Skoči na vsebino

Divji kampi ob Soči ali Kolpi


balki

Priporočene objave

Že nekaj let zapored prirejamo klubski piknik v Yohnsonu ob Soči ,med Kobaridom in Tolminom,ker pa smo ugotovili da letos v njem kampiranje in prirejanje piknikov ni več mogoče. :angry: :fight2:

Vas prosim če daste kakšen predlog za podoben kamp,kjer sprejmejo nekaj več kot 15 motoristov in jih ne moti glasna glasba in razpoloženi motoristi z prijatelji?

Zaželjeno je področje Soče ali Kolpe,ali pa kje drugje ob vodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....probaj v novem kampu pri Robiču ob reki Nadiži....pa pol je še kamp v Podbeli,kamp Lazar v Kobaridu, na Trnovem ob Soči, pa v Bovcu jih je neki - sam v tehle po mojem ne boš mogu kej preveč na glas žurat -v Robiču v novem kampu bi po mojem pa se kej dalo zment -vsaka nova stvar rabi reklamo - in to glasno...uživajte....povprašajte pa na LTO sotočje (05 38 00480) v Tolminu za telefonsko od kampa....uživajte.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vas zanima kje drugje je lepa lokacija v Idrijski beli.....ob reki...se da zment za kampirat in jurčka najet...mi smo bli enkrat tam je blo zakon :yea2:

elektrika, veceji, bar.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj se je pa zgodilo z johnsonom?? :cry:  :cry:

Zadnjič je bil en od naših članov tam in dostopa do Yohnsona ni več ,čez potoćek kjer si se pripeljal v kamp je ena betonska ovira tako da ne gre sploh,da bi se lahko noter pripeljal. :BUA: :fight2: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vas zanima kje drugje je lepa lokacija v Idrijski beli.....ob reki...se da zment za kampirat in jurčka najet...mi smo bli enkrat tam je blo zakon :yea2:

elektrika, veceji, bar.....

:blink: :blink: :blink:

A se ti hecaš?

Ne,vem, da se ne. :wacko: .... zato te bom samo dopolnila - Idrijska bela je že nekaj let krajinski park, naravna dediščina, neokrnjeno domovanje ptičkov in čebelc...

...in če hočeš sploh prit do tam, moraš že na pol poti ob stojnici plačat vstopnino, razen če si kolesar, potem ti ni treba - kurt ne smeš, pečt še manj, brunarica, kjer prodajajo kokakolo in čips je pa do osmih zvečer odprta :devil: Kampiranje pa je izrecno prepovedano in kontrolirajo kot utrgani.... :wacko:

No, zdej pa kar korajžno na motoklubsko srečanje tja gor... :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas prosim če daste kakšen predlog za podoben kamp,kjer sprejmejo nekaj več kot 15 motoristov in jih ne moti glasna glasba in razpoloženi motoristi z prijatelji?

Trušč v civiliziran kamp ne spada. Folk pride spat v kamp ne za to, da bi celo noč poslušal pi***ije, ampak da se naspi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trušč v civiliziran kamp ne spada. Folk pride spat v kamp ne za to, da bi celo noč poslušal pi***ije, ampak da se naspi...

Kdo pa govori o O:-) "civiliziranih kampih" za :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Ali ni naslov teme "divji kamp" ... torej kamp

za divje pobe in dekleta, za divjanje, norenje, ljubezen ipd.

približno takle kamp: B) :devil: :doze: :wub: :lol1: :wub: :beer2: :004 :doze: :beer1: :fight1: :doze: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približno takle kamp: B) :devil: :doze: :wub: :lol1: :wub: :beer2: :004 :doze: :beer1: :fight1: :doze: :friend2:

eer... mislim, da si pozabil še na :SS

;)

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni naslov teme "divji kamp" ... torej kamp

za divje pobe in dekleta, za divjanje, norenje, ljubezen ipd.

približno takle kamp:

Če je divji kamp, potem pa itak ni problema... :D

(Saj štekam, saj štekam)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom dopolnil klubskega kolega, ki je nacel to temo.

ni nujno, da je kamp, lahko je samo prijazen kmet, ki ti posodi zemljo ob vodi za vikend in kjer lahko igra muzika celo noc (ne prevec na glas, ker v bistvu tudi mi tinimini spimo) in kjer lahko postavis sotor ali dva.

lahko je pa tudi kamp, ki ima recimo prostor za zuranje (ponavadi imajo kampi prostor s streho in rostilj in recimo se elektriko in vodo) nekoliko odmaknjen od spalnega dela in bi ga mi rentali za vikend.

sej v bistvu veste o cem govorimo.

prosil bi moderatorje ce lahko to temo premaknejo v "on the road", ker se mi zdi, da je tema zanimiva za sirso mnozico in ne samo za nabijanje v prazno. skoraj vsi se prej ali slej srecamo z vprasanjem: kam na piknik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLPA!!!!PODZEMLJ ampak resnooooo.Tam je divjina ok res da je zdravn ena gostilna ko ma človek to čez ampak drgač pa mir pa lepo urejeno.Aja pe še čez prepih je zakoooon cesta :) tako da resno ti to priporočam...če želiš mi pošl privat pa ti povem za pot al pa če te še kaj zanima :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLPA - mislim, da je bolj primeren kamp v Adlešičih, malo odmaknjen kamp iz vasi in tik ob kolpi, direkt zraven še bife....

Obstajata tudi dva kampa na Vinici - ta sta bolj umirjena in v višjem toku ob kolpi v vasi Kot in Prelesje....

Za varianto "aktivnega" piknika je najboljše, da na iskalnik vpišeš "kolpa" in dobil boš med ostalimi tudi stran za kanuje in rafting - nek Lindič ima to načez. Na tega poba se obrni in verjetno se bo dalo kaj zmenit. Je zelo dober poznavalec "razmer na gornjem delu Kolpe"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Sočo je še Ganzl ranč! Mislim da je med Kobaridom in tolminom. Zadeva je super in gostje so predvsem mladi, ki hočejo žvet in žurat, ne pa spat. Slišal sem sicer da je cena za kampiranje cca. 2500 SIT/osebo ampak da se da dogovoriti z "rančarjem"........

Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz bi za ene par placov tudi vedel, samo , ce zdej tle reklamo naredim, se lahko razpase in nam preti nevarnost, da nam jih drugo leto zaprejo, tako kot so naredili zdej z Mayo, ex Johnsonom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za en "kao divji kamp" jest vem. Bliz Mosta na Soči- v Bači pri Modreju, tam kjer se za Baško grapo zavije. Pod železniškim mostom- tako impresiven da ga ne moreš falit. se lohka tut koplješ- preverjeno, domačini dovolijo, gostilna (bife) 500m deleč. Smo bili 2 tedna nazaj ena grupa mopedistov tam, pa je fletn... SE PA SPODOB, DA SE NE NASVINJA PREVEČ PA ŠKODA NE DELA. Sicer pa, motoristi nismo taki O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za en "kao divji kamp" jest vem. Bliz Mosta na Soči- v Bači pri Modreju, tam kjer se za Baško grapo zavije. Pod železniškim mostom- tako impresiven da ga ne moreš falit.

Ja sam to je pa ze za Idrijco, pa :hmm: se s ceste se vid, tko da ga tud kapsi ne morjo falit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je motosvetovc in kdo ni? :? :hmm: Motoristov je bilo ogromno v Adlesicih, Gribljah,...Celo na gasilski veselici smo bli :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!