Skoči na vsebino

Prenosni trdi diski


Priporočene objave

v nadzorni plošči maš, napajalna shema, al možnosti porabe.. al neke takega... pa daš tam izklop diskov po (x) minutah.... in ko (x) minut neboš uporabljal, F ali G diska, se bo disk izključil (nehal vrtet), in bo v pripravljenosti... ko boš kliknil na G ali F se bo spet zavrtel... itd..

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crachko, gledam, pa nikjer nič pametnega ne najdenm.. a lahko poveš točno ime v angleščini, kje naj iščem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum...

start, settings, ControlPannel, powerSettings, nevem točno, za ikono pa je narisana taka baterija pa ven iz baterije 220V kabl :) ... in tam not je to.... čakaj, om probal s kakimi printscreeni

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem hočem lepo zaključiti z diskom, ker ne bi hotel, da je stalno priklopljen, pa da je ves vroč, stisnem ikonco in mi sporoči, da ne more zaključiti z delom za varen odklop diska. Disk seveda nič ne dela...

Kako naj ga spravim spat, da ga odklopim? A moram kje drugje kaj nastaviti?  :hmm:

Ideje? Hvala!

Jst mam tud na tak nacin narejen prenosni disk in ko ne gre na varen nacin izklopit pac na ohisju izklopim preko stikala(ni nic narobe),vcasih gre pa tudi preko varnega nacina!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crashko, hvala za nasvet... to shemo sem geldal, samo sem mislil, da velja Turn OFF Hard Disk samo za disk v prenosniku, ne pa za vse, ki niso v upeorabi.

Justaboy: moje ohišje nima stikala za izklop... tako da ga ne morem ugasniti drugače, kot da kabel potegnem iz elektrike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: nastavil in disk še vedno vrti tudi po minutah, nastavljenih na 10... :hmm: Kakšna druga rešitev, mogoće?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, za pekač ki podpira dvoslojne in blueray DVDje sem dav 14.900 SIT, kupiš še dvoslojni DVD-RW (točne cene ne vem, se pa pomoje giblje Verbatim okoli 2k sit) pa maš prenosni disk s skoraj 10 GB za 2k sit, pekač se pa itak rab še za druge stvari .)

nikakor pa ne USB ključev kupovat (1 GB +)ker je prenos podatkov zelo počasen, pa še dragi so, res pa je da so majhni, ravno zaradi majhnosti sem si kupil 256 MB za slabih 8k sit (kupil pred pol leta) za lih kakšne dokumente pa kakšen mp3 če kam grem, da lahko pol tam kaj delam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

najcenejsi zunanji diski se dobijo

pri nasih sosedis na severu cene so res super proti nasim

za priblizno 25k dobis disk z 200GB .)

tak da splca it gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!