Skoči na vsebino

Moto GP-Brno


trisha

Priporočene objave

Slike so dobre. :OK:

Cehi pocasni. :wacko:

Vreme bi pa tudi lahko bilo malo boljse. :angry:

Drugace je bilo pa kr zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da so lopovi vedno en korak pred policaji.

Za varnost je bilo, vsaj na prvi pogled, dobro poskrbljeno.

Policaji na vratih kampa, vedno kontrola dokumentov,

tudi pri izhodih iz parkirišč sem opazil kontrolo,

potem pa tole kar pravi kekec. :cry:

Policali so celo noč patrulirali po kampu, pa vendarle so

prijatelju iz naše parcele ponoči vlomili v avto, odnesli

torbico iz prtljažnika, pobrali kartice in denar, ostalo pa

vrgli pod prvi naslednji parkiran avtomobil. :cry:

Toliko v opozorilo za drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno so bili in vedno bodo pewd policaji. :angry:

Sicer pa so policaje na prizorišča (camp, parkirišče, padock, pista) vozili kar z avtobusi tako da res težko rečemo da smo bili prepuščeni sami sebi(bladzo zagotovo ni bil) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja sta bila odtujena na poti nazaj,na parkirišču pred gostilno.

Izginila sta v petih minutah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@loyo Hvala - točno to sem si želel! :D

@kekex lll - je povezano z dirko ni pa kriv organizator! Za varnost je bilo po mojih merilih ogromno narejeno, onim ko so pa ostali brez motorjev pa verjetno to en kurc pomaga :(

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi2 sva bila v Brnu. Po pravici povedano sva pričakovala več...

Namesščena sva bila v avtokampu Tranzit (2,5 km) od proge. Karte za dirko sva prej plačala po Internetu 39€/kom (na prizorišču so bile 59 €/kom) in sva jih dvignila na "štandu" pred vhodom. S temi kartami sva imela dostop do območja, kjer sta bila 2 Bigscreena.

Če bo kdo šel tja naslednje leto, naj si nikar ne rezervira kampa Tranzit po Internetu, ker je placa več kot dovolj, plačala sva pa 9€ za rezervacijo. Pa počakati moraš, da je ura polnoč, saj če se prijaviš prej, ti računajo dan več.Torej od petka/sobote 00.00 do nedelje sva skupaj z rezervacijo plačala 36€. Kamp si pa zasluži ime kamp, le v narekovajih :( . Pa 2 dni človek še že vzdrži, a ne...

Splošni vtis pa je kr v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gregs: kako mogoče :? JAz vem da ponovim drugo leto če le.... :cry: :unsure: :angry:

@YA-MAHA: Karte bom tudi jaz drugo leto kupil v predprodaji ker se kar splača :hmm: (39>55€) za razliko imaš zastonj bencin (če so štirje v avtu)

Kot rečeno: drugo leto bom 5 dni Čeh(od četrtka do ponedeljka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gregs: kako mogoče :? JAz vem da ponovim drugo leto če le....

@...Kot rečeno: drugo leto bom 5 dni Čeh(od četrtka do ponedeljka)

No, to je to... mogoče samo v primeru, da grem za 4 dni... recimo od petka do ponedlejka... da ne bo gneče nazaj... pa kaj pa vem: mogoče me drugo leto ne bo držalo... :hmm: (kjeješedrugoletopress) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki se zgražate nad kakovostjo kampa - to ni kamp za počitnice, to je kamp ki obratuje 2 vikenda v letu (1 gor ali dol), sam sem bil v Magnycouru al pa v Lemanu - wcja se sploh ne spomnim - tu si se pa lahko za 30kčs stuširal ali pa za 10kčs posr.l v dokaj čistem okolju, dixiji so pa taki kake jih naredijo uporabniki. Čehi vsaj z tisto protismradno tekočino ne šparajo (ko čigumi Bazooka)

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čehi so glede na vse kar v redu poskrbeli, da so veceji vsaj približno bili funkcionalni. Sicer ne vem, koliko je stal kamp, ampak toliko, kolikor smo plačali mi (brei: 0), je bilo super... :D

Tušev pa nisem nikjer videl... razen cistern z vodo in pipami... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!