Skoči na vsebino

Kako porabo imate?


ShowDown

Priporočene objave

Meni moj DNA (samo menjan izpuh) žere skoraj 7 litrov kar se mi zdi zelo dosti glede na to da mojemu sosedu žere aerox maximalno 4 litre. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni žre 125ccm 7 litrov :)

pomojem bi mogla bit poraba pri tebi 3-4 litre... mogoče malenkost več.

Popravljeno . Popravil M|t3k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250ccm 4T med 3l in 5l. Zelo odvisno od vožnje. Samo pri 90km/h in brez prehitevanja lahko prideš tudi na tri litre. Če pa se vozi bolj dirkaško pa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vozim bolj dirkaško :grim

Zdaj sem sčistil gobico v filtru. Bla je grozna, ker je nisem spucal že 5000km. Olje je kapljalo z nje. 3krat sem jo že spucal z razmaščevalcem pa še bom jo moral verjetno enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa še nevem kolko bo z novim fergijem pa malossi E5, samo dere se zdaj ko svinja, pomoje skoraj tak ko od Robeja(no tak fejst tud ne), res se dere tak da se nemrem dolgo vozit skoraj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč... Pri 50kmh ene 3 - 4 litre, pri 70, 80 in naprej pa nekje do 7 litrov pomoje.. Nisem pa nikoli se polno/prazno tankal pa kilometre gledal, tko da je to nekje na uč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa to je 4t, me zanima kolko bi pil 2t motor z tako prostornino :wacko: pa kolko konjev bi mel B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam porabe 6l na 100km :huh: tak da 3000sit na tedn za bencin je že kr velik :unsure: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 litrov kar se mi zdi zelo dosti glede na to da mojemu sosedu žere aerox maximalno 4 litre. :blink:

Se dobro da ma tvoj sosed majn moci kot ti pa 12 fergzaer :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 do 11 lit na 1100 osnove pa 170HP na 300km/h....premislite o porabi...

:notworthy:

Tega je še moj foter mel, samo 98 model na fergazerje pa če si ga pošteno ožemal ni porabo več kot 8 litrov ;) Pa jasno 164KM :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobro da ma tvoj sosed majn moci kot ti pa 12 fergzaer :wacko:

To je tudi res ker ma aeroxa pa kolko vem majo aeroxi najmanjši fergazer med skuteri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, samo niti ni taka full poraba glede na to kak ma predelano ne :)

jaz bi samo rad vido kolko nizozemcom enim oni tunani heboti pa bidaloti pa evoti pa MHRi z 28 mikuni fergazeri žerejo :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1l na 10km?

Pol narediš s polnim tankom skromnih 95 kilometrov? :wacko:

Samo tistih 95-100km se jaz peljem... :ph34r: B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega je še moj foter mel, samo 98 model na fergazerje pa če si ga pošteno ožemal ni porabo več kot 8 litrov  Pa jasno 164KM 

Ne boš verjel men je lansko leto,ko sm ga kupu,s prvim tankom požru manj kot :yea2: 7 L :yea2: No zdej ko sva se bolj spoznala mi pije 9 L ,ampak si ga privoščim :yea2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel men je lansko leto,ko sm ga kupu,s prvim tankom požru manj kot :yea2: 7 L :yea2: No zdej ko sva se bolj spoznala mi pije 9 L ,ampak si ga privoščim :yea2:

To je ekonomičnost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!