Skoči na vsebino

FIlmeki moji novi...


SideWinder SR

Priporočene objave

Naj eden zrihta žensko temu človeku.

kad bi samo sine znao.... :D :D :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse filmcke sem pogledal, pa niso nic posebnega.. Skratka, nevem kaj si ti tok posebnega, da maš svojo temo za filmcke. Ena tema za to že obstaja, tako da linke limaj tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebo so benotovi stunti bol všeč

tko da beno goooo on :yea2:

pa dobro kaj vas pere?

šta sam ja reko da ja imam bolje stuntove od bene?

ja samo stavio link na filmek i vi odma počeli srat ko kokoši. kao to ne valja to ovo to ono.... pa bolji su stuntovi od 95% ljudi na ovom forumu... a najbolje je kada uleti klinac sa ditechom koji ima blokade i ne zna ga nina centralnu nogaru dignut pa mi kaže "to nije nista posebno" lol

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doro, daj ti tvoje filmeke gor, sej ti noben nebo prepovedo, samo daj linke v temo ko je prav že nareta za filme, tak ko da Beno pa vsi ostali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm lih dans pršu z hrvaškega morja. Ne vem ka mate tok prot njim.

Pa sej hrvati so tut v evropi:

:lol1: :lol1: :lol1:

post-18-1092664595.jpg

Popravljeno . Popravil Manijak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a najbolje je kada uleti klinac sa ditechom koji ima blokade i ne zna ga nina centralnu nogaru dignut pa mi kaže "to nije nista posebno" lol

:004

:notworthy: :lol1:

Ta je bla dobra kontra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :lol1:

Ta je bla dobra kontra :OK:

Se strinjam. Me zanima kok slovencu se poleg benota tko lepo ustav. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud nevem kaj je narobe, edino nebi rabo nove teme odpret, ker je fajn če kdo kdaj hoče kake stunte gledat, da je vse v eni temi, ne pa v nevemkolkih, pol pa išči ne :wacko:

finta je v uporabnosti .)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud nevem kaj je narobe, edino nebi rabo nove teme odpret, ker je fajn če kdo kdaj hoče kake stunte gledat, da je vse v eni temi, ne pa v nevemkolkih, pol pa išči ne :wacko:

finta je v uporabnosti .)

dok ekipa nije napomenula ja nismani vidio da ima posebna sekcija za filmeke... e jebiga... sada znam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi predlagal da bi moderatori naredli tisto temo z filmčki sticky ;) :)

čene pa se magari naredi nova tema in se da pod sticky, kjer so samo linki do filmov in nič druga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kle je govor o na prvo postavlanu ... pa nam novo temo odpirov ampk kr sm prlimov moj nov stunt k sm ga ucer natrenirov :kva2: :D

one hand endo :yea2:

post-18-1093077259.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sidewinder: Filmi so dobri glih tak ko gorenjski, muziko majo oni boljšo :P , ampak glede na to, da nisi profi dirkač, obvladaš zadevo :) Torej, kam pa je treba filme lepit pa itak veš ;) No, čakamo več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker s(m)o neumni da vam nosmo dnar!! In kaj dobimo zato? Eno primitivno obnašanje pa pametovanje!! Če hrvaška nebi mela tko lepga morja mene čist sigurno ne vidte tam!!  :BUA:  :fight2: Hrvaška pa evropa!! :lol1:  :lol1:  :lol1:  To je še zmeri BALKAN in bo to tud tko ostal!!  ;)  Sej ne pravm da ste vsi isti samo večina vas pa je "nastrojenih" proti slovencem!! Drugač pa :topic: !!

Sploh ne hodim več tja :) Nazadnje sem bil v Tuniziji. Naj si grejo tja recimo pogledat kak je, al pa Turčijo, Grčijo itd. Očitno se ne zavedajo dobro, da smo mi bli edini glavni vir dohodka. Po eni strani pravijo, da je 80% Slovencev letovalo pri njih, po drugi strani nas pa nekateri jebejo v glavo, škifi nas po nepotrebnem jebejo, cariniki, kelnarji itd. Ampak, noben pa ne pomisli, da če nas nebo več pri njih, tudi službe ne bojo dobli. In bojo na cesti. Drugače me pa ne motijo, itak nimam nič stikov z njimi, vem samo, da do Mirne bi mogla bit naša zemlja, pa ni (na vsaki YU karti pa je). Sej niso sami smotani hrvati dol, ampak jas vedno naletim samo na take :lol1: Eh, kje je že bratsvo in jedinstvo... Tito mi ti se kunemo... :naughty: Pa pustimo to :topic:

Ded se čisto fajn pelje na prvi, zadnji in po obeh :OK: Zdaj bi še samo tisto mogočno dirko z Benotom mogli videt, pa bi bli vsi zadovoljeni :huh:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em beno, kak to da ti guma ne zdrsi? Ce ga jas mal bol na prvo stisnem se samo naprej pelem, ker mi gumo spodnese.. Skor 2x ze padu.. :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!