Skoči na vsebino

Interpelacija


Špilferderber

Interpelacija o delu in odgovornosti vlade RS je:...  

35 članov je glasovalo

  1. 1.

    • smiselna in pozitivna
      10
    • smiselna, a ob nepravem ?asu
      5
    • nesmiselna in nepotrebna
      3
    • uspe?na predvolilna poteza
      2
    • neuspe?na predvolilna poteza
      9
    • drugo
      6


Priporočene objave

Jur,

po moje pa naši politiki niso dovolj izkušeni in pametni, da bi lahko izpeljali takšno prefinjeno manipulacijo. En sam človek pa česa takšnega ni sposoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur,

po moje pa naši politiki niso dovolj izkušeni in pametni, da bi lahko izpeljali takšno prefinjeno manipulacijo. En sam človek pa česa takšnega ni sposoben.

Ys

jih pa nikakor ne podcenjujem, saj so imeli vsi več kot zadovoljivo izbrazbo v prejšnjem obdobju - dr.R. je pa odličen pogajalec, organizator & manipulator ... jasno da sam tega ne more, zna si pa organizirati skupino, kjer je zeloo važna razdelitev vlog.

Po mojih osebnih izkušnjah ima človek ali skupina največje možnosti za zmago ravno takrat, ko jih eventuelni nasprotnik (volilci) podcenjuje.

Pa vzemiva primer iz normalnega življenja.

Če ti hočem prodati motor, te bom moral na dolgo in široko prepričevati kako je motor ok - in še vedno bo v tebi tlel kanček dvoma, verjetnost da se odločiš za nakup bo pa majhna.

Prepričevanje bo uspešnejše, če bo v njem sodeloval moj (ti za to ne veš) prijatelj, s pozitivnimi izjavami: yesss, res je .. ipd.

Totalno uspešno prepričevanje/prepričanje kupca pa sledi, če se vmeša prijatelj, (za katerega misliš, da je nasprotnik) z negativnimi izjavami o motorju, katere ys kot prodajalec lahko ovržem s tehtnimi argumenti. Posel je zagotovljen.

&

vladarji so prodajalci svojih "državlajnskih" uslug,

:devil:

volilci so pa v našem primeru "nategnjeni" kupci

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah politika :BUA: sej so vsi isti.Samo za svojo (beri strankino)rit skrbijo :grim

Me pa pri opoziciji neki zelo moti;in to je da stalno neki optužujejo in kažejo z prstom vse naokrog sebe,ma nikoli pa ne nič konkretno dokažejo.Al so oni tako nesposobni,da ne upajo nič dokazati,ali pa je pozicija tako pametna da si ne pusti mešati po svoji juhi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur,

Janša & Co. so preveč oblastiželjni, da bi na takšen način sodelovali z pozicijo ... in kot sem dejal predvsem premalo oz. ne-sposobni.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janša & Co. so preveč oblastiželjni, da bi na takšen način sodelovali z pozicijo ...

To je eden najboljših očitkov, kar jih uporabljajo komunisti oz. stranke ki od tam izhajajo ... seveda niso več komunisti, pač pa te težki kapitalisti.

:lol1:

Je že tako, da je v demokraciji osnova boj za oblast - po legalnih pravilih igre seveda. "ti, ti, tebi gre pa samo za oblast" :lol1: Ja fuck no ... politiku to očitat je tako kot finančniku da mu gre samo za denar :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fuck no ... politiku to očitat je tako kot finančniku da mu gre samo za denar  :lol1:

Mislim, da cilj finančnikov ni prav to...

Sicer pa, kdo pa ne hodi v službo zaradi denarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, kdo pa ne hodi v službo zaradi denarja?

Jaz. B)

Jaz jim še plačam, da lahko delam. ker mi je tako fajn. :) .)

Pa sej dnar ni vse... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. B)

Jaz jim še plačam, da lahko delam. ker mi je tako fajn. :)  .)

Se mi je zdelo. Sam to je verjetno zaradi ''fajnega'' šefa. :P

Ok Manu je izjema.

Pa sej dnar ni vse...  :afro1:

Je pa veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je eden najboljših očitkov, kar jih uporabljajo komunisti oz. stranke ki od tam izhajajo ... seveda niso več komunisti, pač pa te težki kapitalisti.

:lol1:

Je že tako, da je v demokraciji osnova boj za oblast - po legalnih pravilih igre seveda. "ti, ti, tebi gre pa samo za oblast" :lol1: Ja fuck no ... politiku to očitat je tako kot finančniku da mu gre samo za denar :lol1:

Cyc,

ne bereš vsega, v prihodnje se bolj potrudi ...

Kar si citiral je moj odgovor na Jur-ovo tezo, da opozicija s svojim obnašanjem sodeluje s pozicijo za ohranitev oblasti takšne kot je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut šef bolj fejst zgleda, oz ni toook zoprn in se mu da oprostit....če je plača uredu...drgač bi bil lohk pa brad pitt pa bi ga komot s sekiro po glavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!