Skoči na vsebino

Moto GP-Brno


trisha

Priporočene objave

zaenkrat interesenti za brno iz LJ. v petek popoldne (ob dveh popoldne je odhod iz Šentjakoba pri LJ)

Gregs, Teya, Suzuki, Smrekca, Bladzo, Hanzi, Cartmaningi?(potrdi udeležbo) še kdo???

Spanje kot si predstavljam v šotorih :rolleyes: nekje blizu piste

Če bi kdo rad šel z nami sta dva mesta še prosta v avtomobilu.

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je se to pravi na moto dirko it z avtom :angry: :o :BUA: , sramota! Razen seveda če vaz zdravje tepe, nimate denarja ali motorja je vseeno boljše z avtom kot pa sploh ne O:-) , saj ste kot pešci na motozborih :BUA:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je se to pravi na moto dirko it z avtom :angry:  :o  :BUA: , sramota! Razen seveda če vaz zdravje tepe, nimate denarja ali motorja je vseeno boljše z avtom kot pa sploh ne  O:-) , saj ste kot pešci na motozborih  :BUA:

LP Bajsi

Dragi bajsi, pišem ti kot dedku mrazu!

Prosim te, nakaži mi prosim na moj transakcijski račun nekaj denarja, ki ga potrebujem za izlet v Brno z motorjem, saj je do tja cca 1000km nesmiselnih ravnic in mojim gumam nikakor to ne ustreza. Bil sem zelo priden in to si res želim. Še boljše pa bi bilo, da bi mi kar ti posodil motor, obljubim, da ga bom čuval, kot svojega.

Že v naprej hvala :rolleyes:

p.s. hm.........zdrav sem, motorjev mam dost, .......jah......verjetno ni gnara (saj viška ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme ne bo najboljše, bo pa drugo zagotovo tako lepo da se bo zagotovo splačalo it.

Mejte se (ker mi se bomo zagotovo mel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baldzo od kod se pa ti pelješ in ja tvoje želje bodo uslišane ob Svetem Nikoli vsaj z moje s strani :D . Pa čuvat ti ga tudi ne bi bilo treba sem jaz že padel, da tebi ne bo treba pazit in se sekirat..... :lol1:

lp Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaželjene so kakšne zanimive fotke iz dirke v Brno :afro1: In pa kakšne zanimive zgodbe, ki ste jih doživeli tam :yea2:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike iz moje strani bodo jutri, moram se prej naspat :) Prisli smo ob 2h zjutraj, zdaj pa sem ze na sihtu. jeba ... :wacko:

Bilo pa je odlicno, super, dobro, :yea2: ... sem posnel Rosijev burnout O:-) pa en wheelie, pa ...

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam jaz doma pa kaj je toti kufer zrasto al kaj?! :hmm: Nekam prazno je vse skupaj, pa dodam še to pa ono..... :? Ja nič, fertig, grema na Češko. Malo za Šentiljem :blink: , jebote spalka :wacko: :cry: . In pol tele namesto da bi jo v Gradcu kupil za manj kot 10€, ne sem bil edini idiot :BUA: v Brnu, ki je spal v šotoru brez vsega, na podu oblečen v hlače, jakno, obut, z rokami v žepih kot zadnji pijanček na svetu. :afro1: Kaj se je samo meni zdelo al je blo res mrzlo ponoči ;)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam jaz doma pa kaj je toti kufer zrasto al kaj?! :hmm: Nekam prazno je vse skupaj, pa dodam še to pa ono..... :? Ja nič, fertig, grema na Češko. Malo za Šentiljem :blink: , jebote spalka :wacko: :cry: . In pol tele namesto da bi jo v Gradcu kupil za manj kot 10€, ne sem bil edini idiot :BUA: v Brnu, ki je spal v šotoru brez vsega, na podu oblečen v hlače, jakno, obut, z rokami v žepih kot zadnji pijanček na svetu. :afro1: Kaj se je samo meni zdelo al je blo res mrzlo ponoči ;)

LP Bajsi

Tudi nam ni blo nč vroče, čeprov smo mel spalke (ponoči blo 6°C).

bilo je ponovno odlično, dirka je bila nekoliko manj zanimiva kot lani, letos se tud nismo nč sprehajal po boksih,.......v soboto na treningu moto gp dž, od kje jim tak grip mi še dons ni nč jasn.............. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more prilepit slikce, ker ni imel fotoaparata s seboj, pa tud bladzo ne bi bil bladzo če se ne bi "družil" s policaji in redarji :unsure: :rolleyes: :yea2: in je tako (kadar ni bil ob pisti) vedno kakega srečal da se je "pogovarjal" z njim. :hmm: :kva2: :xx:

Drugače pa z moje strani: 125 že dobesedno leti po ovinkih, GP po ravninah, 250 pa povsod :yea2: . Drugo leto spet grem, karto kupim v predprodaji( se kar pozna), grem definitivno v četrtek zvečer in se vračam v ponedeljek popoldne ker bo traba iti v Brno malo v shoping(0,5l pira 3Kč(24Sit) medtem ko je bil na dirkališču 40 Kč. :wacko:

Smo se pa nazaj grede ustavili v neki restavraciji kakih 10 km pred mejo kjer smo pol ure naročevali, eno uro jedli in pili in na koncu plačali 6€ po osebi.

Na poti domov sem malo zalutal na Dunaju ( pa mi je bilo takoj jasno da bi moral iti desno) nato smo srečal na počivališču "znane" ljudi iz slovenske motoscene in domov prišel ob pol štirih zjutraj. :wacko:

Drugi oziroma tretji krog:

post-6-1093258239.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj nekaj se je vžgalo :rolleyes: (komu že) :yea2:

Aja slikca narejena s pomočjo daljnogleda :o

post-6-1093290860.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem meni zgledajo čisto OK! Podobne so na MotoGP strani, pa so tiste strelali poklicni fotografi, ki so plačani za svoje početje..... :topic: vem!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Slike odlične :OK: :notworthy: :OK:

Tole je že kar profesionalno :grupni:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!