Skoči na vsebino

Hyundai Coupe


Špilferderber

Priporočene objave

Iskalnik je pokazal, da je kar nekaj lastnikov Hyundajevih Coupejev v tej državi.. Zanima me... Saj veste. Praksa. Kaj je dobrega, kakšni so glavni felerji te mašince, ipd.

Zanima me predvsem ta novi model (mislim da 2002 ->)

post-17-1091598951.jpg

Popravljeno . Popravil špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še (potencialni) spyshot face-lift modela, ki bi naj na cesto pripeljal drugo leto...

post-17-1091599002.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

post-17-1091599027.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vecih ljudi sem ze slisal, da 2.0 masine izredno hvalijo - tudi glede porabe, kar za 1.6 se nisem slisal. .) ampak to sem le slisal. :)

klik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeden avto za frajarit,tud narejen dobro, krasno se lima ceste,mogoč mal pretrd za čez grbine.zadnja dva sedeža sta zasilna (jaz s svojimi 180cm lahko samo ležim <_< ),preglednost nazaj slaba (pri parkiranju nimaš blage kva se dogaja za sabo in kolk prostora je še). 1.6 je malce preslaboten za tacga ferrarija,sej gre vredu ampak od sportskega avta bi pričakoval več (2.0,2.7). menjalnik mi je bil tud všeč!

za ta denar super avto (če si takega pač želiš) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa pri novem modelu moti edino ena stvar 2.6 V6 ima "samo" 160 km?

Vozil sem novega in starega (oba 2.0) samo premalo, da bi dobil kak konkreten vtis, je pa (vsaj meni) notranjos novega meni zelo uporabna. Kar se pa porabe tiče pa hyundai niso ravno med šparovnimi (vsaj moj ni bil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat da mi je zadeva kljub korejskemu poreklu zelo simpatična ... Bi bilo zanimivo vedeti, če sta zadnja sedeža vseeno uporabna za dva človeka z manjšo postavo (170cm) ali sta samo bolna šala ...

S slik sodeč vsaj kar se prostora za noge tiče verjetno ni problem ... kam bi z glavo je pa druga zgodba :D

2.0 varjanto bi kar imel :D Bom kdaj iz firbca šel zadevo v salon si pogledat.

P.S.: a še koga z boka bežno spominja na stare mustange?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam Hyundai Scoupe '93 :rolleyes: O:-)

+ frajerski avto

+ lepo se lima na cesto

+ puhno opreme za letnik

- poraba

- ...tudi zaradi prekratkih brzin

- poleg bencina ima tudi ful rad olje :doze:

A ma še kdo takega starga coupejcka?

LP

duhec

ps: vem da sm bil malo neumesten s to mojo kripo, ma vseeno :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam coupe 2.0 in se zelo obnese,1.6 motor preslaboten in veliko pije,2,7 ima pa malo km,za svojo kubitažo pa še veliko pije,naj varianta je 2.0 porabo imam 7-9l,je pa res malo prostora zadaj, tako ,da dva z višino 175 komaj sedita ,drugače ne moram prehvalit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam Hyundai Scoupe '93 :rolleyes: O:-)

+ frajerski avto

+ lepo se lima na cesto

Omenjene lastnosti kar lepo piši pod minuse, saj definitivno spadata tja.

O H. Coupejih.

H Coupe-ji (l.96+) imajo dobro lego, tretja generacija ('02+) pa ima še solidno notranjost, kar za nobenega ostalega korejca (kar jih poznam) ne bi mogel reči.

'02+ je edini, kjer lahko spredaj normalno sedim (190cm), na zadnjih sedežih je pri vseh Coupejih prostora za dva majhna otroka.

2.0 ni ravno poskočen, 1.6 je pa zgolj za premikanje.

V6 nima ravno kakšne konjenice pod pokrovom, ki bi se uspešno kosala z vso težo in ob stroških, ki jih prinaša V6 se mi zdi 2.0 optimalna izbira. S tem motorjem je pa to prav ok coupe za dve osebi za dokaj nizko ceno in stroški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyundai Scoupe '93

- frajerski avto

- lepo se lima na cesto

Omenjene lastnosti kar lepo piši pod minuse, saj definitivno spadata tja.

Ma lej ga. :doze: ITAK da glede na nove coupeje ni ne frajerski, niti ne lima na cesto. :huh: Jst sm seveda primerjal letnike! O:-) Namreč, če primerjam z bratovim R5 ('l.90) alpa maminim Daewoo Racerjem (1.4, 75KM, '95) je skori dirkalni avto. :lol1: Haloo. :?

Sicer pa hyundaia ne bi več kupu ker mi je krneki. Sej, kumi zadnji model mi je všeč, prej so krneki tavali v temi. :ph34r:

Ah, grem spat!

LP

duhec :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da je 2.0 optimum - kot sem predvideval - so potrdili tudi ostali, zdaj bi pa lahko razčistili ali drži "dva z višino 175 komaj sedita" ali "pri vseh Coupejih prostora za dva majhna otroka".

Curi? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da je 2.0 optimum - kot sem predvideval - so potrdili tudi ostali, zdaj bi pa lahko razčistili ali drži "dva z višino 175 komaj sedita" ali "pri vseh Coupejih prostora za dva majhna otroka".

Curi? ;)

pejt v avtosalon pa se not usedi... al pa če te kdo pelje, boš najbolj vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, brez skrbi, ampak ne bom letel na vrat na nos, ker je - vsaj za zdaj - samo firbec, ne menjavam avta (še). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Curi? 

Lej,175 cm visok človek,zadaj sedi za silo ,glava je pri zadnji šipi,po avtocesti gre,če pa so grbine pa z glavo butaš v šipo,jaz imam 187 in ne morem sedeti pokončno,sklep vsega je,zadaj 2 otroka ali dva do višine 170 cm ,predvsem pa je to avto za dva, spredaj sedeča človeka,če pomakneš sedeža ,čisto nazaj ni niti prostora za noge otroka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, a tale druga slika - to naj bi nasledilo Coupeja? :unsure: Naslednje leto naj bi bil "facelift", tole ni samo facelift, tudi oznaka je drugačna ... verjetno samo študija?

Naslednje leto naj ne bi imel več rumenih smerokazov, kot jih ima sedanja različica. Druga in tretja slika na začetku te teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, a tale druga slika - to naj bi nasledilo Coupeja?  :unsure:  Naslednje leto naj bi bil "facelift", tole ni samo facelift, tudi oznaka je drugačna ... verjetno samo študija?

Naslednje leto naj ne bi imel več rumenih smerokazov, kot jih ima sedanja različica. Druga in tretja slika na začetku te teme.

Verjetno gre za študijo... kakorkoli že, pa bo škoda, če kaj takšnega ne bi ugledalo luči dneva, seveda z malo boljšimi mašinami kot v sedanjem kupeju.

Rumene luči pa se dajo zamenjati še sedaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne bom letel na vrat na nos, ker je - vsaj za zdaj - samo firbec, ne menjavam avta (še). ;)

cyc,

naj tukaj tudi ostane (pri firbcu). Saj veš, kaj si mislim o ponaredkih in o puškah, do kod nesejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!