nore zadeve, ene so kurili gume (itaq), drugi pa so izključno v ta namen s seboj na prikolicah pripeljali takele motorje in jih navijali do nezavesti (naše in njihove)...

post-6-1091555090.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zato smo mi raje spali v bližnjem gozdičku ob parkirišču, v bližini 24-urnih šankov in v minimalni razdalji do vsega dogajanja :yea2: pa še cena je bila ugodna, 0€...

post-6-1091555230.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsi pa smo čakali dirko - kaj bo naredil Vale...

post-6-1091555342.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...med pavzami pa smo se malo ozirali, najprej v levo...

post-6-1091555457.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potem se nam je pa še The King (Gary McCoy, op.prev.) in person oz l.r. po naše (torej z levo roko) podpisoval na plakate, majice, kape...

No, tko je blo lani. Letos bo pa - jasno - še huje :? :naughty: :D

post-6-1091555791.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času bom letos tudi jast spet tam.

Petek zjutraj odrineva, bova v kampu ob dirkališču.

Vračava se pa v ponedeljek, ker v nedeljo, po dirki

je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka gužna.

Se vidmo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo "stranski" vhodi, kjer je vstopnina prav toliko kot za

suzukijev in bladzotov kamp. Ampak jast ti tega nisem povedal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!