Skoči na vsebino

FIlmeki moji novi...


SideWinder SR

Priporočene objave

5. Fauš Benotu in drugim, ker znajo več: Prvo kot prvo ti sploh ne moreš vedeti kolko jaz skuter obvladam. To da so drugi boljši od mene je možno in priznam da obstajajo ljudje na tem forumu, ki izvajajo "stunte" boljše od mene. Fauš pa nisem nobenemu nič. Zarad mene lahko dela (delate) kar želi (želite).

tukaj pa res ni dvoma da je Beno bolši od tebe, in od večine tukaj (zudi od mene), kar se tiče stuntov in vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

još najbolša slika!!! :kva2: :kva2: :yea2: :yea2: :OK: :OK:

tako ti je na svakom biker partyu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Evropo se pripeljite :naughty: ne pa po morju :)

in kaj bom v evropi... vaša evropa nima morja...

inzakaj je tolko slovencom šlo van evrope k nam na morje?

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker s(m)o neumni da vam nosmo dnar!! In kaj dobimo zato? Eno primitivno obnašanje pa pametovanje!! Če hrvaška nebi mela tko lepga morja mene čist sigurno ne vidte tam!! :BUA: :fight2: Hrvaška pa evropa!! :lol1: :lol1: :lol1: To je še zmeri BALKAN in bo to tud tko ostal!! ;) Sej ne pravm da ste vsi isti samo večina vas pa je "nastrojenih" proti slovencem!! Drugač pa :topic: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste lah vsi (slo in hr),k se drkate tle po forumih kdo je v evropi pa kdo ne pa kdo ma lepš morje in kdo drage kampe.... TIHO,ker stvar sam poslabšujete!mogoč pa eni še zmer radi hodmo na hrvaško,kjer sploh ne potrošimo tolk denarja in se,če se le da,z domačini dobro razumemo in skup spijemo kšn pir! <_<

sploh se pa ni treba jebat zarad filmčkov,mogoč edin to ni prov da SW zmer novo temo odpre za svoje movije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_: mislim da je to res najpomembnejše vprašanje, ki se ga nenehno izogiba :)

Zadeve o morju politiki pa rajši ministerčkom prepustimo, ker tako ali tako nimamo vpliva na njih ne mi, ne SideWinder SR...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mn politke tuki no :angry:

Dirka se pa na drzavnem prvenstvu al pa na kerh drugh organiziranih skuterskih dirkah ... ce se kdo hoce z mano pomert, ve na katerh dirkh me najde :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sidewinder, nisi cisto nic posebnega, da odpiras za vsak filmcek novo temo. Niti filmcki niso nevem kaj.. Obstaja tema namenjena temu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sidewinder, nisi cisto nic posebnega, da odpiras za vsak filmcek novo temo. Niti filmcki niso nevem kaj.. Obstaja tema namenjena temu..

a ko tebe sili da skidaš film? prema tome ti si budala ako trošiš vrijeme na skidanje filma za koje znaš da ništa ne valjaju... :P

gklavno da sam bolji od tebe

in pogledaj što kaže prava europa za filmek

http://81.7.135.211/moped1/phpbb2/viewtopic.php?t=80448 :rolleyes:

Popravljeno . Popravil SideWinder SR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!