Skoči na vsebino

FIlmeki moji novi...


SideWinder SR

Priporočene objave

Lepo ustavljanje ;) Prvič se ti je malo ponesrečlo, ampak to ni nič. En vzporedni stoppie bi mogli nardit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, ovi klipan pride na forum po pol leta, vrže neki filmček gor, pol pa ga spet ni. Kaj te misli da bom mu jaz zaj kekse kupo pa v zagreb hodo al kaj :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, ovi klipan pride na forum po pol leta, vrže neki filmček gor, pol pa ga spet ni. Kaj te misli da bom mu jaz zaj kekse kupo pa v zagreb hodo al kaj :wacko: :lol1:

Ja in če jih daje? Mene nič ne moti.

Bolj me motijo nekateri, ki skos dajejo svoje "stunt" filme gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ustavljanje ;) Prvič se ti je malo ponesrečlo, ampak to ni nič. En vzporedni stoppie bi mogli nardit B)

Kak to misliš vzporedni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in če jih daje? Mene nič ne moti.

Bolj me motijo nekateri, ki skos dajejo svoje "stunt" filme gor.

Mene pa moti, ker je bil ded najbolj glasn, kak bo on vse vtrgal - benota (beri sticky temo) Ko pa bi trebalo prit na grobnik pa spet stara pesem izgovorov..... Zdaj pa pride vsakih tolk mescov pa odpre novo temo da lahko svojga stopija pokaže :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak to misliš vzporedni?

Tak, da dva, trije in več jih naenkrat drug ob drugem dela stoppie :)

OKI: maš čisto prav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa pride vsakih tolk mescov pa odpre novo temo da lahko svojga stopija pokaže :wacko:

ja sej tolk teh mescu porabi za natrenirat tisga bogega stopija d ga lahko da sm gor :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in če jih daje? Mene nič ne moti.

Bolj me motijo nekateri, ki skos dajejo svoje "stunt" filme gor.

k pa mas ti prot stunt filmm??? <_< :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler so pametni nič.

Torej je po tvojem edn ponesrečen stopi od SW-ja ki pride gor vsake pol leta PAMETEN, stunti od benota, ki redno nekaj ustvarja ( :P ) pa NEPAMETNI ???

:blink: :wacko: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se ne gre za to kolkrat na teden posname kdo filmček. Pri meni so drugi dejavniki............................ah kr neki................brezveze tuki razglabljat.............vsak ma svoje poglede............................

Mam svoje razloge.

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam svoje razloge.

Torej prvi je lahko da nimas pravega motorja.

Drugi da nimas jajc za kaj takega pocet.

Tretji nimas nikjer pravega prostora kjer bi lahko kaj tagega pocel.

Cetrti nimas z cem za posnet teh vragoli.

Peti in najbol verjetni pa je ta da si faus Benotu in ostalim ker bolse znajo od tebe.

Je kaj od tega res? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ne, pravega motorja nimam, ker scooter ne smatram kot pravi motor. Mam pa Italjet Dragsterja.

2. Jajca: Ne bi ravno tega reku, da nimam jajc za te stvari. Prej bi reku da mi je škoda scooterja, ker si ga večino financeram sam in mi ni do polomljene plastike. Pa še rezervne dele težko dobim

3. Prostor: Ja kašen plac se bi že našel v bljižini. Razlog da te ravnine ne uporabim je druga točka.

4. Z čim posnet te "vragolije": Ne nimam digitalnega fotaparata ali kamere (niti na mobitelu). Če bi že želel posneti "stunte" bi si že kje sposodu kaj.

5. Fauš Benotu in drugim, ker znajo več: Prvo kot prvo ti sploh ne moreš vedeti kolko jaz skuter obvladam. To da so drugi boljši od mene je možno in priznam da obstajajo ljudje na tem forumu, ki izvajajo "stunte" boljše od mene. Fauš pa nisem nobenemu nič. Zarad mene lahko dela (delate) kar želi (želite).

Zadovoljen?

In _Roba_ nobena od teh točk ni kriva da mi grejo "stunt" filmčki na živce.

LP še naprej.

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si že tako proti stuntanju ne razumem zakaj imaš v avatarju ravn to <_< <_< :? :? :?

Slika v avatarju ne prikazuje mene.

To sliko sem izbral, zato, ker malo preden sem prijavu na motosvet, mi je nekdo reku, da se z Dragsterjem ne da narediti wheelija in zato sem zbral sliko, ki to spodbija.

Itaq je pa to zdej moja zadnja objava na motosvet forumu.

Ne, nisem užaljen pod nobenim pogojom, le odločitev je padla, kot je pač padla. Motosveta mam dost. Spet je tukaj več dejavnikov.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!