Skoči na vsebino

FIlmeki moji novi...


SideWinder SR

Priporočene objave

em beno, kak to da ti guma ne zdrsi? Ce ga jas mal bol na prvo stisnem se samo naprej pelem, ker mi gumo spodnese.. Skor 2x ze padu.. :\

gumo mors mal ogret ... pa asfalt ne sme bit glih tist ta zanč ... mam pa jes spredej Bridgestone ml50 (zlo mehka guma pa zlo dobr prime) ... slabso gumo mas bol grob asfalt mors poiskat pa bl jo mors zgret da ti bo fino prjela za na prvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težo čist naprej (samo da te dvigne, pol lahko balansiraš), pa tak kot je beno reko, asfalt poišči malo bol grob, pa brez peska (!!!) ker če ne, bo hudo...

In seveda zavore ne stiskat kot punčka. Morš kr od začetka močno stisnit..

LP, M|t3k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pa dobro kaj vas pere?

šta sam ja reko da ja imam bolje stuntove od bene?

ja samo stavio link na filmek i vi odma počeli srat ko kokoši. kao to ne valja to ovo to ono.... pa bolji su stuntovi od 95% ljudi na ovom forumu...  a najbolje je kada uleti klinac sa ditechom koji ima blokade i ne zna ga nina centralnu nogaru dignut pa mi kaže "to nije nista posebno" lol

:004

WAYNDER JEBEM TI MATER U PIČKU GLUPU MUTAVU HENDIKEPIRANU PIČKA TI MATERINA ZELENA POZDRAV OD TVOG PRIJATELJA PHIVEA ;) DABOG DA CRKO PIČKA TI MATERINA ;) Popravljeno . Popravil Phive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čefurji  :BUA:

Raus! :BUA: Pa tudi moderatorji so krivi, da tako psovanje v TUJEM jeziku dopuščajo :BUA:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!